Vasta
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas KidrA »

StP kirjutas:
KidrA kirjutas:ETV2's võikski ainult see põhi kommentaator olla. Need Eesti rallisõitjad seal on nagu segav faktor.
Kes stuudios on?
Niinemäe....liiga monotoonse häälega, mul tuleb uni peale. Eelmine kord oli too vanem härrasmees, kelle nimi ei tule hetkel meelde. Tema jutt tundus samas suht seosetu ja nagu polnud eriti aimu, et mis WRC's üldse toimub. Kiiver samas teise kommentaatorina oli super. Aga jah meie rallimeeste jutt on natuke ikka liiga mööda.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Sordo, Ogier ja ilmselt ka Paddon hoivad rehvi teiseks läbimiseks
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Leffe postiga
Pilt
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas soca »

Tänak peal
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
StP
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 974
Liitunud: 28 Mai 2010, 10:27
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas StP »

KidrA kirjutas:
StP kirjutas:
KidrA kirjutas:ETV2's võikski ainult see põhi kommentaator olla. Need Eesti rallisõitjad seal on nagu segav faktor.
Kes stuudios on?
Niinemäe....liiga monotoonse häälega, mul tuleb uni peale. Eelmine kord oli too vanem härrasmees, kelle nimi ei tule hetkel meelde. Tema jutt tundus samas suht seosetu ja nagu polnud eriti aimu, et mis WRC's üldse toimub. Kiiver samas teise kommentaatorina oli super. Aga jah meie rallimeeste jutt on natuke ikka liiga mööda.
Murakas oli eelmine ralli mu mäletamist mööda. Kes oli tõesti üsna kauge inimene WRC´st
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1012
Liitunud: 29 Juun 2016, 15:37
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Vererõhk tõusis , krt suitsupaus
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas CTR »

Ott spl1 -2
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2658
Liitunud: 20 Jaan 2015, 19:08
Asukoht: Kaugatoma pole kaugel
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas Silk »

Tervet ford olekskii harjumatu näha
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas CTR »

Neu spl1 -1.2
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 755
Liitunud: 31 Juul 2015, 08:00
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Ott seisab hetkel
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Ei saa vaadata, nii hull
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas CTR »

Ott spl2 -3.9
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas soca »

Ott käkkis ära, tagurdas ja midagi jne
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1012
Liitunud: 29 Juun 2016, 15:37
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
OMG :(

nutt tuleb peale
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

StP
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 974
Liitunud: 28 Mai 2010, 10:27
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas StP »

perses
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 406
Liitunud: 30 Mär 2012, 11:38
Asukoht: Kollane Maja
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Joppenpuhh
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas soca »

no mida sa tegid
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 562
Liitunud: 17 Nov 2012, 13:21
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Re: ORLEN Rally Poland 2017 Day 3

Postitus Postitas vaana »

Kõik raisk
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 755
Liitunud: 31 Juul 2015, 08:00
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Perrses krt kyll
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Tagarehv ka puru
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Vasta

Information

Moderaatorid

KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki