Rallifoorum 24/7


III järgu kommentaator


Postitusi: 230
Liitunud: 09 Veebr 2012, 11:49
Jump of the day!!! 31.1.2018 @TGR_WRC @EsapekkaLappi @Veermi #RALLIRINKI
https://twitter.com/MKiviaho/status/958731018667741184
Kena!
https://twitter.com/MKiviaho/status/958731018667741184
Rallifoorum 24/7


Latvala on ka lumel vallatlenud, peatselt siis Tänaku kord.
https://twitter.com/JariMattiWRC/status ... 1347943424
https://www.youtube.com/watch?v=7aRASmCp5Ew
https://twitter.com/JariMattiWRC/status ... 1347943424
https://www.youtube.com/watch?v=7aRASmCp5Ew
Rallifoorum 24/7


Tänak tesmias Rootsi ralliks
https://twitter.com/LPaanala/status/959697686629900289
https://twitter.com/LPaanala/status/959772868782551045
https://twitter.com/LPaanala/status/959697686629900289
https://twitter.com/LPaanala/status/959772868782551045
Rallifoorum 24/7


V järgu kommentaator


Postitusi: 35
Liitunud: 01 Juul 2016, 19:31
II järgu kommentaator


Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1634
Liitunud: 01 Veebr 2014, 14:13
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08
V järgu kommentaator


Postitusi: 41
Liitunud: 23 Veebr 2012, 17:12
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1634
Liitunud: 01 Veebr 2014, 14:13
III järgu kommentaator


Postitusi: 263
Liitunud: 29 Apr 2017, 20:31
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
algaja kommentaator


Postitusi: 8
Liitunud: 23 Jaan 2018, 15:43
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 2128
Liitunud: 07 Okt 2010, 13:58
Mexico test on mäletamist mööda alati Hispaanias. Ju seal on pinnase osas kõige sarnasemad olud, sest väljaspool EU-d ei tohi nad testida. Väiksemat jõudlust simuleeriti ka vist võimsuse mahakeeramisega.CTR kirjutas:Hispaanias testivadvwmehaanik kirjutas:Kas tõesti ott juba Mehhikos?
Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them -a desire, a dream, a vision.
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1634
Liitunud: 01 Veebr 2014, 14:13
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1084
Liitunud: 11 Jaan 2012, 20:00
See saab ikka pagana huvitav olema: Meeke'i ja Loeb'i stardipositsioonid on Mehhikos suhteliselt sarnased. Intriigi mõttes oleks kena, kui pensionär paneks rämeda pommi ja loputaks igavesti noort, talendikat ja lootustandvat britti. Aga seda on keeruline hetkel endalgi uskuda. Loodan siiski.(Jan) kirjutas:Loeb https://www.youtube.com/watch?v=sRqdDRp82_8
Diagnoos: rallisõltlane


See dušš saab Meeke`le väga külm olema. Videot vaadates ei paista sugugi Loeb`l kiiruse vastu hirmu.Lärri kirjutas:See saab ikka pagana huvitav olema: Meeke'i ja Loeb'i stardipositsioonid on Mehhikos suhteliselt sarnased. Intriigi mõttes oleks kena, kui pensionär paneks rämeda pommi ja loputaks igavesti noort, talendikat ja lootustandvat britti. Aga seda on keeruline hetkel endalgi uskuda. Loodan siiski.(Jan) kirjutas:Loeb https://www.youtube.com/watch?v=sRqdDRp82_8
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.




