I järgu kommentaator


Postitusi: 974
Liitunud: 28 Mai 2010, 10:27
I järgu kommentaator


Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


Postitusi: 907
Liitunud: 10 Veebr 2012, 10:08
Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


Postitusi: 628
Liitunud: 29 Mär 2012, 22:51
Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


Postitusi: 755
Liitunud: 31 Juul 2015, 08:00
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
I järgu kommentaator


Postitusi: 755
Liitunud: 31 Juul 2015, 08:00
III järgu kommentaator


Postitusi: 219
Liitunud: 10 Okt 2012, 10:38
III järgu kommentaator


Postitusi: 153
Liitunud: 31 Juul 2016, 11:17
Rallifoorum 24/7


CTR kirjutas:I didn't take any riskRainiz. kirjutas:Mis Neuvillel nüüd vabanduseks öelda on?
tundub et ei hakka riskima võidu peale, mõtleb tiitlit peale...tundus nii kommentaari järgi vähemalt.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
I järgu kommentaator


Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35
I järgu kommentaator


Postitusi: 562
Liitunud: 17 Nov 2012, 13:21
Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


