Diagnoos: rallisõltlane


sõidavad küll aga teised lähevad hoopis teist teed mööda...johaan kirjutas:JM ja Ott tulevad volksuga, Miikka ja Raigo vordiga sabas ..soca kirjutas:vanad head sõbrad Latvala ja Ott liiguvad jälle koos järgmisele katsele, täitsa üksteise tagumikus on kinni mapsi järgi, sõidavad vist kõrvuti ja ajavad juttu
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1647
Liitunud: 25 Apr 2008, 09:22
Sõitsid valesti minu arust? Või on start teisekohapealt.matu kirjutas:sõidavad küll aga teised lähevad hoopis teist teed mööda...johaan kirjutas:JM ja Ott tulevad volksuga, Miikka ja Raigo vordiga sabas ..soca kirjutas:vanad head sõbrad Latvala ja Ott liiguvad jälle koos järgmisele katsele, täitsa üksteise tagumikus on kinni mapsi järgi, sõidavad vist kõrvuti ja ajavad juttu
Viimati muutis Makkro, 21 Aug 2016, 08:29, muudetud 1 kord kokku.
Rallifoorum 24/7


matu kirjutas:sõidavad küll aga teised lähevad hoopis teist teed mööda...johaan kirjutas:JM ja Ott tulevad volksuga, Miikka ja Raigo vordiga sabas ..soca kirjutas:vanad head sõbrad Latvala ja Ott liiguvad jälle koos järgmisele katsele, täitsa üksteise tagumikus on kinni mapsi järgi, sõidavad vist kõrvuti ja ajavad juttu
Seal on ilmselt parem Mac ja lühem saba
Ralli võib vahest kah teine elu eesmärk olla
Rallifoorum 24/7


Diagnoos: rallisõltlane


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Diagnoos: rallisõltlane


Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


Ott katsetas ilmselt, kas PS punktideks on lootust .. Aga tundub et mittematu kirjutas:I pushed to the maximum to try and learn the car and the tyres. Quite a surprise to be so close [to the other times]. I'm happy with that." / "Jel jsem naplno, abych pochopil auto a pneumatiky. Jsem celkem překvapen, jak jsem blízko špičce. Jsem spokojen."
Rallifoorum 24/7


Neuville seiklused päeva esimese katse lõpus. Vedas et auto rollima ei hakanud
https://www.facebook.com/WorldRally/vid ... 674525678/
https://www.facebook.com/WorldRally/vid ... 674525678/

