Kataloonia ralli III päev

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Urmo suutis siis veel 6 sekundit tagasi võtta, aga kahjyks jäi sellest väheks.
viimasel JRC etapil siis peab PGA-st eespool lõpetama.
uhtikas
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2221
Liitunud: 22 Sept 2005, 23:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas uhtikas »

See etapp oli siis pea sama huvitav kui F1 juba - viimane kohavahetus esikümnes toimus SS5 ja seejärel rahulik kulgemine lõpuni 8)
Imeline seegi, et kui juunioride tugevatel peab ralli jooksul kamba peale 1 rehv purunema, siis see juhtub LOOMULIKULT Aaval :lol:
enx
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 113
Liitunud: 07 Okt 2007, 15:04
Asukoht: ralli lähedal

Kahju!

Postitus Postitas enx »

Kahju, et nii läks, Urmo oli selle võidu ära teeninud! Sõitis ju väga hästi!
Ralli on alati põnev!
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

ma ei saa ikkagi aru, mis valemiga pmst ainult Urmol rehvid lähevad ja kui mitte igal rallil siis peaaegu igal rallil. kas ta tõesti sõidab siis nii agressiivselt vms? see on juba igapäevane, kui on jälle kuulda, kuda Urmol rehv läks
Siim
"till kartulis" expert
Postitusi: 1735
Liitunud: 29 Veebr 2004, 17:35
Asukoht: EST
Kontakt:

Postitus Postitas Siim »

järelikult sõidustiil tal selline....
enx
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 113
Liitunud: 07 Okt 2007, 15:04
Asukoht: ralli lähedal

Postitus Postitas enx »

Matthiew kirjutas:ma ei saa ikkagi aru, mis valemiga pmst ainult Urmol rehvid lähevad ja kui mitte igal rallil siis peaaegu igal rallil. kas ta tõesti sõidab siis nii agressiivselt vms? see on juba igapäevane, kui on jälle kuulda, kuda Urmol rehv läks
Kui sa hoolega rallit oled jälginud, siis märkad, et sellel aastal on Urmol läinud kõikide rallide peale 2 rehvi!!!!
Ralli on alati põnev!
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Postitus Postitas AS »

enx kirjutas:
Matthiew kirjutas:ma ei saa ikkagi aru, mis valemiga pmst ainult Urmol rehvid lähevad ja kui mitte igal rallil siis peaaegu igal rallil. kas ta tõesti sõidab siis nii agressiivselt vms? see on juba igapäevane, kui on jälle kuulda, kuda Urmol rehv läks
Kui sa hoolega rallit oled jälginud, siis märkad, et sellel aastal on Urmol läinud kõikide rallide peale 2 rehvi!!!!
Päris karm statistika, küsimus ju ikkagi olemas, miks need rehvid ikka nii purunevad? Kas närk rehv või Urmol tõesti sõidustiil selline! Paras needus küll millest vist mitte kuidagi lahti ei saa! Loodame, et järgmine ralli suudab Aava PGA enda selja tagan hoida!
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

enx kirjutas:
Matthiew kirjutas:ma ei saa ikkagi aru, mis valemiga pmst ainult Urmol rehvid lähevad ja kui mitte igal rallil siis peaaegu igal rallil. kas ta tõesti sõidab siis nii agressiivselt vms? see on juba igapäevane, kui on jälle kuulda, kuda Urmol rehv läks
Kui sa hoolega rallit oled jälginud, siis märkad, et sellel aastal on Urmol läinud kõikide rallide peale 2 rehvi!!!!
no sorri, et ma ei loe neid kokku, igaljuhul ma mäletan, et tal on neid retsilt palju olnd, eelmine aasta läks tiitel pmst sinna nahka (pluss see aluspesu värk), nagu ka see aasta tõenäoliselt, kui tal viimasel rallil mõni rehv jälle läheb
Akzel
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 130
Liitunud: 20 Jaan 2005, 20:31
Asukoht: Põlvamaa

Postitus Postitas Akzel »

enx kirjutas:
Matthiew kirjutas:ma ei saa ikkagi aru, mis valemiga pmst ainult Urmol rehvid lähevad ja kui mitte igal rallil siis peaaegu igal rallil. kas ta tõesti sõidab siis nii agressiivselt vms? see on juba igapäevane, kui on jälle kuulda, kuda Urmol rehv läks
Kui sa hoolega rallit oled jälginud, siis märkad, et sellel aastal on Urmol läinud kõikide rallide peale 2 rehvi!!!!
Minu arust on see kõva edasiminek. Eelnevatel aastatel on tal neid vist kordades rohkem läinud.
Hurja-Markko
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 8
Liitunud: 15 Nov 2007, 15:51

Ralli RACC Kataloonia 2007 foto

Postitus Postitas Hurja-Markko »

Tere tere,

Siin olema Ralli RACC Kataloonia 2007 foto :) Sina valida International Gallery ja sina leida palju foto :)


http://www.tangoteam.com/


BR,

Tango Team motorsport
Markkooooo....Kussa sa oooooolet?
Vasta