Rallifoorum 24/7


jap
Ja ogierilt ei tule splitti
Ja ogierilt ei tule splitti
Viimati muutis Silk, 28 Okt 2016, 12:22, muudetud 1 kord kokku.
III järgu kommentaator


Postitusi: 192
Liitunud: 23 Veebr 2016, 08:40
III järgu kommentaator


Postitusi: 192
Liitunud: 23 Veebr 2016, 08:40
Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35
Vabandan. Kuulasin intekat raadiost ja jäi selline mulje. Täpne ajakava ka: http://www.walesrallygb.com/documents/W ... _1.7.1.pdf
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Nüüd tuli midagi kuid võib jälle jama ollaSilk kirjutas:jap
Ja ogierilt ei tule splitti
Viimati muutis Silk, 28 Okt 2016, 12:23, muudetud 1 kord kokku.
Diagnoos: rallisõltlane


III järgu kommentaator


Postitusi: 192
Liitunud: 23 Veebr 2016, 08:40
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Diagnoos: rallisõltlane


Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


