III järgu kommentaator


Postitusi: 174
Liitunud: 21 Nov 2014, 22:40
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


ah eks see neuville ajab vast pigem paska jah, ei tohi ma ika uskuda teda, iga katse lõpus tal kommentaar et no risks jne aga endal jupid ja puncture taga 
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
I järgu kommentaator


Postitusi: 640
Liitunud: 19 Nov 2005, 23:56
Rallifoorum 24/7


Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1012
Liitunud: 29 Juun 2016, 15:37
I järgu kommentaator


Postitusi: 562
Liitunud: 17 Nov 2012, 13:21
III järgu kommentaator


Postitusi: 153
Liitunud: 31 Juul 2016, 11:17
Rallifoorum 24/7


Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35
https://www.facebook.com/voiceofrally/v ... 481923617/
Colini mõte. Arvatavasti nii ongi et Ottile antakse vaba voli kõik välja panna.
Colini mõte. Arvatavasti nii ongi et Ottile antakse vaba voli kõik välja panna.
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


I järgu kommentaator


Postitusi: 562
Liitunud: 17 Nov 2012, 13:21
Diagnoos: rallisõltlane


III järgu kommentaator


Postitusi: 219
Liitunud: 10 Okt 2012, 10:38
Rallifoorum 24/7


II järgu kommentaator


Postitusi: 403
Liitunud: 11 Jaan 2011, 00:23
Rallifoorum 24/7

