Rallifoorum 24/7


Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
I järgu kommentaator


Postitusi: 650
Liitunud: 29 Apr 2017, 20:53
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35
I järgu kommentaator


Postitusi: 974
Liitunud: 28 Mai 2010, 10:27
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Nad on su palvet kuulda võtnud ja avaldavad Ogierile kenasti survet. Teine läbimine läheb veel põnevaksviplala kirjutas:Comon Lappi ja Latvala võtke see 2 ja 3 koht ja tooge meeskonna punktid koju ja olge tõelised wingmanid! Tee soomlased ju oskate seda. Bottase pilt autosse ja motivatsioon lakke.
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50
I järgu kommentaator


Postitusi: 739
Liitunud: 04 Juul 2015, 07:23
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50
Eile õhtul ja eriti täna hommikul kiitis Neu kaa Otti ja ütles veel, et Ott on tema ”main target”.
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50
Rallifoorum 24/7





