I järgu kommentaator


Postitusi: 682
Liitunud: 05 Aug 2005, 16:12
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35
Diagnoos: rallisõltlane


Rallifoorum 24/7


Diagnoos: rallisõltlane


III järgu kommentaator


Postitusi: 221
Liitunud: 23 Apr 2016, 14:44
I järgu kommentaator


eks siit ca 30 sekki per katse hakkab kogunema
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Postitusi: 2128
Liitunud: 07 Okt 2010, 13:58
Diagnoos: rallisõltlane


Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1007
Liitunud: 18 Okt 2012, 18:29
Rallifoorum 24/7


teine_riiul kirjutas:Järgmist aastat silmas pidades on tähtsaim ralli lihtsalt lõpuni veereda, mingit kiirust siit nagunii ei tule.
see jägmine aasta võiks juba kiiremini tulla...õnneks kaks viimast rallit kruusakat.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
III järgu kommentaator


Postitusi: 221
Liitunud: 23 Apr 2016, 14:44
Rallifoorum 24/7


