Vasta
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Kontakt:
Kasutaja avatar
Moderaator
Moderaator
Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Kolin »

raulito kirjutas:Kas Maarend sõidab ka 11 rallit või mõned üksikud?
See oleks küll lahe kui Maarenda ka 11 etappi sõidaks kaasa. Seda pole ennem olnud, et kaks eestlast WRC klassis kaasa teevad.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Kontakt:
Kasutaja avatar
Moderaator
Moderaator
Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Kolin »


Selle R5 EVo peal tundub see livery kuidagi ilusam silmale. Ei ta kas see punaselt kirjutatud "R5" mõjub sedasi

Pilt
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas mrali »

Capito lahkub VW Motorsportist sel aastal.

http://www.rallye-magazin.de/wm/nachric ... otorsport/
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Kontakt:
Kasutaja avatar
Moderaator
Moderaator
Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Kolin »

mrali kirjutas:Capito lahkub VW Motorsportist sel aastal.

http://www.rallye-magazin.de/wm/nachric ... otorsport/

Ta olevat sõlminud lepingi McLaren F1 meeskonnaga. See saab huvitav olema. Kuna J-M Latvala lõpeb leping selle hooaja järel. Sama vist ka mikkelseniga. Ning kes saab meeskonna bossiks. Loodaks, et see ei ole inimene kes armastab ringrada. Nagu see juhtus Mini ja Bmw-ga
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas soca »

Nägin eile tweeti kus oli kirjas et kõigil kolmel VW sõitjal on leping 2017 lõpuni.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 606
Liitunud: 05 Veebr 2014, 21:42
Asukoht: Tln
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas johaan »

Vahula kirjutas: DMacki disainist saab vast selle pildi põhjal aimu.
Jääb loota, et rehvide disainimine on neil tugevam külg ...
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas jens »

Kolin kirjutas:
mrali kirjutas:Capito lahkub VW Motorsportist sel aastal.

http://www.rallye-magazin.de/wm/nachric ... otorsport/

Ta olevat sõlminud lepingi McLaren F1 meeskonnaga. See saab huvitav olema. Kuna J-M Latvala lõpeb leping selle hooaja järel. Sama vist ka mikkelseniga. Ning kes saab meeskonna bossiks. Loodaks, et see ei ole inimene kes armastab ringrada. Nagu see juhtus Mini ja Bmw-ga
Mäletatavasti oli Capito ka see, kes suure innuga pushis igasuguste show-elementide poole, eelkõige viimase kiiruskatse suur FINAAL. Oleneb, kes uueks juhiks saab, aga loodetavasti jääb surve selles vallas väiksemaks.:)
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Lithium »

Noh, Markko võiks ju kätt proovida. Aga miks ei võiks, ah? :D
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Söörlöne!
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Kontakt:
Kasutaja avatar
Moderaator
Moderaator
Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Kolin »

Fredrik Gustavsson ‏@F_Gustavsson 21m21 minutes ago
The new livery for the 2016 Abu Dhabi Total WRT Citroen DS3 will be revealed soon ;-) #WRC
via @planetemarcus
Pilt
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kasutaja avatar
RL5
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 30
Liitunud: 20 Juul 2012, 12:12
Kasutaja avatar
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas RL5 »

Endine vormel-1 sõitja Robert Kubica tunnistas väljaandele Autosport, et pärast rallihooaja esimesel etapil Monte Carlos startimist on tema edasine tulevik ebaselge. Poolakas tunnistas, et tal puuduvad autoralli MM-sarjas jätkamiseks rahalised vahendid.
http://sport.postimees.ee/3469351/kubic ... id=3469351
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas soca »

Täna näeb livery ära

We will reveal the new livery for @OttTanak WRC car tomorrow morning

https://twitter.com/dmack_tyres/status/ ... 0255353856
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Kontakt:
Kasutaja avatar
Moderaator
Moderaator
Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Kolin »

RL5 kirjutas:Endine vormel-1 sõitja Robert Kubica tunnistas väljaandele Autosport, et pärast rallihooaja esimesel etapil Monte Carlos startimist on tema edasine tulevik ebaselge. Poolakas tunnistas, et tal puuduvad autoralli MM-sarjas jätkamiseks rahalised vahendid.
http://sport.postimees.ee/3469351/kubic ... id=3469351
Kuubik võiks naasta WRC2 sarja. Ning seal noori kimbutada.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas soca »

Siin ta on

Pilt
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1883
Liitunud: 30 Okt 2008, 18:09
Asukoht: Tallinn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Gustav »

Tipp-topp! (Y)
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 727
Liitunud: 06 Mär 2011, 12:58
Asukoht: Harjumaa
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Epik »

Jama nagu Dmack koguaeg on olnud aga peaasi, et kiiresti liigub :D
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 546
Liitunud: 31 Juul 2014, 19:50
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Esireket »

Mulle just kuidagi meeldib antud livery isegi rohkem, kui M-sport 2016 livery. :P
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas soca »

Mulle meeldib, parem kui viimaste aastate wrc2 autode livery neil, ilus lihtne.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 867
Liitunud: 01 Okt 2010, 18:47
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas blizzard »

Muidu täitsa OK, aga valge natuke liiga domineeriv.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas soca »

Veel üks

Pilt
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 877
Liitunud: 31 Mai 2005, 11:31
Asukoht: Tallinn
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Melka »

Iga WRC auto livery on ilus, kui Eesti lipp peal.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Vasta

Information

Moderaatorid

KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki