RFCO reeglid, meeskonnad jmt.

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

RFCO reeglid, meeskonnad jmt.

Postitus Postitas Krusa »

Alates uuest RFCO WRC 2007 hooajast on plaan muuta +20sek reeglit.
Nagu teate on ralli sõitjal on üks võimalus e."1attempt" iga SS-i peale.
Ralli ajal online-st välja kukkumisel vms ja tuppa tagagasi mitte jõudmise korral protokollitakse võitja aeg +20sek-i.
Viimati muutis Krusa, 14 Veebr 2007, 16:52, muudetud 6 korda kokku.
Sander Gryn
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 344
Liitunud: 25 Okt 2006, 22:18
Asukoht: Vanalinn

Re: RFCO WRC reeglid 2007.a.

Postitus Postitas Sander Gryn »

Krusa kirjutas:Alates uuest RFCO WRC 2007 hooajast on plaan muuta +20sek reeglit.
Nagu teate on ralli sõitjal on üks võimalus e."1attempt" iga SS-i peale.
Ralli ajal online-st välja kukkumisel vms ja tuppa tagagasi mitte jõudmise korral protokollitakse võitja aeg +20sek-i.
Minu meelest võix olla nii:
Kui ikka tõesti on NETI jamad siis võiks olla pärast sõitu mingi ABIRF-tuba olla?!?!
Lihtsalt tuleks rohkem selle netijama peale mõelda...Minul on see nett eriti jama ja kokkujooksmisi on liiga palju :(
Peugeot Sport
www.peugeot-sport.com Burn in Hell f.....g Peugeot, no more!!
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Me oleme siin kunagi sel teemal ka arutlenud, et mis oleks parim lahendus sellele välja kukkumisele/minemisele.
Siin on mitu aspekti: kes läheb tahtlikult ja kes kukub välja. Seda ei saa ju kuidagi tõestada???
Ise arvan ja loodan, et meie seas ei ole neid kes tahtlikult sohki tahavad teha, aga sellise võimaluse peale peavad korraldajad ka mõtlema. Üritamegi leida olemasolevate vahenditega PS2, Central Station jne parim lahendus.
Edaspidised mõtted mida võite laita või kiita on sellised.
Lisa ABIRF-tuba olema ei hakka, sammuti ei lase me tulevikus esimese ringi meestel teises ringis sõita. Teise ringi mehed sõidavad siis kus?
Kui tulebki nn. ABIRF-tuba, siis tekib seal kellegil jant mis omakorda tekitab veel ABIRF2 jne.
Selle pärast on siin ka see poll.

Sander, nagu ma eelnevalt olen öelnud, et kõige tihedamini jooksevad kokku NZ ja JAP. Loodan, et edaspidi see nii suurt muret ei tekita. Üks soovitus veel, vaata üle oma ühenduse kiirused, äkki saab seal ka midagi ette võtta?
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Mina olen poolt, et kui nett jookseb kokku siis lugeda see katkestamiseks.
Neti kadumine on samasugune tehniline probleem mida pole võimalik ette näha nagu näiteks auto generaatoririhma purunemine vms..
Sel juhul edasi sõitmine pole võimalik.
Sama võik kehtida ka neti kohta.
See vb tundub ebaaus, kuid samas võiks ju seda tõlgendada nii?

See, et saaksid kirja automaatse katkestamise välistaks ka koheselt igasuguse võimaluse petta kohtunike.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
vidrik
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 147
Liitunud: 26 Veebr 2006, 18:31

Postitus Postitas vidrik »

samas jätaks abituba ruumi petmiseks rohkem kui ikka pltse välja tule siis tõmban juhtme seinast ja proovin abiruumis edasi seega MINU arust ebavajalik kuna kõigil võrdsed võimalused ise ei vaevle neti muredes vaid pleikar ise teeb trikke nii et autoga otse pole võimalik sõita aga pole midagi teha selline ta juba on see motosport nii päris elus kui ka virtuaalselt
Girlpower
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 110
Liitunud: 07 Dets 2005, 20:47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Girlpower »

Ka mina arvan, et kõige õigem oleks lugeda asi katkestatuks ja vsjo :) Siis ei teki tõesti mingisuguseid kiusatusigi petma hakata - mitte, et mul mingid kiusatused oleks :)
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Kuigi ma olen läinud rallisõidus pensionile on arvamus, et tehnikasport on tehnikasport. Kui neti ühendus katkeb võib võrrelda seda kui mootori kokku jooksmisega. Mida - nagu te kõik aru saate - on praktiliselt võimatu ette ennustada.
Girlpower
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 110
Liitunud: 07 Dets 2005, 20:47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Girlpower »

