Niinemäe....liiga monotoonse häälega, mul tuleb uni peale. Eelmine kord oli too vanem härrasmees, kelle nimi ei tule hetkel meelde. Tema jutt tundus samas suht seosetu ja nagu polnud eriti aimu, et mis WRC's üldse toimub. Kiiver samas teise kommentaatorina oli super. Aga jah meie rallimeeste jutt on natuke ikka liiga mööda.StP kirjutas:Kes stuudios on?KidrA kirjutas:ETV2's võikski ainult see põhi kommentaator olla. Need Eesti rallisõitjad seal on nagu segav faktor.
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


Postitusi: 974
Liitunud: 28 Mai 2010, 10:27
Murakas oli eelmine ralli mu mäletamist mööda. Kes oli tõesti üsna kauge inimene WRC´stKidrA kirjutas:Niinemäe....liiga monotoonse häälega, mul tuleb uni peale. Eelmine kord oli too vanem härrasmees, kelle nimi ei tule hetkel meelde. Tema jutt tundus samas suht seosetu ja nagu polnud eriti aimu, et mis WRC's üldse toimub. Kiiver samas teise kommentaatorina oli super. Aga jah meie rallimeeste jutt on natuke ikka liiga mööda.StP kirjutas:Kes stuudios on?KidrA kirjutas:ETV2's võikski ainult see põhi kommentaator olla. Need Eesti rallisõitjad seal on nagu segav faktor.
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1012
Liitunud: 29 Juun 2016, 15:37
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
I järgu kommentaator


Postitusi: 755
Liitunud: 31 Juul 2015, 08:00
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Rallifoorum 24/7


Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1012
Liitunud: 29 Juun 2016, 15:37
OMG 
nutt tuleb peale
nutt tuleb peale
Viimati muutis tugitoolifänn, 02 Juul 2017, 09:46, muudetud 1 kord kokku.
I järgu kommentaator


Postitusi: 974
Liitunud: 28 Mai 2010, 10:27
II järgu kommentaator


Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


Postitusi: 562
Liitunud: 17 Nov 2012, 13:21
I järgu kommentaator


Postitusi: 755
Liitunud: 31 Juul 2015, 08:00
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35
