Vasta
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
M-Sport agrees for Ogier to switch to the damper supplier he had at VW for the rest of this season's #WRC gravel rallies!
https://twitter.com/autosport/status/10 ... 0980022272
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Kontakt:
Kasutaja avatar
Moderaator
Moderaator
Torn ikka kiireim RC4 klassis
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Kontakt:
Kasutaja avatar
Moderaator
Moderaator
viplala kirjutas:M-Sport agrees for Ogier to switch to the damper supplier he had at VW for the rest of this season's #WRC gravel rallies!
https://twitter.com/autosport/status/10 ... 0980022272
?????
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Kolin kirjutas:
viplala kirjutas:M-Sport agrees for Ogier to switch to the damper supplier he had at VW for the rest of this season's #WRC gravel rallies!
https://twitter.com/autosport/status/10 ... 0980022272
?????
Mis siis nüüd? Ei sobi siia see info? Oluline muudatus Ogieri ja M-Spordi jaoks, et tiitli eest võidelda.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

umm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 673
Liitunud: 16 Veebr 2003, 13:31
Asukoht: Tallinn
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Kollin, äkki teeksid oma rallinurga kuskile, kuhu tohib kirjutada ainult vigases grammatikas ja keerulisemaid asjad jätaks kirjutamata? See oleks justkui paradiis?
Mida mökitad iga asja peale? Mingi veebiment oled?
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallijumal
Postitusi: 1950
Liitunud: 10 Nov 2012, 11:15
Rallijumal
See nö uueskuues citikas näeb ulme kiire välja, juhitavus tundub nii hea.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Östbergil kiiruse leidnud Citroenist. Loodame, et see kiirus kestab kogu ralli.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Breen sama aeg mis Östbergil
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2658
Liitunud: 20 Jaan 2015, 19:08
Asukoht: Kaugatoma pole kaugel
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Citroen uus VW ? :roll:
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Latvala ja Evans ka aeglasemad Citroenidest
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Mikkelsen 0,9 sek liidriks hetkel
E: Lappi +0,8 sek Mikkelsenile
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Tänak kiirem 0,9 sek
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2658
Liitunud: 20 Jaan 2015, 19:08
Asukoht: Kaugatoma pole kaugel
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Tv6 kommentaator lubas et võitja aeg tuleb alla 1.50.
Ott 1.49.2 8)
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Ogier +0,8 sek
Nueville +0,7 sek.
Tänakule katsevõit alustuseks
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallijumal
Postitusi: 1950
Liitunud: 10 Nov 2012, 11:15
Rallijumal
ja jätkab seeriat, igalt rallilt katsevõit.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1007
Liitunud: 18 Okt 2012, 18:29
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Sama esikolmik mis eelmine aasta
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
SS1 ja üldseis
Pilt
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 327
Liitunud: 10 Aug 2016, 17:00
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Harju katsevõit kolmandat aastat järjest.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Ilus! Palun jätkata!
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Kas ainult mulle tundus, et Ott läbis viimast kurvi teistest hoopis erinevalt?
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Vasta

Information

Moderaatorid

KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki