Vasta
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Probleem selle Oti üldarvestuses liidriks minekuga on see, et ta peab siis ise olema teepuhastaja (ehk enda jaoks täiesti harjumatus rollis). Kas see on hea minnes sõitma oma elu olulisemaid etappe on küsitav.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

w0w
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1254
Liitunud: 27 Apr 2012, 21:43
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
ElvisP kirjutas:Probleem selle Oti üldarvestuses liidriks minekuga on see, et ta peab siis ise olema teepuhastaja (ehk enda jaoks täiesti harjumatus rollis). Kas see on hea minnes sõitma oma elu olulisemaid etappe on küsitav.
Kiire on ta nagunii, kui me räägime kruusast.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
ElvisP kirjutas:Probleem selle Oti üldarvestuses liidriks minekuga on see, et ta peab siis ise olema teepuhastaja (ehk enda jaoks täiesti harjumatus rollis). Kas see on hea minnes sõitma oma elu olulisemaid etappe on küsitav.
A kuidas muidu maailmameistriks tulla?
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Jah, aga kas sellises hilises faasis on hea jätta kõik paari punkti peale viimasel etapil, on teine küsimus.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
viplala kirjutas:
ElvisP kirjutas:Probleem selle Oti üldarvestuses liidriks minekuga on see, et ta peab siis ise olema teepuhastaja (ehk enda jaoks täiesti harjumatus rollis). Kas see on hea minnes sõitma oma elu olulisemaid etappe on küsitav.
A kuidas muidu maailmameistriks tulla?
Lihtne, lähed Austraaliasse teisena 1 punkti kaugusel liidrist. Võidad ralli ja tiitli.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Või lähed sellise 15 punktiise eduga ja omad puhvrit päris mitme koha jagu, olenevalt PSi tulemustest 3-5, kui konkurent võidab.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
ElvisP kirjutas:
viplala kirjutas:
ElvisP kirjutas:Probleem selle Oti üldarvestuses liidriks minekuga on see, et ta peab siis ise olema teepuhastaja (ehk enda jaoks täiesti harjumatus rollis). Kas see on hea minnes sõitma oma elu olulisemaid etappe on küsitav.
A kuidas muidu maailmameistriks tulla?
Lihtne, lähed Austraaliasse teisena 1 punkti kaugusel liidrist. Võidad ralli ja tiitli.
Täiesti rumal mõtlemine.. 1 punktiga taga, mõlemad katkestavad ja MM läinud, lihtne.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 824
Liitunud: 11 Nov 2011, 11:13
Asukoht: Tallinn
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Breene võib päris palju kasu tuua täna, kui samamoodi jätkab.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

StP
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 974
Liitunud: 28 Mai 2010, 10:27
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Hispaanias ainult üks päev kruusal seega kui väga palju esimesel päeval ei kaota siis järgmised kaks juba asfaldil ning saad startida esimeste seas mis ehk hästi väike eelis ole.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
-huviline2- kirjutas:Või lähed sellise 15 punktiise eduga ja omad puhvrit päris mitme koha jagu.
Jah selline 10-12 punktine edu oleks juba ok, sest siis piisaks kolmandast kohast, ette jääda. Arvestades Austraalia suurt puhastusefekti oleks kõige mõttetum edu selline 1-4 punkti.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
CTR kirjutas:

Täiesti rumal mõtlemine.. 1 punktiga taga, mõlemad katkestavad ja MM läinud, lihtne.
Rumal on see, kes aru ei saa, et 1 punkt on võimalik viimasel etapil tasa teha isegi siis kui katkestada.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Teemul näiteks pole sellel nädalavahetusel ühtegi punkti enam võimalik saada...Otil Portugalis ka ei olnud, pajudel teistel läbi hooaja samuti.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
ElvisP kirjutas:
CTR kirjutas:

Täiesti rumal mõtlemine.. 1 punktiga taga, mõlemad katkestavad ja MM läinud, lihtne.
Rumal on see, kes aru ei saa, et 1 punkt on võimalik viimasel etapil tasa teha isegi siis kui katkestada.
Räägi lähemalt? Sunineni näide nt või siis kui katkestad pühapäeval.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
StP kirjutas:Hispaanias ainult üks päev kruusal seega kui väga palju esimesel päeval ei kaota siis järgmised kaks juba asfaldil ning saad startida esimeste seas mis ehk hästi väike eelis ole.
Kahjuks see ükspäev on reede, kus ainult ongi oluline stardijärjekord. Laupäev ja pühapäev starditakse ju ralli pööratud järjestuses niikuinii.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 211
Liitunud: 13 Veebr 2016, 15:16
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
ElvisP kirjutas:
CTR kirjutas:

Täiesti rumal mõtlemine.. 1 punktiga taga, mõlemad katkestavad ja MM läinud, lihtne.
Rumal on see, kes aru ei saa, et 1 punkt on võimalik viimasel etapil tasa teha isegi siis kui katkestada.
Rumal on see teie mõtlemine. Iga punkt on kulla hinnaga!
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Kas te päriselt arvate, et teisel kohal olev mees, kes teab, et MM tiitli võiduks on vaja lõpuni tulla pühapäeval katkestab? Ainus võimalus on tehniline rike aga no selle tõenäosus on kaduvväike.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Ma arvan, et ükski mees (va. Loebi peale solvunud Ogier kunagi) ei arva, et ma nüüd katkestaksin, sõidan selle milkuse auto ribadeks ja võimalik, et kannatan ka ise, sest olen üldarvestuse viiendal kohal. Neuville ka ilmselt just kraavi sõites ei mõelnud, et poh, võib lubada.
Teadupärast on hetkel kolm meest, kes üksteisele konkurentsi igal rajal pakuvad, teised vahest ka satuvad sekka, aga harva. Mis see strateegia siin nüüd olema peaks? Loovutama võidu Ogierile?
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
ElvisP kirjutas:Kas te päriselt arvate, et teisel kohal olev mees, kes teab, et MM tiitli võiduks on vaja lõpuni tulla pühapäeval katkestab? Ainus võimalus on tehniline rike aga no selle tõenäosus on kaduvväike.
okei, olgu sul õigus. rallis on tehniline rike väga harv nähtus.
-huviline2- kirjutas:Ma arvan, et ükski mees ei arva, et ma nüüd katkestaksin, sõidan selle milkuse auto ribadeks ja võimalik, et kannatan ka ise, sest olen üldarvestuse viiendal kohal. Neuville ka ilmselt just kraavi sõites ei mõelnud, et poh, võib lubada.
Neuville üritas meelega mitte liidriks jääda :lol:
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Ma ei pea neile, kes ei tahagi aru saada midagi selgitama. Mõistlikum on lihtsalt vaadata järgmist katset.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Sina ei saa pigem teistest aru ja nagu ikka, oled ainsana see kõige targem. Su loogika on arusaadav jah, ainult et selles on liiga palju muutujaid...nagu näiteks Ogier, kes ronis Walesis teisele kohale hetkel ja tahab alati võita. Jätta kõik viimase etapi maksimumsooritusele on riskantsem, hetke tuleb kasutada.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Vasta

Information

Moderaatorid

KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki