F1 games & online

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

annu333 kirjutas:Sõitke nagu mina... puldiga siis selliseid asju ei juhtu :lol: :lol:
Pult läheb ka ribadeks :D
PiltCitroën Sport
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

Tnx Riho,siis ei hakka selle remondiga üldse jamamagi...
Puldiga pole ma võimeline ühtki ringi sõitma...
treik
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 287
Liitunud: 23 Okt 2007, 08:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas treik »

Eile oli meil siis järjekordne võistlus Rumeenia liigas, stardis oli 8 meest ja võistlus tänu sellele väga mõnus ja igav ei hakanud, seega kuna meil ka nüüd 8-9 vb. ka rohkem mehi korraga rajal, ootan väga põnevat võistlust kuigi see prantsusmaa rada on vastikult kitsa.
Ise pole kahjuks siiani saanud rada korralikult harjutada (miski 20 ringi vist), kuid loodan siiski konkurentsi pakkuda.

Edu kõigile.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

alk kirjutas: Puldiga pole ma võimeline ühtki ringi sõitma...
Tean millest sa räägid :D :D
Diagnoos- Rallisõltlane
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

Burns kirjutas:
alk kirjutas: Puldiga pole ma võimeline ühtki ringi sõitma...
Tean millest sa räägid :D :D
irw nojah...eelmisel aastal sinujuures kokkutulekul kaotasin puldiga sõites kahe minutilisel katsel terve minutiga. :twisted:
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

No jah, k6ik mis Prantsusmaa s6idus sai p..sse minna see ka l2ks. Rohkem ei oskagi midagi oelda.
Diagnoos- Rallisõltlane
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Mina nii ei saa öelda. Kuigi pean Treigi käest andeks paluma nende kahe müksu eest, mis ma seal s-kurvis tegin. Ma sõidan need täiega ja ei suutnud pidurdada.. Teinekord oli puhtalt minu enda lollus. Aga muidu põnev võistlus oli.... Siilikuusk üllatas mind. Äkki oli sabas ja ära ka ei kadund :D
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Esitan oma protesti peale video üles laadimist! Head küünte närimist...

Küsimus laiemale ringile, et kas jätkame 22 või nagu enne 11 stardikohaga. Ise pooldan 11. Mäsu on vähem ja oht väiksem, et kellegile AI-dest eespool olijale sisse sõidad. See tähendaks ka seda, et AI-de punkti toomise võimalus jääb ära. Samas ei usu väga, et üleüldse keegi meist nii aeglane on et AI-d kunagigi punkte tooma hakkaksid, kui me nüüd AI-de taset Hardile ei keera. Mis arvate?
treik
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 287
Liitunud: 23 Okt 2007, 08:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas treik »

Pooldan 22 autot stardis, ongi põnevam kui segadus suurem.

Sander mis juhtus, kui olid juba paar ringi minu sabas kimanud ja järsku olid kadunud ?
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Ma pooldan ka 22 autot ja medium. Minu arust oli päris huvitav sõita.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

treik kirjutas:
Sander mis juhtus, kui olid juba paar ringi minu sabas kimanud ja järsku olid kadunud ?
Juhtus see, et kurvis viskas auto risti ja teelt ma läinud olingi. Ausalt öelda lõi see minu ja Milori pauk mind rivist päris välja ja õiget sõidurütmi ei leidnudki.
Diagnoos- Rallisõltlane
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

Kui saan salvestise tööle, siis riputan ka üles. Üritasin ohutut vahet hoida ja järsku oligi sul tiib läinud. :( Kogu edasine sõit oli üks mõttetu rabelemine ja X-Y vigade tegemine.
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Milor kirjutas:Kui saan salvestise tööle, siis riputan ka üles. Üritasin ohutut vahet hoida ja järsku oligi sul tiib läinud. :( Kogu edasine sõit oli üks mõttetu rabelemine ja X-Y vigade tegemine.
Ega ma süüdista sind selles, ikka juhtub aga minu sõit oli sama mis sul, üks viga ajas teist taga. JUBE PUTERDAMINE.
Diagnoos- Rallisõltlane
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

