I järgu kommentaator


Postitusi: 682
Liitunud: 05 Aug 2005, 16:12
Rallifoorum 24/7


Meeke: "It felt really good. I have a bit of margin here - let's say I'm feeling comfortable." And how about the risks you and Tanak are taking? "I'll be here tomorrow..."Silk kirjutas:Nagu aru sain siis Ott võttis riske aga Meeke veel väga ei võtnud
Tänak: I pushed like hell. For sure I can't do more. I knew I had to go hard here. It was fun in every corner."
Nii paistab kül meeste jutust - üks kulgeb ja teine sõidab rattad alt
III järgu kommentaator


Postitusi: 209
Liitunud: 20 Jaan 2013, 23:22
Diagnoos: rallisõltlane


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Vahi aga vahi. ikka ülim enesekindlus Meekel.snakeplissken kirjutas:kui õigesti kuulsin, siis vihjas sellele et Ott ei pruugi rajal püsida sellise tempogaponx kirjutas:Mis Meeke vastas inteka lõpus kui Ottiga võrdluseks läks?
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Diagnoos: rallisõltlane


Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1254
Liitunud: 27 Apr 2012, 21:43
Nagu ta ise püsib, eelmist aastat ei hakka meelde tuletama vistsnakeplissken kirjutas:kui õigesti kuulsin, siis vihjas sellele et Ott ei pruugi rajal püsida sellise tempogaponx kirjutas:Mis Meeke vastas inteka lõpus kui Ottiga võrdluseks läks?
I järgu kommentaator


Postitusi: 682
Liitunud: 05 Aug 2005, 16:12
Huvitav kas Kruuda korjab kogemusi või lihtsalt ei saa esimestele vastu. Suts jääb koguaeg puudu.
Lappile +10.2
Kruuda saab Solbergist mööda vist.
Lappile +10.2
Kruuda saab Solbergist mööda vist.
Viimati muutis ponx, 29 Juul 2016, 08:55, muudetud 1 kord kokku.
Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


Tasus ennast puhkuse ajal varem voodist välja ajada 
I järgu kommentaator





