I järgu kommentaator


http://planetemarcus.com/une-mini-de-re ... olamp-wrt/
Gorban plaanib 11-l etapil osaleda Mini wrc-ga.
Gorban plaanib 11-l etapil osaleda Mini wrc-ga.
Rallifoorum 24/7


Siia teemasse ka siis 2016 M-Sport livery, värviks Nitrous Blue
http://www.m-sport.co.uk/m-sport-news/f ... y-revealed

http://www.m-sport.co.uk/m-sport-news/f ... y-revealed

Rallifoorum 24/7


Postitusi: 2128
Liitunud: 07 Okt 2010, 13:58
Diagnoos: rallisõltlane


Päris hästi sobib see erinevate sinistega kombineeritud kuub Fordile jah 
Aga vähemalt kuue põhjal pole uusi toetajaid lisandunud.. Vaatamata Wilsoni skeemitamistele, et koguaeg tähelepanu keskpunktis olla
Aga vähemalt kuue põhjal pole uusi toetajaid lisandunud.. Vaatamata Wilsoni skeemitamistele, et koguaeg tähelepanu keskpunktis olla
Rallijutud ralliblogis.. http://www.rallinaut.ee/ |
I järgu kommentaator


Postitusi: 843
Liitunud: 06 Jaan 2009, 23:49
II järgu kommentaator


Postitusi: 395
Liitunud: 21 Aug 2014, 23:37
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Postimees: Tänaku mullune tiimikaaslane: M-Spordi otsus oli mulle šokk!
http://sport.postimees.ee/3464575/tanak ... mulle-sokk
Originaal lugu Autosprt.com http://beta.autosport.com/news/report.p ... t-demotion
http://sport.postimees.ee/3464575/tanak ... mulle-sokk
Originaal lugu Autosprt.com http://beta.autosport.com/news/report.p ... t-demotion
I järgu kommentaator


Postitusi: 867
Liitunud: 01 Okt 2010, 18:47
II järgu kommentaator


Postitusi: 389
Liitunud: 29 Mär 2012, 18:08
Ei noh seda ka.randos kirjutas:Eesti lippu pole õhuvõtul.
Aga kuidagi tühi on esiots. Seda oleks võinud ääristada mingi värviga. Nagu seda on tehtud tagaumise ratta koopa juures.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Rallifoorum 24/7


Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35
Diagnoos: rallisõltlane


III järgu kommentaator


Postitusi: 258
Liitunud: 01 Veebr 2011, 19:19
On kuulujutud, et Fordi 2017 WRC on Focuse baasil.
https://twitter.com/MattJelonek/status/ ... 4500665345
https://twitter.com/MattJelonek/status/ ... 4500665345
Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator




