WRC Evolved

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Srike, meeleolukas ja pingeline jutuke. Sellest võiks hooajalõpus lausa raamatukese köita?
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Krusa kirjutas:Srike, meeleolukas ja pingeline jutuke. Sellest võiks hooajalõpus lausa raamatukese köita?
Piirduks siiski 'RF kirjutatuga :) Raamatu trükki see materjal ei kannataks. Saab näha mida üldse selle loo lugejad asjast arvavad, et kas oleks vaja üldse seda ja kas on põnev lugeda peale rallisi sellist kirjutist,
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

Strike kirjutas:
Krusa kirjutas:Srike, meeleolukas ja pingeline jutuke. Sellest võiks hooajalõpus lausa raamatukese köita?
Piirduks siiski 'RF kirjutatuga :) Raamatu trükki see materjal ei kannataks. Saab näha mida üldse selle loo lugejad asjast arvavad, et kas oleks vaja üldse seda ja kas on põnev lugeda peale rallisi sellist kirjutist,
Igaljuhul jätkaks selle kokkuvõtte lugemist. Oli kohe huvitav lugeda.
Mees sul on annet ;)
QJU2
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 323
Liitunud: 03 Jaan 2006, 15:57
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas QJU2 »

Väga hästi kirjutatud ! Kiitus ja au sulemeistrile. Kuigi enda esitlust jäi tahaplaanile, proovin paremat Rootsis.
andro
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 259
Liitunud: 21 Okt 2005, 11:50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas andro »

Strike kirjutas:
Krusa kirjutas:Srike, meeleolukas ja pingeline jutuke. Sellest võiks hooajalõpus lausa raamatukese köita?
Piirduks siiski 'RF kirjutatuga :) Raamatu trükki see materjal ei kannataks. Saab näha mida üldse selle loo lugejad asjast arvavad, et kas oleks vaja üldse seda ja kas on põnev lugeda peale rallisi sellist kirjutist,
Minu meelest väga põnev ja huvitav.
jolev
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 802
Liitunud: 04 Mai 2003, 11:47
Asukoht: Suure-Jaani
Kontakt:

Postitus Postitas jolev »

andro kirjutas:
Strike kirjutas:
Krusa kirjutas:Srike, meeleolukas ja pingeline jutuke. Sellest võiks hooajalõpus lausa raamatukese köita?
Piirduks siiski 'RF kirjutatuga :) Raamatu trükki see materjal ei kannataks. Saab näha mida üldse selle loo lugejad asjast arvavad, et kas oleks vaja üldse seda ja kas on põnev lugeda peale rallisi sellist kirjutist,
Minu meelest väga põnev ja huvitav.
Tõsiselt hea kirjatükk...väga põnev oli lugeda just inimesel, kes ise osa ei võta...siit oleks nii mõnelgi kirjamehel eeskuju võtta :) jätka samas vaimus!!
rallinarkar
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Strike kirjutas:
Krusa kirjutas:Srike, meeleolukas ja pingeline jutuke. Sellest võiks hooajalõpus lausa raamatukese köita?
Piirduks siiski 'RF kirjutatuga :) Raamatu trükki see materjal ei kannataks. Saab näha mida üldse selle loo lugejad asjast arvavad, et kas oleks vaja üldse seda ja kas on põnev lugeda peale rallisi sellist kirjutist,
Strike väga hea kokkuvõte :lol: :lol: :lol:
Tekkis kohe selline tuhin Rootsit hoolega testima hakata, kuigi ajaga väga kitsas. Peangi kolmapäevaks üritama ralli ära sõita, kuna nädalalõpp aega netu. Üritan siiski endast parima anda, kuigi Rootsis pole mul kunagi hästi läinud aga loodan mingidki punktid ära tuua.
Aga kindlasti ürita iga ralli kohta kokkuvõtte kirjutada, väga huvitav on lugeda. Jätka samas vaimus.
Diagnoos- Rallisõltlane
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Nu tänud kõigile lugejatele ja arvamuse avaldajatele. Kui nö su kirjutist loetakse teeb see head meelt ja motiveerib järgmine kord veel paremini kirjutama. Üritasin ikka stoory jooksul vähemalt igast osalejast paar lauset kirjutada. Mõnest vähem, mõnest rohkem. Loodan, et kõik jäid oma osaga ja minu poolt kirjutatuga rahule. Kui kellegil on veel ettepanekuid, et mis võiks veel olla kirjas võib mulle teada anda.
Rootsi kohta kirjutan kohe kindlasti jälle sellise stoori.
Arvasin, et kuna JWRC kokkuvõtteid ei kirjutanud võiks vähemasti WRC traditsioon ju jätkuda.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Girlpower
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 110
Liitunud: 07 Dets 2005, 20:47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Girlpower »

