Fisichella Renault's, Webber Williamsis

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderaatorid: Jaanus, Erki, Frank, RudiTurbo, mrali, nimh

Vasta
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Fisichella Renault's, Webber Williamsis

Postitus Postitas Erki »

Kolmapäeval teatati ametlikult kahe piloodi meeskonnavahetusest. Williamsi tiimi kinnitas Mark Webberi liitumisest nendega 2005. aastal ning Renault' avalikustas järgmise hooaja sõitjate koosseisu, kuhu kuuluvad Fernando Alonso ja Giancarlo Fisichella.

"Mark on väga talendikas võidusõitja," kommenteeris Frank Williams. "Kuid tema visadus, meelekindlus ja motivatsioon on isikuomadused, mida meie kõige enam hindame. Mark on pealehakkaja tüüp ja mul on hea meel, et ta on nõus meiega 2005. aastal ühinema."

"Täna sõlmitud leping Williamsiga on minu karjääri üks tipphetki," rääkis Mark Webber. "Loomulikult keskendun ma hooaja lõpuni Jaguariga kihutamisele, kuid ei jõua ära oodata, milla saan Williamsiga sõitma hakata. Peale selle, et Williamsil on uskumatult edukas minevik, suhtub meeskond alati võidusõitmisse väga tõsimeeli ja see mulle meeldib."

Mark Webberi liitumises Williamsiga on vastutav just tema mänedžer Flavio Briatore, kes aga enda poolt juhitavasse Renault meeskonda palkas hoopiski Giancarlo Fisichella. Itaallane on töötanud Briatore alluvuses ka varem: 1998. - 2001. aastal oli ta Benettoni võidusõitja, mis 2002. aastal Renault'ks ristiti. Fisichella välja ostmiseks Peter Sauberi käest oli prantsuse meeskond sunnitud kulutama 1.5 miljonit dollarit.

Giancarlo Fisichella"Meil on hea meel tervitada Giancarlot meie meeskonnas," kommenteeris Flavio Briatore. "Sellest saadik kui me viimati temaga 2001. aastal koos töötasime on ta muutunud igati küpsemaks. Ma olen kindel, et Alonso ja Fisichella on piloodid, kellega me võidame järgmisel aastal maailmameistritiitli."

Fisichella saabumisega on aga sunnitud lahkuma Renault' praegune piloot Jarno Trulli, kes läheb ilmselt Toyotasse.

Allikas: f1.nss.ee


Formula1.ee-st lugesin aga sellist asja:
formula1.ee kirjutas:Ajalehe teatel olevat itaallane kasutanud Mark Webberit surveelemedina, kelle manager on samuti Flavio Briatore. Austraallane vabastati ainult seetõttu üleminekuks BMW-Williamsi meeskonda, kui selle eest saadi endale Giancarlo Fisichella.
Viimane lause on ju imelik. Kas Briatore siis juba eeldas et Fisi otsib omale uut töökohta?
gaas on endiselt laiffi
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Fisi Renaultis on hea, aga kahju on Trullist :(
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Kindlad seega 2005.aastaks:

Ferrari-M.Schumacher,Barrichello
Williams:Webber,Button
McLaren:Monty,Räikkönen
Renault:Alonso,Fisi
BAR:Sato
Sauber:Massa
Toyota:R.Schumacher


Reaalsemad kandidaadid:

BAR:Davidson,Villeneuve,Coulthard
Sauber:Paffett,Davidson,Coulthard,Panis,Heidfeld nüüd ka Liuzzi
Jaguar:Coulthard,Klien,Liuzzi,Wirdheim,Heidfeld,Davidson
Toyota:Trulli,Panis,Coulthard
Jordan:Heidfeld,Glock,Pantano,Albers,Briscoe,Zonta
Minardi:Leinders,Baumgartner,Bruni,Monteiro,Zlobin,Friesacher

Btw,kõige pikema loetelu leiab: http://www.f1welt.com/newscenter/14632.html
Viimati muutis mrali, 26 Aug 2004, 16:40, muudetud 1 kord kokku.
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Williamsi teemat jätkates:musta hobusena võib seal kaardilaua segi lüüa hoopiski praegune CART Champcari liider Seb Bourdais.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Renault' meeskonna pealik Flavio Briatore on tunnistanud, et Jarno Trulli lahkumine meeskonnast on Fernando Alonso tuleviku huvides. Itaallase sõnul on hispaanlasele vaja tiimikaaslast, kes teda kannustaks, sest vastasel juhul ei arene noormees piisavalt ega näe põhjust kiiremini sõita.

allikas f1.nss.ee

No see on nüüd küll otse öeldud et Trulli on aeglane. Arvan et ega Flaviol ja Jarnol oli mingi kana kitkuda küll... Küll on Briatore mitmeid kordi öelnd et "tal on vaja areneda" jne jne...
gaas on endiselt laiffi
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Nõks OT,kuid da Matta asendatakse alates Ungari etapist Toyota roolis Zontaga.
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Pauk luuavarrest:Button sõidab teise Williamsiga 2005.aastal!
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Hmm....arvestades et Sato koht BAR-is pole üldse kindel siis kas järgmist aastat alustatakse siis uue line-up'iga? Häkkinen-Villeneuve oleks tegija. :D Iseasi kas Jacques BAR'i tagasi minna tahaks.
gaas on endiselt laiffi
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Üldiselt loodaks,et BAR-i mõni noor ja kiire (Davidson või Bourdais) koha leiaks.Üldiselt olen Villeka-Häkki suhtes ülimalt skeptiline.
Vasta