WRC Evolved

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Vaadates teie eilseid Rootsi testralli aegu siis tundub, et Krusa on seal päris kõva tegija, muidugi Strike ka ja teised võistlejad ka... :lol: :lol: mõte jooksis kinni...
Tegelikult küssa suurele ringile. Vestlesin eile Kambuga SS3 teemal. Kurtsin, et vahest on mul seal katse keskel nii paks udu, et sõida niikui vati sees. Küsimus siis selline, et kas kellelgi teisel on seda nähtust veel esinenud ?
Igatahes ootan, juba põnevusega Rootsi ralli algust, tuleb vist tihe rebimine.
Mina olen juba sinise meeskonnaga Mehhikos, jube keeruline ralli, hüppeid ja kohati libedaid kurve täis, nii et trenni tuleb seal kõvasti teha.
Diagnoos- Rallisõltlane
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

on kyll jah räige udu. aga kui katse täiesti selgelt peas siis udu ei segagi. ise ei jõua mehhikoks valmistuda eriti, kuna lähen reisile. koht tuleb ka siis vastav
jolev
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 802
Liitunud: 04 Mai 2003, 11:47
Asukoht: Suure-Jaani
Kontakt:

Postitus Postitas jolev »

Burns kirjutas:Vaadates teie eilseid Rootsi testralli aegu siis tundub, et Krusa on seal päris kõva tegija, muidugi Strike ka ja teised võistlejad ka... :lol: :lol: mõte jooksis kinni...
Tegelikult küssa suurele ringile. Vestlesin eile Kambuga SS3 teemal. Kurtsin, et vahest on mul seal katse keskel nii paks udu, et sõida niikui vati sees. Küsimus siis selline, et kas kellelgi teisel on seda nähtust veel esinenud ?
Igatahes ootan, juba põnevusega Rootsi ralli algust, tuleb vist tihe rebimine.
Mina olen juba sinise meeskonnaga Mehhikos, jube keeruline ralli, hüppeid ja kohati libedaid kurve täis, nii et trenni tuleb seal kõvasti teha.
Tõesti on SS3 keskel väga paks udu ja kuna ma mängin seestvaates (klaasi tagant) siis on suhteliselt võimatu üldse midagi näha, ainult noolte ka kaardilugeja järgi, sest katse veel peas ei ole...aga minu arust teeb see asja ainult põnevamaks :)
rallinarkar
jolev
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 802
Liitunud: 04 Mai 2003, 11:47
Asukoht: Suure-Jaani
Kontakt:

Postitus Postitas jolev »

Ma ei tea, kas see teema on siit läbi käinud juba, aga kui valida mängus 307 WRC, siis autol on Pirelli reklaamid peal, aga all on Michelini sussid...huvitav millest selline asi?
rallinarkar
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Jah aga mõnikord on jälle võimalik katse selge ilmaga läbida. Rootsi rallit sõites oligi 1x udu ja teinekord polnud aga ajad tulid praktiliselt sama. Eks rada oli ka juba peas. Aga muidugi selge ilmaga tunduvalt lihtsam sõita, udu nagu ajas vähe "krampi". Loodan, et suudan nende aegadega konkurentsis olla. :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Burns kirjutas:Vaadates teie eilseid Rootsi testralli aegu siis tundub, et Krusa on seal päris kõva tegija, muidugi Strike ka ja teised võistlejad ka... :lol: :lol: mõte jooksis kinni...
Tegelikult küssa suurele ringile. Vestlesin eile Kambuga SS3 teemal. Kurtsin, et vahest on mul seal katse keskel nii paks udu, et sõida niikui vati sees. Küsimus siis selline, et kas kellelgi teisel on seda nähtust veel esinenud ?
Igatahes ootan, juba põnevusega Rootsi ralli algust, tuleb vist tihe rebimine.
Mina olen juba sinise meeskonnaga Mehhikos, jube keeruline ralli, hüppeid ja kohati libedaid kurve täis, nii et trenni tuleb seal kõvasti teha.
Oi eile oli hea test ja SS3 lolli mängida :) Seega Rootsis saab olema tihe konkurents ja hmm vaadates Burnsi aegu tuleb osa seltskonnaga see ralli raudselt viimase katseni madin poodiumi ja võidu eest. Alla poodiumi Rootsis rahul pole :)
Mis puutub SS3 siis jah kohati on seal ikka täitsa udused tingimused, kuid kui katse peas siis see väga ei sega. Loodan, et teistel sama effekt.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

