Vasta
----
----
Postitusi: 1276
Liitunud: 10 Sept 2005, 10:21
Kasutaja avatar
----
----
Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Indrek »

----
----
Postitusi: 1276
Liitunud: 10 Sept 2005, 10:21
Kasutaja avatar
----
----
Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Indrek »

 

POSTREACT(ions) SUMMARY

GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas GC »

No ikka päris mitu sammu tagasi... häält teeb, ja liigub ka...
Aru ma ei saa, miks F1 aina õitseb, WRC-s ainult hädad?
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Kontakt:
Kasutaja avatar
Moderaator
Moderaator
Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Kolin »

Tegelikult ei saa F1-te ja WRC-d üldse võrrelda. Kaks täesti erinevat ala. Ka rahad täiesti erineva suurusega mis seal liiguvad. Ootame järgmise aasta ära ja vaatame kui põnevaks või siis igavaks sari läheb.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 200
Liitunud: 24 Jaan 2018, 17:29
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas linni »

Kolin kirjutas: 21 Mai 2026, 06:26 Ka rahad täiesti erineva suurusega mis seal liiguvad.
Mingil ajal 80-ndatl olid mõlemad vägagi pildis ja arvan, et ka majanduslikult ei olnud asi väga kiivas. Tuleks küsida, miks WRC hakkas allamäge minema millalgi 90-ndatel.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Postitusi: 0
Liitunud: 17 Mai 2025, 16:51
Ma arvan ka nagu kolin ütles et tegemist on kahe üsna erinevad spordialaga, üks on kompaktne, telekas hästi jälgitav. F1 jõudis oma tippu 90-te aastate alguses kui sellest sai globaalne spektaakel. Samas ralli jäi ikka selliseks nišitooteks kus igaüks talitas tasa saega nurgas. Ei olnud mees-mehe vastu võitlust nagu ringrajal. Alles viimastel aastatel on ju tekkinud ralli-tv kus kõik katsed nähtavad, see spordiala ei ole veel niipalju inimeste teadvusesse tulnud. Jah tee ääres käib rallit vaatamas välismaal väga palju inimesi, aga ma olen suht kindel et pooled neist pealtvaatajatest ei teaks kui küsida neilt näiteks, et kes on Takamoto Katsuta. Ja oma osa on muidugi konkurentsi vähesus
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

----
----
Postitusi: 1276
Liitunud: 10 Sept 2005, 10:21
Kasutaja avatar
----
----
Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Indrek »

Ott Tänak testis esimesena Väike-Maarjas valminud alarmsõidukite autodroomi. Liikuvat pilti näeb 15 juuni TV3 uudistest...

https://ralli.ee/ott-tanak-testis-esime ... utodroomi/
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

----
----
Postitusi: 1276
Liitunud: 10 Sept 2005, 10:21
Kasutaja avatar
----
----
Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Indrek »

 

POSTREACT(ions) SUMMARY

CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas CTR »

Ott ei hakka mingit kliendikaarti tegema, et hoolduse või varuosade pealt allahindlust saada.. Kindlam on maja ära osta :D

Eesti Toyoda 😀

Võiks oma MM Toyota sinna lintide taha vaatamiseks viia 👍
https://arileht.delfi.ee/artikkel/12059 ... indushoone
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Laught (1)
Indrek
----
----
Postitusi: 1276
Liitunud: 10 Sept 2005, 10:21
Kasutaja avatar
----
----
Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Indrek »

 

POSTREACT(ions) SUMMARY

CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas CTR »

Nonäed, ongi vaatamiseks Oti Toyota ja siis 26 aasta rally1 ka..

Niisama vast ei tassita seda siia.. väike lootus püsib endiselt Lõuna-Eesti ralli ja RE peal 😄
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

----
----
Postitusi: 1276
Liitunud: 10 Sept 2005, 10:21
Kasutaja avatar
----
----
Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Indrek »

 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Sad (1)
CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Eks seda oli arvata, aga ise lootsin, et Soomes äkki peal. Tundub, et ei midagi see aasta.

Rally1-ga sõidud siis tehtud.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Postitusi: 0
Liitunud: 23 Apr 2026, 20:12
snakeplissken kirjutas: 19 Juun 2026, 17:14
Rally1-ga sõidud siis tehtud.
Samas järjest kindlamaks on saanud see, et 2027 on Ott-Martin MM-sarjas osalemas.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 42
Liitunud: 18 Veebr 2018, 22:07
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Tryku »

Norbert kirjutas: 19 Juun 2026, 23:24
snakeplissken kirjutas: 19 Juun 2026, 17:14
Rally1-ga sõidud siis tehtud.
Samas järjest kindlamaks on saanud see, et 2027 on Ott-Martin MM-sarjas osalemas.
Millest selline tunne tekkinud? Ise ka väga loodan seda, aga mingeid kindlaid märke hetkel veel ei tundu olema.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Postitusi: 0
Liitunud: 17 Mai 2025, 16:51
Tea millega siis kah sõidetakse lugupeetud norbert? Kes oma koha loovutab?
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 965
Liitunud: 02 Juun 2006, 09:26
Asukoht: Tartu
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas marko1509 »

Ogieriga jagavad autot.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

----
----
Postitusi: 1276
Liitunud: 10 Sept 2005, 10:21
Kasutaja avatar
----
----
Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Indrek »

Vasta

Information

Moderaatorid

KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki