Toyota ja ?tugitoolifänn kirjutas:Muide ! Mainiti ka ,et mitu tehasetiimi tunneb Oti vastu huvitugitoolifänn kirjutas:Miks ei ole SS11 aegu ?
Ralliraadios kiideti Otti , et tuli vist teisena ?
Või millest nad seal pläkutavad ?Hea kuulda
II järgu kommentaator


Postitusi: 343
Liitunud: 04 Veebr 2015, 22:18
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1012
Liitunud: 29 Juun 2016, 15:37
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08
I järgu kommentaator


Ford ka ju tunneb huvi. Ongi kohe mitu
.
II järgu kommentaator


Postitusi: 343
Liitunud: 04 Veebr 2015, 22:18
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35
III järgu kommentaator


Postitusi: 194
Liitunud: 11 Jaan 2012, 18:24
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08
DMack on suht ametlikult vist kinnitanud, et koostöö võiks jätkuda...võtta neid eraldiseisvatena või mitte, käseb-poob-laseb ikka Wilson, kuid head tulemused tema auto ja sõitjatega, mille eest tema maksma ei pea, on ju ka ahvatlevad.
Viimati muutis -huviline2-, 20 Aug 2016, 14:51, muudetud 2 korda kokku.
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08
Diagnoos: rallisõltlane


Teatavasti pärm ju kerkib ja lähebki ***** suureksrandos kirjutas:Ott on ikka eriline kuldsuuhttps://twitter.com/jackhintz/status/766951709209948161
Soca jätka siiski katsete aegade ja pikkuse kirjutamist esimesse postitusse.
Rallifoorum 24/7


Further statement from ADAC Rallye Deutschland organisers on the condition of Stéphane and his co-driver Gabin Moreau: 'The driver and co-driver of car number 10 were taken to hospital and examined after their accident in SS10. The examinations revealed fractures and internal injuries, so they will need to stay for residential treatment. According to the doctors, their injuries are not life threatening.'
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Natuke veel infot Lefebvrega juhtunust
http://www.autosport.com/news/report.ph ... peed-crash
It is understood the PH Sport-run DS 3 WRC hit a tree at very high speed on the Panzerplatte test.
http://www.autosport.com/news/report.ph ... peed-crash
It is understood the PH Sport-run DS 3 WRC hit a tree at very high speed on the Panzerplatte test.
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Mikkelsen esimeses +3,5 sek Ogierile
Tundub, et Ogier läheb oma teed kui Mikkelson nüüd just kübaras mõnda trumpi ei ole
Tundub, et Ogier läheb oma teed kui Mikkelson nüüd just kübaras mõnda trumpi ei ole
Viimati muutis viplala, 20 Aug 2016, 15:46, muudetud 1 kord kokku.
