Kanal2 ja rallisaadete kellaajad

muud huvitavad teemad

Moderaatorid: Jaanus, Sport

Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Kanal2 ja rallisaadete kellaajad

Postitus Postitas Jaanus »

Eile õhtul(õigemini täna hommikul) läks Kanal2 saatekava järgi Korsika kokkuvõte eetrisse kell 00:40. Mis kell tegelikult läks, ei tea, kuna juba pool kaksteist magasin oma voodis. Ma saan aru, et Märtini loobumise tõttu on Kanal2 kaotanud huvi ralli vastu, aga Eestis leidub jätkuvalt sadu fänne, kes tahaksid hea meelega vaadata ralli kokkuvõtteid, kuid 00:40 ei ole kahjuks normaalne kellaaeg nende näitamiseks. Pensionäridele ja töötutele mõeldud kordus on pandud esmaspäeval päevasele kellaajale, kuidas tööinimesed seda vaatavad, ei tea. Samuti olen täheldanud, et ralli kokkuvõtted ja eelvaated on tihti lastud eetrisse valestardiga, nagu reportergi. Ehk siis istudes õigel ajal teleri ette, avastad, et saade juba mitu minutit peal. Äärmiselt ebameeldiv üllatus. Mis puutub Korsika ralli kokkuvõttesse, siis õnneks näitab sama pilti Soome YLE TV2 homme kell 23:25, seega nägemata see ei jää.
Karmen
---
---
Postitusi: 975
Liitunud: 14 Juul 2003, 23:00

Re: Kanal2 ja rallisaadete kellaajad

Postitus Postitas Karmen »

Jaanus kirjutas: Mis puutub Korsika ralli kokkuvõttesse, siis õnneks näitab sama pilti Soome YLE TV2 homme kell 23:25, seega nägemata see ei jää.
Jääb küll nägemata... Kõik ei ela Tallinnas / ei istu kaabel TV juhtme otsas.

Kanal2 kokkuvõte liiga hilja jah. Huvi pärast tahaks teada, kui suur (väike) see vaadatavus ikkagi on, et saade nii hilja kavas on. Muidugi väheneb see tänu hilisele ajale veelgi...

Aga ikkagi tuleks ära märkida, et Kanal2 on ainus, mis leiab normaalselt ruumi ka ralliuudistele.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Kahjuks ei ole teles ralli just suurim vaatajamagnet. Seestap ka sellised ajad saatele. Soomes edastab ralli saateid(SM ja MM) riigitelevisioon mida peaks loogiliselt võttes ka ETV edastama. Kahjuks meie rahvuslik ringhääling veel seda omaks võtnud pole. Isegi mitte kell 00.40
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

No eilne kokkuvõte oli siiski erand.
Ralli kokkuvõte on kanal2-s alati pühapäeval, peale õhtust filmi. Seetõttu sõltub ka eetriaeg tugevasti filmi pikkusest. Minumelest jõuab kokkuvõte üldjuhul eetrisse ikka mõned minutid enne kella 12-st.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

No tavaliselt läheb kokkuvõtte eetrisse kusagil 23:20-23:45 vahel sõltuvalt jah filmi pikkusest mida pühapäeva õhtul näidatakse. Eilne oli pigem erand. Võttsin eila huvipärast stopperiga aega filmi vahele näidtavate reklaamide osas. Kuna tänu reklaamidele veniski see film väga pikkaks. Ning lükkas kokkuvõtte aja nii hilisele ajale nagu ta oli. Reklaamid olid ca. iga 25 minuti järelt ja oli ca.8 minutit pikkad. Kokku oli reklaamide pikkus 40 minutit. Film venitati kolm tundi ja nelikümmend minutit pikkemaks. Sorry kui teemast välja kihutasin. Aga tõin oma nägemuse asjast.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Nõustun, et tegemist oli erandiga. Sõrmuste isanda filmid on tõesti väga pikad, tean seda hästi kuna olen neid näinud DVD vahendusel. Kuid sellise erandi puhul võiks ka rallisõpradega arvestada ja leida võimalus näidata seda normaalsel ajal kordusena. Miks mitte näiteks järgmise laupäeva hommikul?
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Jaanus kirjutas:Nõustun, et tegemist oli erandiga. Sõrmuste isanda filmid on tõesti väga pikad, tean seda hästi kuna olen neid näinud DVD vahendusel. Kuid sellise erandi puhul võiks ka rallisõpradega arvestada ja leida võimalus näidata seda normaalsel ajal kordusena. Miks mitte näiteks järgmise laupäeva hommikul?
Või siis esmaspäeva õhtul.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Siim
"till kartulis" expert
Postitusi: 1735
Liitunud: 29 Veebr 2004, 17:35
Asukoht: EST
Kontakt:

Postitus Postitas Siim »

Kanal 2 kodukal on selline küsimuste esitamise rubriik.

Olen ise mitu korda küsinud, et miks saade nii hilja eetris on ning kas kordusi vähemalt ei saaks normaalsemal ajal näidata.

