I järgu kommentaator


Postitusi: 755
Liitunud: 31 Juul 2015, 08:00
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22
V järgu kommentaator


Postitusi: 43
Liitunud: 25 Dets 2005, 17:39
III järgu kommentaator


Postitusi: 209
Liitunud: 20 Jaan 2013, 23:22
Kus ta saab d macki märkida, see ju klient talle lihtsalt....Ott ju "tema sõitja" ja sõidab tema autogaKidrA kirjutas:Ainuke naljakas asi Wilsoni jutu juures on, et ei sõnagi D-Mackist. Aga noh arusaadav, kui enda põhitiimil on Michelinid all. Pea-asi, et vihm meie pidu ära ei rikuks.
Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


Postitusi: 867
Liitunud: 01 Okt 2010, 18:47
I järgu kommentaator


Postitusi: 867
Liitunud: 01 Okt 2010, 18:47
Tundub, et mõnel läks ikka väga napilt...
https://youtu.be/FsTbyqDVqO8
https://youtu.be/FsTbyqDVqO8
III järgu kommentaator


Postitusi: 258
Liitunud: 01 Veebr 2011, 19:19
Rallifoorum 24/7


III järgu kommentaator


Postitusi: 229
Liitunud: 13 Nov 2011, 11:53
papa Wilsonil "oma poiste" üle põhjust rõõmustada ei ole tõesti:
Østberg - parim koht katsel 7.
http://ewrc-results.com/driver_info.php ... oland-2016
Camilli - parim koht katsel 8.
http://ewrc-results.com/driver_info.php ... oland-2016
edit: natuke huumorit jäi ka silma (http://www.m-sport.co.uk/m-sport-news/f ... -in-poland):
Tanak (8) 4. 6. 7. 8. 11. 12. 13. 17.
Paddon (3) 2. 5. 9.
Mikkelsen (2) 3. 14.
Neuville (1) 1.
Ogier (1) 10.
Lefebvre (1) 15.
Latvala (1) 16.
Ja katsevõite on saanud 5 erinevat meeskonda:
DMACK WORLD RALLY TEAM (8) 4. 6. 7. 8. 11. 12. 13. 17.
HYUNDAI MOTORSPORT (4) 1. 2. 5. 9.
VOLKSWAGEN MOTORSPORT II (2) 3. 14.
VOLKSWAGEN MOTORSPORT (2) 10. 16.
ABU DHABI TOTAL WORLD RALLY TEAM (1) 15.
Østberg - parim koht katsel 7.
http://ewrc-results.com/driver_info.php ... oland-2016
Camilli - parim koht katsel 8.
http://ewrc-results.com/driver_info.php ... oland-2016
edit: natuke huumorit jäi ka silma (http://www.m-sport.co.uk/m-sport-news/f ... -in-poland):
Seejuures katsevõite on saanud 7 erinevat sõitjat:Elsewhere in the M-Sport World Rally Team, Eric Camilli and Mads Østberg continued their progression through Poland’s notoriously fast and demanding stages.
Tanak (8) 4. 6. 7. 8. 11. 12. 13. 17.
Paddon (3) 2. 5. 9.
Mikkelsen (2) 3. 14.
Neuville (1) 1.
Ogier (1) 10.
Lefebvre (1) 15.
Latvala (1) 16.
Ja katsevõite on saanud 5 erinevat meeskonda:
DMACK WORLD RALLY TEAM (8) 4. 6. 7. 8. 11. 12. 13. 17.
HYUNDAI MOTORSPORT (4) 1. 2. 5. 9.
VOLKSWAGEN MOTORSPORT II (2) 3. 14.
VOLKSWAGEN MOTORSPORT (2) 10. 16.
ABU DHABI TOTAL WORLD RALLY TEAM (1) 15.
Viimati muutis meh, 02 Juul 2016, 22:50, muudetud 1 kord kokku.
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08
Ikka M-sport, mille auto all veerevad Dmackid....KidrA kirjutas:Ma arvan, enamus rallifänne väga huvitab, mida Wilson ka asjade käigust arvab.aix kirjutas:Mulle pakub huvi, et mis see Wilson sinna nüüd ronis. Minu teada M-sport ei olnud poodiumil, vaid Dmack, VW ja Hyundai...Makkro kirjutas:Teami pealikud juba pressikat tegemas
https://twitter.com/rajdpolski
Ja noh, Ogieri katsevõidu e. SS10 publikukatse võib ju panna samuti ka Tänakule...tegelikult
Rallifoorum 24/7


Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Rallifoorum 24/7


Päris palju enese kiitust. Samas, ke see ikka koera saba kergitab kui mitte koer ise.soca kirjutas:https://twitter.com/KiwiWRCfan/status/7 ... 3857707008
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


II järgu kommentaator


Postitusi: 389
Liitunud: 29 Mär 2012, 18:08
Siit pildilt on näha, kuidas ma vähemalt üritasin (valges särgis selfipulgaga). Aku sai täpselt siis tühjaks kui mehaamikud auto kallale asusid.
Aitähh tähelepanu eest. https://twitter.com/OttTanak/status/749300736777936896
Aitähh tähelepanu eest. https://twitter.com/OttTanak/status/749300736777936896
Rallifoorum 24/7


Selline emotsioon ja laul oli servises kui Ott saabus https://www.facebook.com/marko.koosa/vi ... 520518030/
Rallifoorum 24/7


Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08
Inglismaal arendatud rehv ju...tavaline ilm seal.Timur_P kirjutas:Päris palju enese kiitust. Samas, ke see ikka koera saba kergitab kui mitte koer ise.soca kirjutas:https://twitter.com/KiwiWRCfan/status/7 ... 3857707008
III järgu kommentaator


Postitusi: 291
Liitunud: 12 Veebr 2015, 17:59
Rallifoorum 24/7


Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"