Rootsi ralli I päev

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Heldur
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 55
Liitunud: 24 Jaan 2007, 19:32

Postitus Postitas Heldur »

Need pildid siis "sitikatehävitaja" katse teisest läbimisest, kus Urmol läks kahjuks veel kehvemini kui esimene kord. "River" see kindlasti ei ole aga kehvasti ikka, truup jne...

Pilt.1
Pilt.2
Rainy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1771
Liitunud: 30 Sept 2005, 03:05
Asukoht: Kohila

Postitus Postitas Rainy »

seda autot on tõepoolest raske kätte saada sellisest kohast...
vw04
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 183
Liitunud: 01 Jaan 2004, 20:24
Asukoht: Est

Postitus Postitas vw04 »

Oliverk kirjutas:Urmo VIst jah jälle kuskil kraavis.
nii oligi :roll:
uhtikas
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2221
Liitunud: 22 Sept 2005, 23:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas uhtikas »

Hetkel siis homsele vaadates (tuginedes "tänapäeva" minu arust parimale ralliinfokanalile www.vysledky-rally.cz/vysledky) selline seis "tagumistele" meestele, ajakaotus liidrile:
Pos 45 AAVA U. / SIKK K. +18:44.6 laup jätkab
Pos 46 KAUR E. / KOSKINEN S. +18:45.4 "arvatavasti" laup jätkab
Pos 47 ATKINSON Ch. / PREVOT S +19:11.5 ikka sõidab edasi
Pos 51 LOEB S. / ELENA D. +24:53.6 laup jätkab

Vahva näha Egoni nii väikest kaotust Urmole :wink: ja tähelepnuväärne, et ainuke vend, kes "puhta" sõiduga siin pundis, on Atko :lol:
Viimati muutis uhtikas, 09 Veebr 2008, 02:37, muudetud 1 kord kokku.
kala
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 574
Liitunud: 12 Mär 2004, 08:59
Kontakt:

Postitus Postitas kala »

Eurospordi päeva kokkuvõte just lõppes. Loebil jah väga nobe 1 tiir üle katuse. Henning pääses ka ühes kohas väga nibin-nabin läbi vallide.

Ja siis Urmo. No ma olen Tema sisevideosid ikka näinud ja ma pole kunagi näinud, et Ta roolitaga nii pinges oleks olnud, kohe nägi tõsiselt kurja vaeva selle citikaga. Eurosport näitas ainult seda esimest väljasõitu, mis oli tõesti ääretult loll. Väikese kiiruse pealt lihtsalt vajus lumme kinni... ja muidugi sai Türi kohe kuulsaks kohaks kogu Eurospordi vaatajaskonnale. :)

Homme(täna) siis loodame meie poistele vähemalt toredat pingevaba treeningsõitu!
uhtikas
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2221
Liitunud: 22 Sept 2005, 23:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas uhtikas »

uhtikas kirjutas:Soovitaksin Citroenil järgmisel Rootsi rallil taotleda erisoodustust: jätta Mangeni katse vahele :D
Ei tahaks küll oluliseks "nõiaks" muutuda, kuid kolades ajaloo lehekülgedel = Eesti ralliajaloo traagiliseima katse nimi oli Margam . . .
Peaks vist suure M-iga katsetel eriliselt ettevaatlik olema :(
______________________________

"Joonealuse" kommentaarina: Pirelli võib ju ennast hea rehvina tõestama hakata, aga live.bfgoodrich.com oli ikka ääretult hea ülevaatega leht netis küll, millest ilmselt paljud puudust tunnevad :(
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

kala kirjutas:Eurospordi päeva kokkuvõte just lõppes. Loebil jah väga nobe 1 tiir üle katuse. Henning pääses ka ühes kohas väga nibin-nabin läbi vallide.

Ja siis Urmo. No ma olen Tema sisevideosid ikka näinud ja ma pole kunagi näinud, et Ta roolitaga nii pinges oleks olnud, kohe nägi tõsiselt kurja vaeva selle citikaga. Eurosport näitas ainult seda esimest väljasõitu, mis oli tõesti ääretult loll. Väikese kiiruse pealt lihtsalt vajus lumme kinni... ja muidugi sai Türi kohe kuulsaks kohaks kogu Eurospordi vaatajaskonnale. :)

Homme(täna) siis loodame meie poistele vähemalt toredat pingevaba treeningsõitu!
Eurospordi kokkuvõttest vaadates oli ehk vale samm proovida keerata tagasi läbi valli. Ehk oleks aidanud tagurpidi käik kiiremini tagasi teele, aga eks tv kaudu alati lihtsam kommenteerida. Kuldar veel küsis kõrvalt kas ei saanud käiku sisse. Võimalik, et siis oli käigu aps ja nii see kurv pikaks läks. Nu igatahes oluline iga km hetkel, mis uue autoga tuleb. Seega edu Urmole-Kuldarile ja ka Egonile-Simole.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
paevavaras
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 78
Liitunud: 13 Veebr 2003, 23:18
Asukoht: Tln

Postitus Postitas paevavaras »

vaadates pilte teisest väljasõidust ja eurospordi kokkuvõtet(esimene väljasõit), siis suht sarnased olukorrad-90-kurvi. Asfaldi auto, liigne entusiasm, mida iganes???
PS. welcome back pole siin kaua käinud enam-aga aeg annab arutust.
uhtikas
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2221
Liitunud: 22 Sept 2005, 23:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas uhtikas »

Märtinfänn kirjutas:Postimehes masendavad kommentaarid.
Ojee! Kui sa juba selliseid paiku, nagu rubriik "kommentaarid" hakkad tõsiselt võtma, siis pakun sulle tunduvalt päevakorralisemaid ja elutähtsamaid probreeme kajastavaid artikleid, noohh näiteks http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=265641 (ma saan aru, sa koolis ja päris täpselt ei tea, mis "päris" Eestis olulist toimub :D ) Sellise teemaga pole probleeme - iga päev, kui uudise avad saad teada , mis Kati-Matiga juhtunud on. Umbes sama, nigu Alonsoga F1-st enne, kui ta taas "tööle" sai :D
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Postitus Postitas valmacher »

"Teadsin, et see on keeruline koht ja nõuab esimese käiguga läbimist, ent üritasin ikkagi teise käiguga sõites auto sinna mahutada," jutustas Aava. "Tagumine ots rammis lumevalli ning vedas esiotsa järgi. Vajusime nii sügavale, et sealt polnud võimalik käte jõul välja saada."
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Sama rida oli loebil kah, et tagumine ots rammis lumevalli ning vedas esiotsa järgi. Kuid Loeb keeras veel üle nipli
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Vasta