Strike kirjutas:Nu tänud kõigile lugejatele ja arvamuse avaldajatele. Kui nö su kirjutist loetakse teeb see head meelt ja motiveerib järgmine kord veel paremini kirjutama. Üritasin ikka stoory jooksul vähemalt igast osalejast paar lauset kirjutada. Mõnest vähem, mõnest rohkem. Loodan, et kõik jäid oma osaga ja minu poolt kirjutatuga rahule. Kui kellegil on veel ettepanekuid, et mis võiks veel olla kirjas võib mulle teada anda.
Rootsi kohta kirjutan kohe kindlasti jälle sellise stoori.
Arvasin, et kuna JWRC kokkuvõtteid ei kirjutanud võiks vähemasti WRC traditsioon ju jätkuda.
Väga lahe, et sa sellise asjaga hakkama said - mulle meeldis ja nagu näha siis kõigile, nii et jätka samas vaimus :thumbleft: !!!
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Ihaaan hüväää Strike...
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

lahe...
Jokercom
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 51
Liitunud: 06 Nov 2005, 22:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jokercom »

see kokkuvõte on väga hea,loob väga reaalse pildi.tekib tunne nagu oleks see kõik päris mitte telekamäng.loeks hea meelega edaspidigi neid
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Jokercom kirjutas:see kokkuvõte on väga hea,loob väga reaalse pildi.tekib tunne nagu oleks see kõik päris mitte telekamäng.loeks hea meelega edaspidigi neid
Joker, Sa oled viimasel ajal kadunud olnud? Kas homme oled käpp? Teeks äkki uue rekordi :lol: seaks 11 sini-must-valget ritta?
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Strike, Väga hea kokkuvõte! Väga huvitav lugeda annab kohe pildi ette. Jätka ikka samas vaimus!

Tom
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

Kuigi olin Montes raja ääres ja jälgisin teie mööda kimamist oli kokkuvõte parem kui kunagi varem.
Jokercom
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 51
Liitunud: 06 Nov 2005, 22:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jokercom »

Krusa kirjutas:
Jokercom kirjutas:see kokkuvõte on väga hea,loob väga reaalse pildi.tekib tunne nagu oleks see kõik päris mitte telekamäng.loeks hea meelega edaspidigi neid
Joker, Sa oled viimasel ajal kadunud olnud? Kas homme oled käpp? Teeks äkki uue rekordi :lol: seaks 11 sini-must-valget ritta?
ma ei saa midagi lubada aga kui on võimalus siis kindlasti sõidan.muidu olen kõvasti rootsiks testinud.olen enda jaoks leidnud seadistused ja kiiruse.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Tänud kõigile kes vaevaks lugeda võtsid kokkuvõtte ja kiitustega kitsid polnud.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Eile sai võrgus päris korralikult harjutatud. Katse ajad paranesid rohkem kui paari sekundiga per katse. Loodetavasti on ka hea hoog üleval täna õhtul.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Üritan täna ralli siis ära sõita, ei teagi kuidas välja kukub, trenni olen saanud kõvasti vähem teha kui Monte ralli eel. Aga edu kõigile
Diagnoos- Rallisõltlane
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

nett pani pange, nii et kartsin et ei saagi täna netis mängida. aga strikele kiitus. võttis ikka loovust ja aega palju aga valmis sai. tubli
Vasta