Aava toetajad tahavad viia Eesti tiimi MMile

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Postitus Postitas AS »

Märtinfänn kirjutas:Võiks Ausi Evo või Subaarikuga Soome sarja saata lammutama :)
Võin saladuskatte all öelda, et Ausil see plaan ongi, ainukt hetkel veel mureks, et pole masinat millega sõita! Aga usun, et see saab ka lahendatud´!Ja kui ma ei eksi siis´nii nagu ma aru olen saanud siis plaan evo muretseda aga selles pole ma täitsa kindel!
SLy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1376
Liitunud: 14 Mär 2005, 14:39

Postitus Postitas SLy »

AS kirjutas:
Märtinfänn kirjutas:Võiks Ausi Evo või Subaarikuga Soome sarja saata lammutama :)
Võin saladuskatte all öelda, et Ausil see plaan ongi, ainukt hetkel veel mureks, et pole masinat millega sõita! Aga usun, et see saab ka lahendatud´!Ja kui ma ei eksi siis´nii nagu ma aru olen saanud siis plaan evo muretseda aga selles pole ma täitsa kindel!
Sellest ´´saladusest´´ kirjutas juba ammu ka postimees :)
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Postitus Postitas valmacher »

World Rally Team Estonia alustab Auto-ja motosport on eestlaste hulgas olnud läbi aegade pikkade traditsioonidega ja seda juba eelmise sajandi esimesest poolest. Teatakse meid ju ka maailmas kui antud aladel alati kõrgeid kohti püüdlevate sportlastena. Oma osa selles on andnud ka arvukad poolehoidjad, kes on võistlusi jälgimas nii kodumaal kui ka omadele võõrsil pöialt hoidmas. Kes ei oleks näinud Eesti trikolooride merd kas siis autoralli või motokrossi MM-võistlustel. Seda kõike suuresti tänu Eesti tippudele nendes sarjades.

Mitmed Eesti tipp-piloodid alates Markko Märtinist ja Urmo Aavast kuni noorteni välja, on Eestit tutvustanud maailma erinavatel kontinentidel ja pannud teiste riikide inimesi rääkima ühest väikesest riigist. Senini on seda kõike tehtud eraldiseisvalt. Eesti Autospordiliidu toel ja sõitjate endi eestvedamisel on tänavusest hooajast seljad kokku pannud kolm Eesti meeskonda, kes osalevad autoralli MM-võistlustel ning moodustanud meeskonna World Rally Team Estonia.

Urmo Aava ja Kuldar Sikk, kes osalevad autoralli MM-sarjas tänavu kümnel etapil Citroen C4 WRC võistlusautol, Jaan Mölder juunior, kellele loeb kaarti belglane Frederic Miclotte, osalevad MM-sarjas juuniorite arvestuses Suzuki Swift Super 1600 võistlusmasinal ning teist hooaega alustavad PWRC sarjas Mitsubishi Lancer EVO IX autol Martin Rauam koos kaardilugeja Silver Kütiga. Hoolimata sellest, et osaletakse erinevatel võistlustel ja erinevate võistlusautodega, registreerivad kõik meeskonnad ennast rallidele World Rally Team Estonia nime all ja hakkavad kasutama ka ühtset sümboolikat.

„Oleme püstitanud endale suured plaanid ning esimesed sammudki ühtse meeskonna moodustamiseks on astutud. Loodan ise, et me sõitjatena tegelema õige asja nimel ja suudame üheskoos anda veelgi suurema panuse Eesti kui atraktiivse turismipaiga tutvustamiseks, mis aitab omakorda parandada ka Eesti ettevõtete edu ja tuntust maailma mastaabis. Samas, miks mitte aastate jooksul jõuda välja ka selleni, kus ollakse võistlustel ühtse tugeva meeskonnaga, kes võistlevad samas klassis ja sama marki autodel“, sõnas World Rally Team Estonia plaanidest rallisõitja Urmo Aava.

