II järgu kommentaator


II järgu kommentaator


Rallifoorum 24/7


Meil oli ju ka ainult meil müüdava vahel. Loogiline ju, miks peaks teise riigi ajalehte või ajakirja panema? meil oli ainult see, et netis oli ka saadavalmitsupitsu kirjutas:Vaatasin veel,et kaardid on ainult Lätis müüdava FHM ajakirja vahel.Raskeks läheb saamisega kindlasti kui just paarisaja kildi kauguselt ei osta.
I järgu kommentaator


http://4rati.lv/rallijs/rallijs-latvija ... aku-laiku/
cancel. translatoris oli siiski sõna POSTPONE ehk edasi lükatud. Varukuupäevadest ei oska rääkida.
cancel. translatoris oli siiski sõna POSTPONE ehk edasi lükatud. Varukuupäevadest ei oska rääkida.
I järgu kommentaator


Postitusi: 525
Liitunud: 12 Jaan 2016, 14:08
http://2016.lvrally.com/eng/news/87
Normaalses keeles kah.
Lühidalt kokkuvõttes lükatakse edasi. Kuupäevad avalikustatakse kohe kui võimalik.
Normaalses keeles kah.
Lühidalt kokkuvõttes lükatakse edasi. Kuupäevad avalikustatakse kohe kui võimalik.
KRUUDA MAAILMAMEISTRIKS
III järgu kommentaator


Lukyanuki uus disain, rahastajaks Vene miljardäri Dmitri Zimini sihtasutus Elementy.
https://twitter.com/AbstraxiDesign/stat ... wsrc%5Etfw
https://twitter.com/AbstraxiDesign/stat ... wsrc%5Etfw
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35
Diagnoos: rallisõltlane


Kirjutasin ka ERC esimesele etapile väikse eelvaate, kuigi Östberg on selge favoriit, siis ilmselt annavad ERC mehed talle ikka korraliku lahingu..
http://www.rallinaut.ee/erc-hooaeg-alus ... stbergiga/
http://www.rallinaut.ee/erc-hooaeg-alus ... stbergiga/
Rallijutud ralliblogis.. http://www.rallinaut.ee/ |
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1410
Liitunud: 23 Sept 2012, 15:56
Diagnoos: rallisõltlane


http://online2.atodomotor.com/online/20 ... fying.html kvali tulemused peaks olema need,östberg võitis,luk teine ja kajto kolmas
TÄNAK MAAILMAMEISTRIKS
Rallifoorum 24/7


Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1634
Liitunud: 01 Veebr 2014, 14:13
40 Rally Islas Canarias 2016 | Shakedown
https://www.youtube.com/watch?v=GHDHi7Q ... e=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=GHDHi7Q ... e=youtu.be
IV järgu kommentaator


Postitusi: 112
Liitunud: 24 Jaan 2008, 20:12
II järgu kommentaator


Postitusi: 315
Liitunud: 25 Dets 2012, 14:49
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


Diagnoos: rallisõltlane


Olud tunduvad olema Monte Carlo ralli sarnased ehk väga palju sõltub rehvidest ning õigetest valikutest, kuid Luk teeb head tööd. Tegelikult oleks tore, kui tõmbakski Madsile mütsi pähe 
edit.
Kajetanowicz kolmandal 0.4 Östbergist kiirem, Luk kaotas aega aga ei ole Madsil kerge..
edit.
Kajetanowicz kolmandal 0.4 Östbergist kiirem, Luk kaotas aega aga ei ole Madsil kerge..
Rallijutud ralliblogis.. http://www.rallinaut.ee/ |
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35
Information
Moderaatorid