Kui Evansil on keeruline olnud Škodadega, siis loogiliselt on vahe masinas.ponx kirjutas:Kruuda suudab enam-vähem Evansiga punnida aga "skoodade" vastu ei saa kuidagi. Huvitav kas masin on hoopis teisest puust või mehed on head. Õnne oleks vaja ja pronks on kodus
Rallifoorum 24/7


"Come on, you can see more than that"
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
II järgu kommentaator


Postitusi: 315
Liitunud: 25 Dets 2012, 14:49
Kas Oigeril poleks täna mõitlikum katkestada? Punktidele ei saaks ta nii ehk naa, saaks tagant tulla ja ei peaks teed puhastama, võtaks katse võite kuhjaga ning teeks oma lähimale jälitajale Mikkelsenile elu raskemaks - samas meile see sobiks, oleks Tänakul rohkem võimalik poodiumi peale pressida.
algaja kommentaator


Postitusi: 11
Liitunud: 21 Aug 2015, 15:17
Diagnoos: rallisõltlane


II järgu kommentaator


Postitusi: 395
Liitunud: 21 Aug 2014, 23:37
Diagnoos: rallisõltlane


Tänud!Pärtel kirjutas:http://www.sportingvideo.org/20160728/v ... 81820.html
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


algaja kommentaator


Postitusi: 11
Liitunud: 21 Aug 2015, 15:17
+1 jneMilor kirjutas:Tänud!Pärtel kirjutas:http://www.sportingvideo.org/20160728/v ... 81820.html
Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


Postitusi: 640
Liitunud: 19 Nov 2005, 23:56
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Tänak hetkel kiireim mees 0,1 sek Ogieri ette
Edit. Ja Neuville on 0,4 sek kiirem Tänakust. Ja Mikkelsen 0,9 sek kiirem Neuvillest.
Mikkelsen recceil juba vaatas selle koha välja kus saab rajakõrvalt juurde võtta. Nii siis oli see eile ja täna teadlikult sõidetud pikaks.
Edit. Ja Neuville on 0,4 sek kiirem Tänakust. Ja Mikkelsen 0,9 sek kiirem Neuvillest.
Mikkelsen recceil juba vaatas selle koha välja kus saab rajakõrvalt juurde võtta. Nii siis oli see eile ja täna teadlikult sõidetud pikaks.
Viimati muutis viplala, 29 Juul 2016, 20:19, muudetud 1 kord kokku.
Rallifoorum 24/7


Diagnoos: rallisõltlane


Moderaator


Postitusi: 5969
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Minupoolne reedese võistluspäeva kokku võte: http://rallihullusoidupaevik.blogspot.c ... lderi.html
Proud supporter of Angry Duck
Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P