Diagnoos: rallisõltlane


Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


Postitusi: 682
Liitunud: 05 Aug 2005, 16:12
Siit tulevad meile 2 koha punktid vist. Rada läheb järjest hullemaks.
edit: Ogier kohe näitas, et vist mitte
edit2: kuulas mind ja eksis
edit: Ogier kohe näitas, et vist mitte
edit2: kuulas mind ja eksis
Viimati muutis ponx, 12 Juun 2016, 12:41, muudetud 2 korda kokku.
Rallifoorum 24/7


Diagnoos: rallisõltlane


Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


Postitusi: 755
Liitunud: 31 Juul 2015, 08:00
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Diagnoos: rallisõltlane


Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 2367
Liitunud: 10 Aug 2006, 17:31
Kuidas see võimalik on Ogier kasutas R käiku aga ikka kiireim...
http://svstockdigital.blogspot.com/
http://www.youtube.com/user/svstock
Rallijutud Discord'is https://discord.gg/yVqYv2q
http://www.youtube.com/user/svstock
Rallijutud Discord'is https://discord.gg/yVqYv2q
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7