NÕUS 101 % !
andro
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 259
Liitunud: 21 Okt 2005, 11:50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas andro »

Jep, nõustun tegelikult eelmise vastajaga, kuigi panin vastuseks, et rohkem kui 60 sekki, siiski väga pikalt järele mõeldes ja asja paari osalejaga arutledes olen nõus sellega, et ükskõik mis tehniline probleem on katkestamine, sellega peaks tegelikult kõik nõus olema. :)

Ei hakka nimesid nimetama, aga minu arust on meil praegu paar tüüpi, kes katkestamise teel mõnes rallis on parema koha säilitanud kui need kes sõidu korralikult lõpetanud. Nt. sellel teel, et on sõidu katkestanud ilma neti katkemiseta ja võidu saanud tänu +20nele sekile selle ees kes oma sõidu halvasti aga ausalt lõpuni sõitnud. Siit küsimus, mis põhjustab sellise rikke, et auto enam edasi ei liigu ja sõit on vaja katkestada, tean, et üks variant on itaalia ss3 aga ülejäänud?

Ühesõnaga minu arvamus on selline, et iga jama netiralli ajal on katkestamine, ükskõik mis selle põhjuseks ka ei ole.

No hard feelings. ;)
Viimati muutis andro, 02 Dets 2006, 21:24, muudetud 1 kord kokku.
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

mina pooldan katkestamist. Kui võistlusel kuskilt ikka välja sõidad, et sõiduga rajale tagasi ei saa siis vajuta aga nuppu ja oledki tagasi :) Katkestajad põhimõtteliselt puuduvad. Seega ikka kui nett kokku jookseb tuleb katkestada.
Sander Gryn
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 344
Liitunud: 25 Okt 2006, 22:18
Asukoht: Vanalinn

Postitus Postitas Sander Gryn »

Ok...Olen sellega nõus, et loetakse katkestanuks kui sõiduajal mängust välja kukutakse.
Aga näiteks kui on netiga sellised jamad, et ei lase sind tuppa sisse ja pead mitu korda pleikarile reseti tegema, siis on natuke jama Sad
Võiks olla nii, et kohtunik jälgib mitu inimest sõidab SS1 ja kui siis mingil SSil ei ole mingit inimest, siis lastakse tal see sõitmata jäänud SS kohtunike valvsa pilgu all järgi sõita!!!
Panin selle teooria, sest mul endal väga tihti sellised jamad (Nett on selline vilets)
Peugeot Sport
www.peugeot-sport.com Burn in Hell f.....g Peugeot, no more!!
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

Sander Gryn kirjutas:Ok...Olen sellega nõus, et loetakse katkestanuks kui sõiduajal mängust välja kukutakse.
Aga näiteks kui on netiga sellised jamad, et ei lase sind tuppa sisse ja pead mitu korda pleikarile reseti tegema, siis on natuke jama Sad
Võiks olla nii, et kohtunik jälgib mitu inimest sõidab SS1 ja kui siis mingil SSil ei ole mingit inimest, siis lastakse tal see sõitmata jäänud SS kohtunike valvsa pilgu all järgi sõita!!!
Panin selle teooria, sest mul endal väga tihti sellised jamad (Nett on selline vilets)
see on ülesõidul katkestamine 8)
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Sander Gryn kirjutas:Võiks olla nii, et kohtunik jälgib mitu inimest sõidab SS1 ja kui siis mingil SSil ei ole mingit inimest, siis lastakse tal see sõitmata jäänud SS kohtunike valvsa pilgu all järgi sõita!!!
Panin selle teooria, sest mul endal väga tihti sellised jamad (Nett on selline vilets)
Selline teema ma arvan, et ei tule isegi arutuse alla, et siis lasta hiljem järgi sõita.
See oleks siis jällegi ala näide reaalsest maailmast, et keegi WRC sõitjatest katkestab ja ütleb, et kuulge ma sõidan selle katse homme järgi võib?
Seega ikkagi tegu tehnikaga, nii nagu tehikasport kord juba on üllatusterohke.
Mina pooldan igaljuhul varianti, et ükskõik mis põhjusel netist välja kukkumine tõlgendataks kohe katkestamisena.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Sander Gryn kirjutas:Ok...Olen sellega nõus, et loetakse katkestanuks kui sõiduajal mängust välja kukutakse.
Aga näiteks kui on netiga sellised jamad, et ei lase sind tuppa sisse ja pead mitu korda pleikarile reseti tegema, siis on natuke jama Sad
Võiks olla nii, et kohtunik jälgib mitu inimest sõidab SS1 ja kui siis mingil SSil ei ole mingit inimest, siis lastakse tal see sõitmata jäänud SS kohtunike valvsa pilgu all järgi sõita!!!
Panin selle teooria, sest mul endal väga tihti sellised jamad (Nett on selline vilets)
Andsin hääle katkestamise poolt mis on must-valge ja lihtsalt kõigile arusaadav.
Ka minul lahmis JAP ja NZ pidevalt välja, aga see ei ole kinni netiühendusest vaid mängust endast.
Sander, palju sa Prantsusmaal välja oled lennanud?
Sander Gryn
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 344
Liitunud: 25 Okt 2006, 22:18
Asukoht: Vanalinn

