I järgu kommentaator


Postitusi: 575
Liitunud: 10 Nov 2011, 01:20
Kuna kevadrallidest Sardiinia kaalus üles Portugali (rääkimata ilmast), siis jällegi 7 eestlast sinnapoole teel. Minek 3.juuni Airbalticuga, ööbime seekord ainult Algheros (eelmine kord olime ka Bosas) ja saarelt lahkume 12.juunil. Puhkus ja ralli käsikäes. Olete oodatud kaasa lööma.
Suurte kogemustega ralliturist
I järgu kommentaator


I järgu kommentaator


Postitusi: 575
Liitunud: 10 Nov 2011, 01:20
Detsembris anti lennupiletid alla 250 euro, hetkel peaks 500 maksma. Hotellituba kahene 450 mere ääres rallipargi kõrval liivarannaga. Ülejäänud õlled, söögid kogus jne on juba vaba valik. Üldiselt Sardiinias katsetele autoga kerge jõuda, aga vaatekohale peab kenasti ronima edasi.
Suurte kogemustega ralliturist
algaja kommentaator


Postitusi: 1
Liitunud: 15 Juul 2016, 12:59
III järgu kommentaator


Postitusi: 193
Liitunud: 06 Mär 2011, 10:06
Postitusi: 30
Liitunud: 20 Juul 2012, 12:12
Diagnoos: rallisõltlane


III järgu kommentaator


Postitusi: 219
Liitunud: 10 Okt 2012, 10:38
Käidud nüüd 2. korda ka. Minu arvates on võrreldes 2015. aastaga rahva huvi päris palju kasvanud.
Nüüdseks on tekkinud ka vip alad ja parkingud, mida nad päris hoolega kontrollivad.
Parkimisest saan aru, selle jaoks on mõistlik soetada Gold pass auto peale, aga et katse ääres ka nüüd mingi lindiga ala on tekkinud, see küll häiris vähe.
SS1 eest tuli ilma Goldita välja käia 20 eurot, a'la kruusane Laitse rada.
Üldiselt natuke pealtvaataja(sõitja) vaenulik on see ralli, päevad ülipikad ja näeb 2x vähem kui Soomes, Rootsis, Poolas.
Reede ja Laupäev algab pealtvaataja jaoks näiteks kell 5 hommikul väljasõiduga Algherost kui on huvi 1. katsele jõuda.
2. Katsele minnes ei pruugi jõuda 3. katsele ja Siesta tõttu algab päeva kordusläbimine alles pool neli.
Reedel alustasime hiliste ärkajatena SS4-ga Evansi väljasõiduga. Siis Siesta ja SS6 Paddoni väljasõit.
Ja sealt uhasime SS9-le, vaatasime üldiselt WRC-d ja mõne R5, vb oleks jõudnud ka SS8-le.
Laupäeval SS 10. ja SS12 Monte-Lerno otsa "õnnestus" jala käia seekord. 1. läbimise ajaks kui jõudsime, siis Politsei seisis koos pargivahiga ees ja ülesse enam autoga ei lasknud. Karm oli küll kõndida 20 minutit ülesmäge ja vabu parkimiskohti vaadata.
Taaskord Siesta ja SS13 ja SS14.
Pühapäeva veetsime Poweril, väga ilus meremäärne lõpp. Seisime Finshi kella juures mäes otsas, näeb autot 2 korda. Otti finshi ajaks ronisime ka finishikaare alla ja vaatasime ära mõlemad poodiumid.
Vaatajakohad üldiselt on head, vaated ilusad. Mägedes näeb kaugele ja pikalt, aga katseid kokku näeb vähe.
Kui aga minna sinna lisaks paariks päevaks sooja ilma nautima, siis miks mitte jälle minna.
Võrdluseks õlu Sardiinias pidi 2x odavam olema kui põhjanaabritel Korsikal.
Nüüdseks on tekkinud ka vip alad ja parkingud, mida nad päris hoolega kontrollivad.
Parkimisest saan aru, selle jaoks on mõistlik soetada Gold pass auto peale, aga et katse ääres ka nüüd mingi lindiga ala on tekkinud, see küll häiris vähe.
SS1 eest tuli ilma Goldita välja käia 20 eurot, a'la kruusane Laitse rada.
Üldiselt natuke pealtvaataja(sõitja) vaenulik on see ralli, päevad ülipikad ja näeb 2x vähem kui Soomes, Rootsis, Poolas.
Reede ja Laupäev algab pealtvaataja jaoks näiteks kell 5 hommikul väljasõiduga Algherost kui on huvi 1. katsele jõuda.
2. Katsele minnes ei pruugi jõuda 3. katsele ja Siesta tõttu algab päeva kordusläbimine alles pool neli.
Reedel alustasime hiliste ärkajatena SS4-ga Evansi väljasõiduga. Siis Siesta ja SS6 Paddoni väljasõit.
Ja sealt uhasime SS9-le, vaatasime üldiselt WRC-d ja mõne R5, vb oleks jõudnud ka SS8-le.
Laupäeval SS 10. ja SS12 Monte-Lerno otsa "õnnestus" jala käia seekord. 1. läbimise ajaks kui jõudsime, siis Politsei seisis koos pargivahiga ees ja ülesse enam autoga ei lasknud. Karm oli küll kõndida 20 minutit ülesmäge ja vabu parkimiskohti vaadata.
Taaskord Siesta ja SS13 ja SS14.
Pühapäeva veetsime Poweril, väga ilus meremäärne lõpp. Seisime Finshi kella juures mäes otsas, näeb autot 2 korda. Otti finshi ajaks ronisime ka finishikaare alla ja vaatasime ära mõlemad poodiumid.
Vaatajakohad üldiselt on head, vaated ilusad. Mägedes näeb kaugele ja pikalt, aga katseid kokku näeb vähe.
Kui aga minna sinna lisaks paariks päevaks sooja ilma nautima, siis miks mitte jälle minna.
Võrdluseks õlu Sardiinias pidi 2x odavam olema kui põhjanaabritel Korsikal.
Information
Moderaatorid