jolev kirjutas:Ma ei tea, kas see teema on siit läbi käinud juba, aga kui valida mängus 307 WRC, siis autol on Pirelli reklaamid peal, aga all on Michelini sussid...huvitav millest selline asi?
Ega nad jah ei ole viitsinud jännata erinevate rehvidega. Sama nagu ka pole autodel lippe muutnud. Markko auto esiklaasil soome lipp.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Burns kirjutas:Jah aga mõnikord on jälle võimalik katse selge ilmaga läbida. Rootsi rallit sõites oligi 1x udu ja teinekord polnud aga ajad tulid praktiliselt sama. Eks rada oli ka juba peas. Aga muidugi selge ilmaga tunduvalt lihtsam sõita, udu nagu ajas vähe "krampi". Loodan, et suudan nende aegadega konkurentsis olla. :lol: :lol:
Vana hea tuntud Burnsi jutt :) Loodan, et suudan konkurentsis olla, ise teab, et sõitis head ja kiired ajad :) Oi sind kavalpead :D Segad jälgi jah?:)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Strike kirjutas:
Burns kirjutas:Jah aga mõnikord on jälle võimalik katse selge ilmaga läbida. Rootsi rallit sõites oligi 1x udu ja teinekord polnud aga ajad tulid praktiliselt sama. Eks rada oli ka juba peas. Aga muidugi selge ilmaga tunduvalt lihtsam sõita, udu nagu ajas vähe "krampi". Loodan, et suudan nende aegadega konkurentsis olla. :lol: :lol:
Vana hea tuntud Burnsi jutt :) Loodan, et suudan konkurentsis olla, ise teab, et sõitis head ja kiired ajad :) Oi sind kavalpead :D Segad jälgi jah?:)
Ei sega ma midagi :D :D :D
Noh kui sa oma neti aegadest suudad 3-4 sek kiiremini sõita siis mul pole midagi teha. Lihtsalt selles suhtes, et teil veel aega 4 päeva trenni teha ja katseid lihvida aga loomulikult on kuskil ka piir.
Aga kuidas mu jälgede segamine õnnestus ? :lol: :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Burns kirjutas:Ei sega ma midagi :D :D :D
Noh kui sa oma neti aegadest suudad 3-4 sek kiiremini sõita siis mul pole midagi teha. Lihtsalt selles suhtes, et teil veel aega 4 päeva trenni teha ja katseid lihvida aga loomulikult on kuskil ka piir.
Aga kuidas mu jälgede segamine õnnestus ? :lol: :lol: :lol:
Õnnestus väga hästi. Isegi liigagi hästi :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Burns, ega me Sind enne rahule ei jäta kui sa meiga võrgus oled :D
Seni saad veel jägi segada.....
Tom
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 580
Liitunud: 14 Nov 2004, 00:00
Asukoht: Välismaa
Kontakt:

Postitus Postitas Tom »

Täna hakkan testima ja loodan saada Rootsiks hoo üles. Edu kõigile ja vajutage ikka paremat pedaali!
Tom
Viimati muutis Tom, 26 Jaan 2006, 17:46, muudetud 1 kord kokku.
Märtin-Park- We Will Never Forget A Great Man!
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Krusa kirjutas:Burns, ega me Sind enne rahule ei jäta kui sa meiga võrgus oled :D
Seni saad veel jägi segada.....
:D :D :D
Kui ainult saaksin, sõidaksin seal iga õhtu raudselt poole ööni.
Diagnoos- Rallisõltlane
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Kuna tööl igav siis mõtlesin küsida sellise suureringi küsimuse-

"Milline ralli on teie lemmik WRC Evolved´s"

Minu lemmik on vaieldamatult Türgi. Eelmises WRC oli Mehhiko aga olen täna seda nüüd paar tundi sõitnud ja jube keeruliseks on aetud. Türgi see eest jumala nauditav, kus kurv järgneb kurvile, hästi lahe on "keerutada".
Diagnoos- Rallisõltlane
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

ei oskagi öelda. aga eile oli netis prantsusmaa ja see suht meeldis mulle
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

WRC4-s oli Hisp.SS2 suur lemmik, aga Evos ei teagi.... seda veel vähe sõidetud. Korsika tundub sümpaatne :)
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

vot seal wrc4 oli mulle hea külg new-zealand a evolvedis ma arvan et küpros on üks lemmikuimaid...ja hispaania (: teisel kohal
andro
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 259
Liitunud: 21 Okt 2005, 11:50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas andro »

Mul juba oma lemmik välja kujunenud - soome.
andro
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 259
Liitunud: 21 Okt 2005, 11:50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas andro »

Nonii, nüüd on siis rallit nii palju mängitud, et üks pult andis otsad :angel4: - kang ei funka enam. :sad1:
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

normaalne
Vasta