Postitus Postitas Sander Gryn »

Krusa kirjutas:
Sander Gryn kirjutas:Ok...Olen sellega nõus, et loetakse katkestanuks kui sõiduajal mängust välja kukutakse.
Aga näiteks kui on netiga sellised jamad, et ei lase sind tuppa sisse ja pead mitu korda pleikarile reseti tegema, siis on natuke jama Sad
Võiks olla nii, et kohtunik jälgib mitu inimest sõidab SS1 ja kui siis mingil SSil ei ole mingit inimest, siis lastakse tal see sõitmata jäänud SS kohtunike valvsa pilgu all järgi sõita!!!
Panin selle teooria, sest mul endal väga tihti sellised jamad (Nett on selline vilets)
Andsin hääle katkestamise poolt mis on must-valge ja lihtsalt kõigile arusaadav.
Ka minul lahmis JAP ja NZ pidevalt välja, aga see ei ole kinni netiühendusest vaid mängust endast.
Sander, palju sa Prantsusmaal välja oled lennanud?
Prantsusmaal ei ole veel vist kordagi välja lennanud, aga väga tihti ei saa lihtsalt tubadesse sisse, sest nett on jama ja jooksutab pleikari kinni :(
Küll on Network error 603, 612, 613 Ja siis tuleb network shuting down,millepeale pleikar kokku jookseb ja peab uuesti restardi tegema.
Ütleme nii, et CENTRALISSE saan ma sisse umbes 2.5min peale restardi tegemist :(
Peugeot Sport
www.peugeot-sport.com Burn in Hell f.....g Peugeot, no more!!
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

Ma ei tea aga kõige õigem oleks vist jah katkestamine või nagu rbr super ralli süsteem ja lisame lihtsalt 5 min otsa ja see uju sisi põhimõteiselt katkestamine see sama ainult punkti võib kätte saada.
Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

Küsimus. Kui mängijal tekivad juba esimesel katsel ühenduse või pleikari probleemid ja ta "katkestab", siis kas ta ühe punkti ikka saab?
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5920
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Loodan, et järgmisel hooajal võetakse ka see reegel taas kasutusele, et punkte saavad vaid 8 parimat.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

Strike kirjutas:Loodan, et järgmisel hooajal võetakse ka see reegel taas kasutusele, et punkte saavad vaid 8 parimat.
:? Ma päris ei nõustuks sellega. Hetkel motiveerib ka see ainus punkt paljusid mängijaid võistlusest osa võtma ja saadud punktidest tekib neil ka omamoodi konkurents. Arvestades asjaolu, et hetkel on meil 23 ekipaaži ja neist ainult 10-13 kandideerivad punktidele, siis võime sellise lükkega 10-13 mängijat kaotada. :cry:
Sander Gryn
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 344
Liitunud: 25 Okt 2006, 22:18
Asukoht: Vanalinn

Postitus Postitas Sander Gryn »

Milor kirjutas:
Strike kirjutas:Loodan, et järgmisel hooajal võetakse ka see reegel taas kasutusele, et punkte saavad vaid 8 parimat.
:? Ma päris ei nõustuks sellega. Hetkel motiveerib ka see ainus punkt paljusid mängijaid võistlusest osa võtma ja saadud punktidest tekib neil ka omamoodi konkurents. Arvestades asjaolu, et hetkel on meil 23 ekipaaži ja neist ainult 10-13 kandideerivad punktidele, siis võime sellise lükkega 10-13 mängijat kaotada. :cry:
Milori jutt jumala õige!!!
Peugeot Sport
www.peugeot-sport.com Burn in Hell f.....g Peugeot, no more!!
Vasta