Mu mõte oligi et ühel etapil- eestis või soomes tehakse kõva sõit nagu varasematel aastatel on suudetud teha. Teed on küll kiired, aga pigem Otile meelepärased.skahar kirjutas: ↑24 Juun 2023, 14:45Üks asi on sõita nina verist väljas üks! etapp, teine asi on võidelda MMi tiitli peale kõigil 14el etapil.
Oggi ja Rova sõidavad siiani ikka mugavustsoonis - Ott pidi kas siis tookrod Poola või eelmine aasta Soomes, sõitma ülevõlli-iga katse!
Minu arusaam.
Nüüd läks amort ka veel, niiet - hää kui tehnoparki saavad üldse.
Rallifoorum 24/7


Tänaku seiklused 2023
Monte: Roolivõim/ 0 katsevõitu koht 5
Rootsi: Rehv/ 1 katsevõit koht 1
Mehhiko: Turbo, Hybrid/ 4 katsevõitu koht 9
Horvaaatia: Roolivõim / 2 katsevõitu koht 2
Portugal: Rehv, hybriid / 2 katsesvõitu koht 4
Sardiinia: Rehv, Veepump, Vesi mootoris / 2 katsevõitu koht SR 35
Keenia: kuni SS16 Rehv x2, / 2 katsevõit hetkel koht 6
Kokku: 5x rehv, 2x roolivõim, 2x hybriid, 1x turbo, 1x veepump,1x mootor, ja hulk teisigi väikeseid probleeme
Point selles, et mitte ühtegi probleemivabat rallit
Monte: Roolivõim/ 0 katsevõitu koht 5
Rootsi: Rehv/ 1 katsevõit koht 1
Mehhiko: Turbo, Hybrid/ 4 katsevõitu koht 9
Horvaaatia: Roolivõim / 2 katsevõitu koht 2
Portugal: Rehv, hybriid / 2 katsesvõitu koht 4
Sardiinia: Rehv, Veepump, Vesi mootoris / 2 katsevõitu koht SR 35
Keenia: kuni SS16 Rehv x2, / 2 katsevõit hetkel koht 6
Kokku: 5x rehv, 2x roolivõim, 2x hybriid, 1x turbo, 1x veepump,1x mootor, ja hulk teisigi väikeseid probleeme
Point selles, et mitte ühtegi probleemivabat rallit
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


III järgu kommentaator


Postitusi: 200
Liitunud: 24 Jaan 2018, 17:29
Rallifoorum 24/7


Rehvi mured( veljelt maha jooksmised ikka Tänaku oma viga) liiga madal rehvi rõhk.snakeplissken kirjutas: ↑25 Juun 2023, 11:49 Rehve nüüd Fordi kaela ei ajaks.
Ega see hooaeg ilmselt läheb edasi samamoodi. Tundub, et motivatsiooni enam ka eriti ei ole. Põletatakse Wilsoni ja Milleneriga sillad ära ja ega enam kuskil sõita ei olegi peale seda hooaega.
Ma rääkisin juba ammu, et see hooaeg on viimane täis hooaeg Tänakul
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


no ei tea jah, oletame, et Tänak hoiab siis nö. madalamt rõhku kui teised - vahest selleks, et siis saab ehk Puma paremini teele istuma?
Kui hoiaks kõrgemat, kaotab ehk niipalju aega tänu mittejuhitavusele?
Ma ise arvan, et päris nii see vast ei ole - kuid lisak rehvidele, on siiski hulgim teisi (autoga) seotud faktoreid tõesti iga ralli kimbutanud, et see sega ju ka tipp-aegadele sõitmist kindlasti!
Samal ajal kalle ja oggi keskenduvad sõitmisele ja tulemusi me juba näeme/teame.
Katse lõpus andis ju Ott vihje, et vaja oleks kiirust juurde, juu ikka tahab vähemalt ühe nendest võita. St. motti ikka on veel:)
Kui hoiaks kõrgemat, kaotab ehk niipalju aega tänu mittejuhitavusele?
Ma ise arvan, et päris nii see vast ei ole - kuid lisak rehvidele, on siiski hulgim teisi (autoga) seotud faktoreid tõesti iga ralli kimbutanud, et see sega ju ka tipp-aegadele sõitmist kindlasti!
Samal ajal kalle ja oggi keskenduvad sõitmisele ja tulemusi me juba näeme/teame.
Katse lõpus andis ju Ott vihje, et vaja oleks kiirust juurde, juu ikka tahab vähemalt ühe nendest võita. St. motti ikka on veel:)
AutoralliSuurSõber
Rallifoorum 24/7


