Vasta
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 682
Liitunud: 05 Aug 2005, 16:12
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Re: Neste Rally Finland 2016 Day 1

Postitus Postitas ponx »

Mis Meeke vastas inteka lõpus kui Ottiga võrdluseks läks?
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Silk kirjutas:Nagu aru sain siis Ott võttis riske aga Meeke veel väga ei võtnud
Meeke: "It felt really good. I have a bit of margin here - let's say I'm feeling comfortable." And how about the risks you and Tanak are taking? "I'll be here tomorrow..."

Tänak: I pushed like hell. For sure I can't do more. I knew I had to go hard here. It was fun in every corner."

Nii paistab kül meeste jutust - üks kulgeb ja teine sõidab rattad alt :)
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 209
Liitunud: 20 Jaan 2013, 23:22
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Re: Neste Rally Finland 2016 Day 1

Postitus Postitas MMAL »

Qstberg järgmine aasta küll kohta ei saa omale sellise sõiduga kuskil tiimis.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1117
Liitunud: 11 Juul 2011, 18:31
Asukoht: Tartu
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Re: Neste Rally Finland 2016 Day 1

Postitus Postitas Tann »

antud duell meenutab kunagist MMi ja Grönholmi andmist
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2325
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:05
Asukoht: Mägi-Eesti
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
sitikad oleks nagu juba 17' masinaga, kuidagi kiired mõlemad - pauside järel.
Tänak volkariga oleks, sõidaks ka varuga...fordi piinatakse ilmselt üle võlli ikka.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

AutoralliSuurSõber
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
ponx kirjutas:Mis Meeke vastas inteka lõpus kui Ottiga võrdluseks läks?
kui õigesti kuulsin, siis vihjas sellele et Ott ei pruugi rajal püsida sellise tempoga
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Kontakt:
Kasutaja avatar
Moderaator
Moderaator
See oli korralik katse. Latvala oli ka auto tagatiiba vigastanud. Seega võib veel tulla ajakaotust.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
MMAL kirjutas:Qstberg järgmine aasta küll kohta ei saa omale sellise sõiduga kuskil tiimis.
ega see fordi koht on ka põhimõtteliselt ostetud
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Kontakt:
Kasutaja avatar
Moderaator
Moderaator
snakeplissken kirjutas:
ponx kirjutas:Mis Meeke vastas inteka lõpus kui Ottiga võrdluseks läks?
kui õigesti kuulsin, siis vihjas sellele et Ott ei pruugi rajal püsida sellise tempoga
Vahi aga vahi. ikka ülim enesekindlus Meekel.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1117
Liitunud: 11 Juul 2011, 18:31
Asukoht: Tartu
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Re: Neste Rally Finland 2016 Day 1

Postitus Postitas Tann »

Latvalal vedas, et vedrustusele pihta ei saanud.
Uus ratas all ja edasi.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Kontakt:
Kasutaja avatar
Moderaator
Moderaator
Camille kimbutab oma olematute kogemustega Östbergi. Vahe üldis ainult 1,4 sekki. Kohad siis 9 ja 10
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
w0w
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1254
Liitunud: 27 Apr 2012, 21:43
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Re: Neste Rally Finland 2016 Day 1

Postitus Postitas w0w »

snakeplissken kirjutas:
ponx kirjutas:Mis Meeke vastas inteka lõpus kui Ottiga võrdluseks läks?
kui õigesti kuulsin, siis vihjas sellele et Ott ei pruugi rajal püsida sellise tempoga
Nagu ta ise püsib, eelmist aastat ei hakka meelde tuletama vist :D Kes ikka hoogu panevad, riskivad alati rohkem offiga ka.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Kontakt:
Kasutaja avatar
Moderaator
Moderaator
WRC After SS4

Pilt
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 682
Liitunud: 05 Aug 2005, 16:12
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Re: Neste Rally Finland 2016 Day 1

Postitus Postitas ponx »

Huvitav kas Kruuda korjab kogemusi või lihtsalt ei saa esimestele vastu. Suts jääb koguaeg puudu.
Lappile +10.2

Kruuda saab Solbergist mööda vist.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Kontakt:
Kasutaja avatar
Moderaator
Moderaator
Pigem arvan, et eks natuke näitab see seda, et oli pikalt rallist eemal
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Twitterist: Seems that tyre puncture is #latvala's smallest problem atm. Car looks pretty bad. Lots of damages
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 824
Liitunud: 11 Nov 2011, 11:13
Asukoht: Tallinn
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Tasus ennast puhkuse ajal varem voodist välja ajada :)
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Kontakt:
Kasutaja avatar
Moderaator
Moderaator
Pilt
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
STI
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 950
Liitunud: 13 Veebr 2003, 20:34
Asukoht: Tallinn
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Re: Neste Rally Finland 2016 Day 1

Postitus Postitas STI »

Kruuda üldis 5. +23 Lappile ja Henning jääb Karlist 5 sek. maha.
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Kontakt:
Kasutaja avatar
Moderaator
Moderaator
Karl tõusis viiendaks omas klassis Sai Solbergist mööda.

Pilt
 

POSTREACT(ions) SUMMARY

Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Vasta

Information

Moderaatorid

KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki