WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

djmaddog kirjutas:Ma tahax küsida et kas keegi ei tea kust saada odavamalt endale ka see maagiline WRC4 sest nagu eriti ei raatsi osta 1000EEK mäng.Kahju aind et varem ei kuulnud teie virtuaal MM-ist sest olexin hea meelega osa võtnud
Kui saad mängu ja huvi on võid liituda ka mõne ralli pärast meie MM sarjaga. Mäng kohta ei oska muud öelda, et nii palju see kahjuks maksab u. jah :(
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Ühel hetkel, kui lastakse välja Platinum versioon sellest mängust, saab ta hind olema orjenteeruvalt 400-600 eeku. See aga võtab kindlasti oma aja. :(
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Konkurents sellel võistlusel on lausa hullumeelne, kaotus esimesele(hetkel) 41 sekundit ja unusta punktid ära... kui esikümnessegi mahun. Siit moraal, trenn, trenn, trenn
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

ants kints kirjutas:Konkurents sellel võistlusel on lausa hullumeelne, kaotus esimesele(hetkel) 41 sekundit ja unusta punktid ära... kui esikümnessegi mahun. Siit moraal, trenn, trenn, trenn
Ma olen enda puhul täheldanud, et sellises võistlusolukorras tuleb nagu sõit palju paremini välja, kui niisama kimades. Samas eksimused ajavad kohe ropult kurjaks. :)
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

ants kints kirjutas:Konkurents sellel võistlusel on lausa hullumeelne, kaotus esimesele(hetkel) 41 sekundit ja unusta punktid ära... kui esikümnessegi mahun. Siit moraal, trenn, trenn, trenn
Ohjah, ma polnd aastavahetusest saati mängu puutunud enne eilset:) Ütleme siis nii, et ma toon tiimi sponsoreid, et teised saaks testida :D
Kasuta ikka turvavööd ka!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

ants kints kirjutas:Konkurents sellel võistlusel on lausa hullumeelne, kaotus esimesele(hetkel) 41 sekundit ja unusta punktid ära... kui esikümnessegi mahun. Siit moraal, trenn, trenn, trenn
Konkurents tõstabki ka sõitjate üldist taset ja see ju ainult positiivne. Järgmisel rallil on juba top8 vb 30 sekundi sees jne..
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
ants kints
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 251
Liitunud: 15 Sept 2004, 07:34

Postitus Postitas ants kints »

Samas tekkis mõte, et kas poleks veidi selgem ja põnevam, kui igal õhtul tehtaks kokkuvõte hetkeseisust (aegadega) ja vastavalt järgmisel päeval lisatakse sinna uusi aegu. See tekitab loomulikult kellegile jälle lisatööd :oops:
Viimati muutis ants kints, 14 Jaan 2005, 14:51, muudetud 1 kord kokku.
lobur
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 18
Liitunud: 11 Jaan 2005, 23:48

Postitus Postitas lobur »

Fulber kirjutas:Oot-Oot!!!
Mees nagu tõmmatigi Mitsu ridadest välja vä? On suslikud!
1 milj. £ on ikka parem kui 100 000 € :D
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

ants kints kirjutas:Samas tekkis mõte, et kas poleks veidi selgem ja põnevam, kui igal õhtul tehtaks kokkuvõte hetkeseisust (aegadega) ja vastavalt järgmisel päeval lisatakse sinna uusi aegu. See tekitab loomulikult kellegile jälle lisatööd :oops:
Mul endal selline tabel jooxvalt arvutis koguaeg olemas, et siis pühapäeval saaks kiire kokkuvõtte teha :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Tere, tere!
Olen Skodaga siirdunud juba Rootsi testitele ja loodan, et seal õnnestub sõit vähe paremini, kui Montes, kuna seal jäi testimise aega vähe nappiks ja tänu sellele ei suutnud ka esimeste aegadega võrdselt sõita. Näiteks Strike ajad on praegu minu jaoks täiesti ületamatud. Tõesti ma ei tea, rajad peaks mul ikka nii peas olema, et selliseid aegu sõita aga müts mehe ees maha, kes suudab nii kiiresti sõita. Ma ei jõua vist kunagi sellisele tasemele! Aga ma annan endast parima, et Skoda meeskond võimalikult kõrgele tõuseks. Edu kõigile Rootsis.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Burns kirjutas:Tere, tere!
Olen Skodaga siirdunud juba Rootsi testitele ja loodan, et seal õnnestub sõit vähe paremini, kui Montes, kuna seal jäi testimise aega vähe nappiks ja tänu sellele ei suutnud ka esimeste aegadega võrdselt sõita. Näiteks Strike ajad on praegu minu jaoks täiesti ületamatud. Tõesti ma ei tea, rajad peaks mul ikka nii peas olema, et selliseid aegu sõita aga müts mehe ees maha, kes suudab nii kiiresti sõita. Ma ei jõua vist kunagi sellisele tasemele! Aga ma annan endast parima, et Skoda meeskond võimalikult kõrgele tõuseks. Edu kõigile Rootsis.
Praegu platseerud sa 4 kohal. Kaotad liidrile 19,72 sekki. Kui sõitnud on 12 meest. Škodale on siit tulemas head punktid. Nii, et su kiirusel ei ole häda midagi. :wink:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Kolin kirjutas:
Burns kirjutas:Tere, tere!
Olen Skodaga siirdunud juba Rootsi testitele ja loodan, et seal õnnestub sõit vähe paremini, kui Montes, kuna seal jäi testimise aega vähe nappiks ja tänu sellele ei suutnud ka esimeste aegadega võrdselt sõita. Näiteks Strike ajad on praegu minu jaoks täiesti ületamatud. Tõesti ma ei tea, rajad peaks mul ikka nii peas olema, et selliseid aegu sõita aga müts mehe ees maha, kes suudab nii kiiresti sõita. Ma ei jõua vist kunagi sellisele tasemele! Aga ma annan endast parima, et Skoda meeskond võimalikult kõrgele tõuseks. Edu kõigile Rootsis.
Praegu platseerud sa 4 kohal. Kaotad liidrile 19,72 sekki. Kui sõitnud on 12 meest. Škodale on siit tulemas head punktid. Nii, et su kiirusel ei ole häda midagi. :wink:
Jah aga mul on see viga, et ma võin ütleme kolmveerand katsest normaalselt sõita aga siis tuleb ikka mingi "pirn" sisse. Aga see on vist ikka selle viga ka et ei tea radu veel nii hästi. Ja küsimus suurele ringile. Minu jaoks oli Montes suur peavalu viimane SS6. Ma ei tea, kahekümnest korrast võibolla üks tuli välja. seal pidi kuidagi eriti täpselt sõitma. Ja parim aeg mis mul seal vist sõidetud on on mingi 02:04. Kuidas teistele see katse meeldis, mina seda küll põrmugi ei nautinud. :P :P :P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

aix

Postitus Postitas aix »

Burns kirjutas:
Kolin kirjutas:
Burns kirjutas:Tere, tere!
Olen Skodaga siirdunud juba Rootsi testitele ja loodan, et seal õnnestub sõit vähe paremini, kui Montes, kuna seal jäi testimise aega vähe nappiks ja tänu sellele ei suutnud ka esimeste aegadega võrdselt sõita. Näiteks Strike ajad on praegu minu jaoks täiesti ületamatud. Tõesti ma ei tea, rajad peaks mul ikka nii peas olema, et selliseid aegu sõita aga müts mehe ees maha, kes suudab nii kiiresti sõita. Ma ei jõua vist kunagi sellisele tasemele! Aga ma annan endast parima, et Skoda meeskond võimalikult kõrgele tõuseks. Edu kõigile Rootsis.
Praegu platseerud sa 4 kohal. Kaotad liidrile 19,72 sekki. Kui sõitnud on 12 meest. Škodale on siit tulemas head punktid. Nii, et su kiirusel ei ole häda midagi. :wink:
Jah aga mul on see viga, et ma võin ütleme kolmveerand katsest normaalselt sõita aga siis tuleb ikka mingi "pirn" sisse. Aga see on vist ikka selle viga ka et ei tea radu veel nii hästi. Ja küsimus suurele ringile. Minu jaoks oli Montes suur peavalu viimane SS6. Ma ei tea, kahekümnest korrast võibolla üks tuli välja. seal pidi kuidagi eriti täpselt sõitma. Ja parim aeg mis mul seal vist sõidetud on on mingi 02:04. Kuidas teistele see katse meeldis, mina seda küll põrmugi ei nautinud. :P :P :P
Enamus kurvisid täis kaasiga. Muud saladust pole.
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

lobur kirjutas:
Fulber kirjutas:Oot-Oot!!!
Mees nagu tõmmatigi Mitsu ridadest välja vä? On suslikud!
1 milj. £ on ikka parem kui 100 000 € :D
ah, et siis raha peal väljas jah? hetke seisuga pole jah mitsul valikut. võimalikult palju paigutatakse ressurssi auto arendusse.
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

Natuke veel Montest
Sai testitud ka teisi autosid(wrc)kõigi katsete põhjad tulid Subaruga
Küsimus teistelegi :?:
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

No nii homme siis 4 sõitjal jäänud sõita hooaja esimene ralli.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Nii PS2 tagasi ja aeg sõita monte rally siis läbi :)
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Tere tere!
Mul on kogu rahvale selline küsimus, ja eriti Strikele, et kes kuidas sõidab- kas manuaaliga või automaadiga. Ma ise nagu rohkem automaadiga kuna teistpidi lihtsalt ei jõua kõikidele asjadele keskenduda, vaata teed, vaheta käiku, kuula kaardilugejat jne. Olen proovinud küll aut.-ga aga kohati tuleb hästi välja aga siis tuleb selline puterdamine et ei ole nagu erilist mõttet. Olge lahedad ja mõelge et järgmine nädal juba stardib wrc hooaeg Montes. Mul juba mitmendat päeva käed värisevad suurest ootusest. Aga hoiame Markkole pöialt!!!!
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Ise sõidan automaadiga. Sama viga mis sul, et ei suuda nii paljudele asjadele korraga reageerida. :wink: Üldiselt võib hooaja algusega rahul olla. Kolmas koht Montest ei ole sugugi paha tulemis. Aga mis kõige tähtsam on see, et Peugeot sai Montest head punktid.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

Ise ka automaadiga,aga olen proovinud manuaaliga,ja ajad lahevad paremaks.Loodan rootsi juba manuaaliga soita,sest PEZOl ju ainult 4 kaiku :lol:

Tundub,et TEAM PUGEOTIL laks MONTE ullatavalt hasti,loodan edaspidi pingutada kovemini.Tana sai pool paeva rootsit kimatud
Vasta