22 startijat oli päris põnev...alguses oli muidugi segadust,et kes on kes,aga sõiduajal oli vähemalt kellest mööda sõita...Kui Riho hakkas ringiga sisse tegema,siis ka alguses ei taibanud,et kes sealt tagant tuleb,aga ega ma vist sind eriti ei takistanud...vähemalt endale tundus,et lasin su suht õigel ajal ja kohas mööda.
Sõit algas nati halvasti,sest Heixi ja Krusa tõuklemise tulemusena lendasin välja,aga Heix ootas sirgepeal järgi ja lasi mööda.Ja siis mõne ringipärast olin juba endalegi ootamatult neljas,tundub,et kõik (v.a Riho) tegid palju vigasi ning vahepeal sõitsin lausa poodiumikohal...kahjuks hakkas rool lõpupoole juba rohkem jupsima,keskendumine kadus/närv oli püsti ja siis hakkas kõiksugu vigu sisse tulema ja lõpuks puterdasin selle poodiumi ära.Tänu Sandri äpardusele lõpus sain ikka neljanda koha kätte.
Õnnitlused poodiumile...Annu ja Treik pidasid ikka kõva madina maha!!!
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Seda jah eks ma ja treik saime mõlemad seal korda mõõda trahve ja mina isiklikult eksisin päris mitmes kurvis. Sinu sõit juba näitas, et stabiilsus on kõige tähtsam. Ringi ajad kõikusid 2 s vahel, aeg ajalt rohkemgi(kui trahvi sai). Oleks Rihole 30 s kaotand oleks ilus sõit minu poolt olnud aga noh õnneks suutsin sõita poodiumile, isegi sellise sõiduga. Lahing Treigiga kestis meil palju ringe... muidugi minu poolseid "motospordi" vigu oli, ilma milleta oleks see olnud suurepärane lahing... aga hea lahing oli see ikkagi. Loodan, et samasuguseid sõite tuleb veel, kus lõpu ringini on põnevust, olenemata kohast.
Varem oli nii, et eksisid ühe korra kaotasid 2 ja 3 koha ja olid 4 ehk siis viimane. Eksisid veel ja siis oli kõik... tuli lihtsalt lõpuni sõita ja oma punktid saada, sest esimesed 3 venda olid kadund ja tagant olid tulemas vaid AI.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Saksamaa rada on minu jaoks üks keerulisemaid(või nagu Krusa ütles- kaval rada) Jaapani kõrval (see muidugi veel hullem). No absoluudselt ei istu see mulle.
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Burns kirjutas:Saksamaa rada on minu jaoks üks keerulisemaid(või nagu Krusa ütles- kaval rada) Jaapani kõrval (see muidugi veel hullem). No absoluudselt ei istu see mulle.
Ühele ema teisele tütar :D
Riho P
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 193
Liitunud: 20 Jaan 2007, 18:26
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Riho P »

Sama siin, vastikult keeruline rada, ei meeldi üldse :( Kuivaga veel kannatab sõita aga no vihmaga :twisted:
Lucky Strike Honda Racing F1 Team
treik
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 287
Liitunud: 23 Okt 2007, 08:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas treik »

Riho P kirjutas:Sama siin, vastikult keeruline rada, ei meeldi üldse :( Kuivaga veel kannatab sõita aga no vihmaga :twisted:
Rix hämab jälle ja nii kui sõiduks läheb, teeb enamusele ringiga sisse :D :D
Endal kahjuks ei ole aega PS-iga enam nii palju tegeleda kui varem, ilmad on ilusad, üritan iga päev rattaga 2-3 tundi kimada ja õhtuks on rihm täitsa maas nii et tulen saksa vana rasva peal.
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

Täna sain Kristiine Euronicsis täiega tünga...läksin mina omale uut rooli ostma.Kohalik klienditeenindaja urgitses mulle meelepärase rooli riiuliotsast alla ja siis oli esimene tõrge,sest pidin ootama kassas maksmist a' pool tundi,sest süsteemile tehti restarti.Noh ja kui ma siis õhtul pakkisin rooli lahti,et treenima hakata,selgus,et PS-i minev USB juhe on otsast lihtsalt ära lõigatud...arvatavasti pean sõitma kolmapäeval ikkagi oma vana/katkise rooliga,sest ümbervahetada uut vist ei jõua.
Vasta