No täpselt, kõik kaotavad, seega ma ei saa aru mis sõiduveast sa jahud?snakeplissken kirjutas:kõik kaotavad oggyle lõpus
III järgu kommentaator


Postitusi: 292
Liitunud: 15 Mai 2004, 08:00
Rallifoorum 24/7


Diagnoos: rallisõltlane


Rallifoorum 24/7


III järgu kommentaator


Postitusi: 166
Liitunud: 13 Veebr 2015, 15:44
Oggy on ilmselt hirmsa lõpu teinud, Tänaku auto seadistus ja rehv tundub lihtsalt sellele katsele paremini sobivat. Aga muidu kõik kaotavad Oggyle lõpus, v.a. Tänak.
Meeke-ga vahe nüüd 15 sekki, ilus. Loodame, et kõik läheb nii nagu peab.
Meeke-ga vahe nüüd 15 sekki, ilus. Loodame, et kõik läheb nii nagu peab.
Viimati muutis blsh, 28 Okt 2016, 11:05, muudetud 1 kord kokku.
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Diagnoos: rallisõltlane


Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1012
Liitunud: 29 Juun 2016, 15:37
Rallifoorum 24/7


II järgu kommentaator


Rallifoorum 24/7


Diagnoos: rallisõltlane


Kokkuvõte peale SS3-e:
https://twitter.com/qnecta2/status/791928253946617856
https://twitter.com/qnecta2/status/791928253946617856
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1012
Liitunud: 29 Juun 2016, 15:37
Diagnoos: rallisõltlane


Diagnoos: rallisõltlane


Rallifoorum 24/7


Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1012
Liitunud: 29 Juun 2016, 15:37
