Vasta
CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas CTR »

uhtikas kirjutas:
-saxx- kirjutas:
RLV kirjutas:Jeets off. Saab edsi nina tühi
Tuli rajalt maha. Olid üle katuse käinud
Kahju :cry:
no krt.. oleks ju hea koht olnud.. lihtsalt läbi kruisida, taga oli 11min ja ees 1min20s.. kahju
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 562
Liitunud: 17 Nov 2012, 13:21
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas vaana »

Rallimehe hing ei lase lihtsalt kruisida arvatavasti
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 562
Liitunud: 17 Nov 2012, 13:21
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas vaana »

Ai Mikkelsen eksis aga sai õnneks tervena minema
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

StP
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 974
Liitunud: 28 Mai 2010, 10:27
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas StP »

Ma ei näe küll mõttet mingi kruiisida. On ikkagi rohkem mees Poolas fun´i pärast mitte punktide ega kohtade. Ja kui kiirelt sõita ei saa siis mis sa ikka sellest autost enam lõhud.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 575
Liitunud: 10 Nov 2011, 01:20
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas pets1 »

vaana kirjutas:Rallimehe hing ei lase lihtsalt kruisida arvatavasti
Mida sa kruiisid. Mees on turist ja teeb oma sõitu, ega ta kohta ei püüa.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Suurte kogemustega ralliturist
CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas CTR »

Mikkelsen oleks Skoda R5ga arvatavasti samal kohal praegu :D
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Kasutaja avatar
RL5
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 30
Liitunud: 20 Juul 2012, 12:12
Kasutaja avatar
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas RL5 »

IMG-20170702-WA0004.jpg
IMG-20170702-WA0004.jpg (80.48 KiB) Vaadatud 4076 korda
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1012
Liitunud: 29 Juun 2016, 15:37
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Ei tea kas tagumistel saab raskem olema...
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 403
Liitunud: 11 Jaan 2011, 00:23
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Info kohapealt, et Jeetsil oli side ära kadunud ja hakati kätega näitama ja siis oli ka minek
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas soca »

tugitoolifänn kirjutas:Ei tea kas tagumistel saab raskem olema...

hetkel Leffe ja Ostberg kiiremini tulemas
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 562
Liitunud: 17 Nov 2012, 13:21
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas vaana »

Hea pilt hüppel, maandumine ilusti eesti lippudega ääristatud.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas KidrA »

ETV2's võikski ainult see põhi kommentaator olla. Need Eesti rallisõitjad seal on nagu segav faktor.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1012
Liitunud: 29 Juun 2016, 15:37
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Sellepärast vaatan mina WRC+

Aga mis te arvate kas Tänak ja Neuville vaatavad WRC+ ? :D
Saaks ju teeoludest ülevaate
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas soca »

tugitoolifänn kirjutas:Sellepärast vaatan mina WRC+

Aga mis te arvate kas Tänak ja Neuville vaatavad WRC+ ? :D
Saaks ju teeoludest ülevaate

vaatavad, mäletan eemine aasta mingil rallil Meeke mainis esimesena tulles et tüübid näevad nüüd tema pealt mis jooni võtta katsel. :D
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
StP
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 974
Liitunud: 28 Mai 2010, 10:27
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas StP »

KidrA kirjutas:ETV2's võikski ainult see põhi kommentaator olla. Need Eesti rallisõitjad seal on nagu segav faktor.
Kes stuudios on?
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 562
Liitunud: 17 Nov 2012, 13:21
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas vaana »

KidrA kirjutas:ETV2's võikski ainult see põhi kommentaator olla. Need Eesti rallisõitjad seal on nagu segav faktor.
Ma küll hetke kommentaaridega rahul.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
tugitoolifänn kirjutas:Sellepärast vaatan mina WRC+

Aga mis te arvate kas Tänak ja Neuville vaatavad WRC+ ? :D
Saaks ju teeoludest ülevaate
võid päris kindel olla, et mitmed silmaparid nii M-spordis kui Hyundais vaatavad WRC+ ja tehakse oma järelduse nähtust.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 575
Liitunud: 10 Nov 2011, 01:20
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas pets1 »

Leffel aiapost esilambis
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Suurte kogemustega ralliturist
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2221
Liitunud: 22 Sept 2005, 23:16
Asukoht: Tartu
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
StP kirjutas:
KidrA kirjutas:ETV2's võikski ainult see põhi kommentaator olla. Need Eesti rallisõitjad seal on nagu segav faktor.
Kes stuudios on?
Niinemäe ja Eller
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

"Kui ei oleks rallit, siis ei oleks elu ka..." [Väike uhtikas; 8 a.]
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Leffel oli autos istme alt "toolbox" jooksu pannud ja see segas sõitmist ja tähelepanu?
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Vasta

Information

Moderaatorid

KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki