Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35
Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


selles mõttes tšau-pakaa, et minu jaoks on suur vahe, kas heideldakse kohtade peale ja käib sekundite võitlus siia-sinna iga katse järel - või siis saadakse kalendriga igal katsel. Ottile elan kaasa niiehknaa, kuid seda sisemist põlemist endas ei tunne hetkel, et loeks juba minuteid järgmise katse alguseni
Rallifoorum 24/7


III järgu kommentaator


Postitusi: 221
Liitunud: 23 Apr 2016, 14:44
Diagnoos: rallisõltlane


Rallifoorum 24/7


Postitusi: 2128
Liitunud: 07 Okt 2010, 13:58
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


Postitusi: 867
Liitunud: 01 Okt 2010, 18:47
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1012
Liitunud: 29 Juun 2016, 15:37
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08
Vaadates katse "dünaamikat", siis... kuskil poole katseni (seega ca. 25km) oli kaotus 5 sekundit iga 5 minuti sõiduaja kohta ehk umbes täpselt 1 sekund kaotust minutis. Sealt edasi aga teine pool oli kaotus 40 sek 17 minuti kohta, ehk ca 2,5 sekundit kaotus iga sõidetud minuti kohta...
Eeldada võib, et rehvid siis kuskil 25 km kandis "lõppevad" täielikult... Lühematel katsetel siis peaks olema realistlik Camilli ja Östbergiga võidu sõita.
Eeldada võib, et rehvid siis kuskil 25 km kandis "lõppevad" täielikult... Lühematel katsetel siis peaks olema realistlik Camilli ja Östbergiga võidu sõita.
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08
Jah, aga kahjuks on kõik need lühemad katsed, peale viimase PSi siiski ca 26 ja 30 km pikad. Eelnevalt on rehve hävitatud nendel suurtel monstrumitel jällegi.
Aga pole hullu, see ralli ei sobinud ka eelmine aasta meie mehele, kuigi kaotust kilomeetrilt kogunes alal sekundi, saadi läbi häda 10. koht. Mõnel muul rallil oleks see kindlasti palju kõrgem koht olnud. Lisada siia veel arenev rehvitootja...
Aga pole hullu, see ralli ei sobinud ka eelmine aasta meie mehele, kuigi kaotust kilomeetrilt kogunes alal sekundi, saadi läbi häda 10. koht. Mõnel muul rallil oleks see kindlasti palju kõrgem koht olnud. Lisada siia veel arenev rehvitootja...
Viimati muutis -huviline2-, 30 Sept 2016, 10:10, muudetud 1 kord kokku.
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35
Diagnoos: rallisõltlane


Täna pole neil ju rehvivahetust ka? Või on? Ootame õhtu ära. Kes ei viitsi vaadaku õhtul uuesti tulemusi. 
Aga
1 Ogier - mis viga puhta asfaldi peal sõita ja teistele s*ta tee peale vedada (huvitav, mis saab teisel läbimisel)
2 Meeke +4.0s - koos spinniga startides rivi "lõpust" - korralik tormihoiatus
3 Sordo +4.8s - suht sama jutt, mis Meek kohta
4 Neuville +8.8s - püsib konkurentsis, mure piduritega
5 Paddon +15.1s - kõik ei ole veel kadunud
6 Breen +17.0s - ütles, et nagu kodus (ralli teed) - seega mees tunneb end hästi
7 Latvala +18.1s - taas rütmi leidmise jutt (pangu miski hea tümm käima autos, ehk leiab rütmi)
8 Mikkelsen +20.4s - Fordil peab ju ka kellegagi konkureerida olema (sellist vabandust pole veel kuulnudki, et jalg "ära sureb")
9 Ostberg +31.5s - no Ford ju
10 Camilli +37.2s - tubli poiss
11 Evans +47.5s - WRC2!
12 Tanak +54.1s - pea vastu mees !
13 Bertelli +2m07.1s - turist, peaasi, et fun on
Aga
1 Ogier - mis viga puhta asfaldi peal sõita ja teistele s*ta tee peale vedada (huvitav, mis saab teisel läbimisel)
2 Meeke +4.0s - koos spinniga startides rivi "lõpust" - korralik tormihoiatus
3 Sordo +4.8s - suht sama jutt, mis Meek kohta
4 Neuville +8.8s - püsib konkurentsis, mure piduritega
5 Paddon +15.1s - kõik ei ole veel kadunud
6 Breen +17.0s - ütles, et nagu kodus (ralli teed) - seega mees tunneb end hästi
7 Latvala +18.1s - taas rütmi leidmise jutt (pangu miski hea tümm käima autos, ehk leiab rütmi)
8 Mikkelsen +20.4s - Fordil peab ju ka kellegagi konkureerida olema (sellist vabandust pole veel kuulnudki, et jalg "ära sureb")
9 Ostberg +31.5s - no Ford ju
10 Camilli +37.2s - tubli poiss
11 Evans +47.5s - WRC2!
12 Tanak +54.1s - pea vastu mees !
13 Bertelli +2m07.1s - turist, peaasi, et fun on
Tehtud! Ott ja Martin on WRC meistrid!

