Rallifoorum 24/7


Diagnoos: rallisõltlane


III järgu kommentaator


Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


Siin mainitakse et Gazoo Racing'i mehed Katsuta ja Arai osalevad sellel aastal ka auto24 Rally Estonial
http://www.nesterallyfinland.fi/ralli/u ... m-ralliin/
http://www.nesterallyfinland.fi/ralli/u ... m-ralliin/
I järgu kommentaator


I järgu kommentaator


Postitusi: 974
Liitunud: 28 Mai 2010, 10:27
Moderaator


Postitusi: 5969
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Reede hommikul saab stardi ERC hooaja teine etapp Circuit of Ireland.
Neljapäeval sõideti Põhja-Iirimaal kvalifikatsioonikatse, mille võit läks võistluspaarile nr.2 Elfyn Evans - Craig Parry (Ford Fiesta R5). Raul Jeetsile ja Andrus Toomile Circuit of Ireland kvalifikatsioonikatse 12. koht.
http://rallihullusoidupaevik.blogspot.c ... rcuit.html
Neljapäeval sõideti Põhja-Iirimaal kvalifikatsioonikatse, mille võit läks võistluspaarile nr.2 Elfyn Evans - Craig Parry (Ford Fiesta R5). Raul Jeetsile ja Andrus Toomile Circuit of Ireland kvalifikatsioonikatse 12. koht.
http://rallihullusoidupaevik.blogspot.c ... rcuit.html
Proud supporter of Angry Duck
Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Diagnoos: rallisõltlane


Rallifoorum 24/7


I järgu kommentaator


Rallifoorum 24/7


Evansi esitus oli siiani super minu meelest, teades kui kehva see dmack asfaltil on. 2014 barum rallil oli ju Ott nendega ikka ei kusagil. Kindlasti on rehvi edasi arendatud aga ikkagi.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Rallifoorum 24/7


Rallifoorum 24/7


Evans: Not where we hoped to be spending the afternoon here at @circuitofireland - Aux belt failure left us parked here for the day. On the plus side looks like we can restart tomorrow
https://www.instagram.com/p/BD82IjeJGrB
https://www.instagram.com/p/BD82IjeJGrB
Moderaator


Postitusi: 5969
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
ERC hooaja teise etapi Circuit of Ireland avapäev on sõidetud ja siin minupoolne kokkuvõte. Raul Jeetsi avapäeva kommentaari lisan hommikul.
http://rallihullusoidupaevik.blogspot.c ... juhib.html
http://rallihullusoidupaevik.blogspot.c ... juhib.html
Proud supporter of Angry Duck
Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Rallifoorum 24/7


Moderaator


Postitusi: 5969
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Jeets - Toomile Circuit of Ireland rallilt 25.koht. Teise päeva kokkuvõte loetav - http://rallihullusoidupaevik.blogspot.c ... breen.html
Proud supporter of Angry Duck
Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Rallifoorum 24/7


Niinemäe plaanid http://sport.err.ee/v/autoralli/3136424 ... poodiumile
keegi Volverist ei tea rohkemat midagi? Varsti juba pool aastat läbi ja täielik vaikus.
keegi Volverist ei tea rohkemat midagi? Varsti juba pool aastat läbi ja täielik vaikus.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
III järgu kommentaator


Postitusi: 164
Liitunud: 15 Mär 2010, 18:14
Kurzemes Focusegasoca kirjutas:Niinemäe plaanid http://sport.err.ee/v/autoralli/3136424 ... poodiumile
keegi Volverist ei tea rohkemat midagi? Varsti juba pool aastat läbi ja täielik vaikus.
Information
Moderaatorid





