Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1007
Liitunud: 18 Okt 2012, 18:29
Diagnoos: rallisõltlane


III järgu kommentaator


Postitusi: 194
Liitunud: 11 Jaan 2012, 18:24
Diagnoos: rallisõltlane


III järgu kommentaator


Postitusi: 194
Liitunud: 11 Jaan 2012, 18:24
I järgu kommentaator


Postitusi: 640
Liitunud: 19 Nov 2005, 23:56
See on küll ikka arusaamatu, kuidas pole võimalik panna ühte kaamerameest ja ühte inimest mikrofoniga sinna mingiks ajaks liikuma WRC promootori poolt. Isegi kui sõitjatega sel hetkel intrevjuusid ei saaks, siis kogu seda melu ja erinevate tiimi liikmete või fännide muljeid ikka. Juurde võibolla möelda välja natuke programmi, näiteks erinevate sõitjate fännide mingi võistlus või mis iganes, sest inimesi ei huvita ainult autode kiire kulgemine. Praegu on mingi staatiline pilt, mis näitab, kuidas mehaanikud auto ümber liiguvad. Ja okei, võibolla see pole kõige tähtsam, aga kui aastal 2016 ei suudeta pressikat lives üle kanda, siis millest me räägime.
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


https://twitter.com/rajdpolski/status/7 ... 9898640384
https://pbs.twimg.com/media/CmYMTLGWcAAI3bQ.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CmYMTLGWcAAI3bQ.jpg
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
III järgu kommentaator


Postitusi: 258
Liitunud: 01 Veebr 2011, 19:19
III järgu kommentaator


Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1647
Liitunud: 25 Apr 2008, 09:22
Teami pealikud juba pressikat tegemas
https://twitter.com/rajdpolski
https://twitter.com/rajdpolski
I järgu kommentaator


Rallifoorum 24/7


Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


algaja kommentaator


Postitusi: 14
Liitunud: 26 Veebr 2016, 08:49
Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


Postitusi: 907
Liitunud: 10 Veebr 2012, 10:08
Oti käed rinnas koht on hea nagu ,et "mida te üritate, Misu poisid?"
III järgu kommentaator


Postitusi: 209
Liitunud: 20 Jaan 2013, 23:22
Qstbergi aeg on möödas, ta ei suuda tempos püsida, eriti kiiretel rallidel. Kuna katkestajaid ka pole, siis on ikka tehasetiimi sõitja kohta masendavalt taga, kui sama autoga juhitakse rallit. Wilsonil on mõtlemisainet..., ei tule poolast tehasepunkte eriti ja ega seda kiirust, punkte ei tule ka soomes. Kokkuvõttes võib ju punkte olla, aga kiirust pole enam üldse kiiretel rallidel. Või on see ford citroeniga võrreldes ikka juust. lihtsalt Ott on nii kõva ja paneb kreisit!?
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08