Vastatud on järgnevalt, et saade jõuab meile nii hilja kohale, ja et kordusi pole mõtet järgmisel päeval enam populaarsel kellaajal näidata, kuna vastav info on juba aegunud. Määrab reiting.

Olen ka maininud, et mitmed rallid lõppevad pühapäeva hommikul ning selliste rallide puhul valmib saade ju tükk aega varem. Vastusest on siis kõrvale hiilitud ning vastatud taas, et saade jõuab meile õhtul nii hilja kohale.


Lõpetuseks siis, Kanal2 ei hakka rallit normaalsemal kellaajal näitama.
eix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1573
Liitunud: 08 Mai 2003, 18:26
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas eix »

Olen täielikult eelkõnelejatega nõus.Probleem on mind juba ammu häirinud aga kaevata ka nagu kuskile ei ole(hüüdja hääl kõrbes).Väga raske on tööinimesel silmi lahti hoida.Muidugi minu puhul on appi tulnud tehnika areng ja vaatan kokkuvõtet peale esmaspäevast tööpäeva.Võib-olla siit väike vihje teistelegi......
Ilma rallita nagu ilma õlleta.
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Ainuke võiamlus on taimeriga lindistada.:P Kellajad on mul ükskõik ja vaatn ikkagi.Ainuke mida võiks korrata normaalsel ajal on Soome kokuvõte,sest pühapäeval kokkuvõtte ajal olen ma kuskil soomes kämpingus ja esmaspäevasel kokkuvõtte ajal ma alles hakkan plaanima ärasõittu Eestisse. Kanal 2 võiks teha ühe erandi ja näidata Soome kokkuvõtet kasvõi teisipäeval.;)
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Ainus valik ongi timeriga lindistada. Ja kui kogematta film nihkub....
Siim
"till kartulis" expert
Postitusi: 1735
Liitunud: 29 Veebr 2004, 17:35
Asukoht: EST
Kontakt:

Postitus Postitas Siim »

Krusa kirjutas:Ainus valik ongi timeriga lindistada. Ja kui kogematta film nihkub....
ka üle ühe tunni saab lindistama panna...
Apollo
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 84
Liitunud: 22 Sept 2005, 21:49
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Apollo »

00:40 on tõesti liiga hilja,arvestades veel,et pühapäev ja uus töö nädal algamas.Õnneks on Hispaania etapi kokkuvõte algus 23:35.
Mis ei puutu küll teemasse,kuid päevakokkuvõtted võiksid tagasi tulla.
Elus armastatakse sind kaks korda-sündides ja surres.
neophyte
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 115
Liitunud: 26 Apr 2005, 15:40

Postitus Postitas neophyte »

Hea et üldse näitavad...
Markko where are you?
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

TV3 samal ajal jätab kasvõi miljonimängu näitamata, et F1-te laivis näidata...
gaas on endiselt laiffi
Siim
"till kartulis" expert
Postitusi: 1735
Liitunud: 29 Veebr 2004, 17:35
Asukoht: EST
Kontakt:

Postitus Postitas Siim »

Erki kirjutas:TV3 samal ajal jätab kasvõi miljonimängu näitamata, et F1-te laivis näidata...

need on kaks täiesti erinevat asja.
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

[quote="sziim"][quote="Erki"]TV3 samal ajal jätab kasvõi miljonimängu näitamata, et F1-te laivis näidata...[/quote]


need on kaks täiesti erinevat asja.[/quote]
Ega jah,kes eelistaks F1-te Rallile;)
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Apollo kirjutas:00:40 on tõesti liiga hilja,arvestades veel,et pühapäev ja uus töö nädal algamas.Õnneks on Hispaania etapi kokkuvõte algus 23:35.
Mis ei puutu küll teemasse,kuid päevakokkuvõtted võiksid tagasi tulla.
minuteada ostis Eurosport päevakokkuvõtete õigused
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

sziim kirjutas:
Erki kirjutas:TV3 samal ajal jätab kasvõi miljonimängu näitamata, et F1-te laivis näidata...

need on kaks täiesti erinevat asja.
Asja saaks täiesti vabalt väikse viibega näidata. Muidugi live on parem ja näiteks saksa RTL saadab igale etapile oma meeskonna ja reporterid ka kuid neil on ka mitu oma meest sarjas sõitmas. Miljonimängu vaadatavus on aga ikkagi meil suurem kui mis tahes vormelietapil.
gaas on endiselt laiffi
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Täna hommikul algas JWRC Prantsusmaa etapi kokkuvõte kell 00:52, saatekava järgi kell 00.45. Seekord ma siiski vaatasin seda, kuid hommikul oli küll mitte just kõige lihtsam ärgata. Teen ettepaneku Kanal2-le näidata ralli saateid tulevikus kella 6 ja 7 vahel hommikul, siis saab normaalsel ajal magama minna ja jõuab veel tööle ka, kui õhtul kohe kuidagi ei saa normaalsel ajal näidatud.
Vasta