Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


Postitusi: 677
Liitunud: 18 Mär 2013, 21:10
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


Postitusi: 755
Liitunud: 31 Juul 2015, 08:00
algaja kommentaator


Postitusi: 5
Liitunud: 17 Juul 2015, 21:06
Rallifoorum 24/7


Lithium kirjutas:Võiks järgmiselt seki võtta, selline 20 seki on mõnus.
Piisab publikukatsel 0.5 sekist ja ongi 20 täis. Eks näeme.
On see vihm siis nii kindel ikka homseks?
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08
Rallifoorum 24/7


laussadusoca kirjutas:Lithium kirjutas:Võiks järgmiselt seki võtta, selline 20 seki on mõnus.
Piisab publikukatsel 0.5 sekist ja ongi 20 täis. Eks näeme.
On see vihm siis nii kindel ikka homseks?
http://www.yr.no/place/Poland/Warmia-Ma ... _hour.html
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22
Ma pigem arvan, et parem oleks kuiv ilm homseks, sest paistab et nende D-Mackidega saab ka kuival Michelinide vastu ilusasti hakkama siis vihm pigem lisaks random faktorit. Praegu aga peaks 19 sekist ilusasti piisama kui normaalset tempot hoida.
Kes meil see ilmatark oligi siin? Võiks samas öelda ka millal Eestis puhkuse võiks võtta, kas Augusti alguses või lõpus? Et ei istuks jälle 2 nädalat vihmaga kodus nagu eelmine aasta
Kes meil see ilmatark oligi siin? Võiks samas öelda ka millal Eestis puhkuse võiks võtta, kas Augusti alguses või lõpus? Et ei istuks jälle 2 nädalat vihmaga kodus nagu eelmine aasta
Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


Postitusi: 867
Liitunud: 01 Okt 2010, 18:47
II järgu kommentaator


Postitusi: 403
Liitunud: 11 Jaan 2011, 00:23
Diagnoos: rallisõltlane


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7