Eesti Autospordiliidu peasekretär Arno Sillat kommenteeris ühtse meeskonna sündi järgmiselt: „ Eesti rallisõitjad on saanud hakkama ainulaadse projektiga maailmas, kus on ühendatud jõud parimate eesmärkide saavutamiseks. Kui senini registreerisid sõitjad ennast oma nime kasutades, siis üheskoos astutud sammude tulemusel kasutatakse alanud hooajast World Rally Team Estonia nime. Vastavad litsentsid oleme sõitjatele ka juba Autospordiliidust väljastanud. Läbi sellise tegevuse annavad meie kogemustega piloodid oma ühise panuse Eesti tutvustamisel. Algus on igaljuhul tehtud ja püstitatud eesmärkide täitumise suunas liigub kogu meeskond edasi“.

ETV SPORT
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

No loodame, et see projekt ka maailmas vastukaja leiab. Eks see jää põhiliselt Urmo tutvustada.
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Eks ikka Martini ja Jaani tutvustada ka. Kuna nemad samuti registreeritakse rallidele Eesti meeskonna poolt. Ning hakkavad kandma autodel sama sümbolikat. Aga jah põhirõhk on Urmo kanda.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Välk
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 91
Liitunud: 16 Nov 2003, 14:23
Asukoht: võru
Kontakt:

Postitus Postitas Välk »

eile õhtul otseülekannet vaadates pani imestama miks ei kasutada urmo autol normaalset kujundust, terve külg on tühjaks jäetud, see oleks ju turunduslikult suurepärane-silmatorkav-suur koht ühe võimsa "Kalev sport" (welcome to estonia vms) logo panemiseks, hetkel jättis väga plangu mulje, aga ehk on kleepsud ikka tulemas või läksid kleepsud rootsi laeval kaduma :D

uskuge, silmatorkav disain teeks urmot ja kogu tiimi nähtavamaks ja sõbralikumaks operaatoritele, monteerijatele, reporteritele jne. sõnum jõuaks kohale. muidugi ma ei vaidle vastu et kiirus rallirajal ka mõjub, see ikka peamine. aga lihtsalt turunduslikust aspektis....

aga muidu on ikka väga bro et urmo sellised võimalused endale välja võidelnud, ärevus on sees, jälle on huvi rallit jälgida, hinges väga tuttav tunne kui markko kunagi teed rajas, DE JAVU :lol:

edu urmole, kuldarile ja kogu tiimile
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Postitus Postitas valmacher »

http://sport.postimees.ee/120208/esileh ... 311298.php

Rallimaailmas valitsevad segased ning peamiselt rahale tuginevad suhted pole arusaamatud mitte ainult kõrvalseisjaile, vaid tekitavad sõitjateski palju küsimusi. Ebamäärases staatuses asub ka Eesti esipiloot Urmo Aava.
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Postitus Postitas valmacher »

Pilt
Eesti rallitiimi kuuluv Martin Rauam hakkab kihutama sellise Mitsubishi ralliautoga.

http://sport.postimees.ee/240408/esileh ... reklaamida
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Suured ambitsioonid, kuid esimene omanäoline maailmas. Näitab, et eestlased pole niisama tühikargajad.
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

Hirmus palju igasugu pisikesi sponsorite logosid, aga kus on WRTE? Praegu küll ma ei näe, mis seda peaks reklaamima. Ega rallide registreerimislehti vaata just kuigi paljud.
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kiiver »

kajakas1 kirjutas:Hirmus palju igasugu pisikesi sponsorite logosid, aga kus on WRTE? Praegu küll ma ei näe, mis seda peaks reklaamima. Ega rallide registreerimislehti vaata just kuigi paljud.
Logo on ukse peal selle sinise joone peal. Eks na natsa segane kiri ole aga olemas ta on.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Minu meelest võiks ka olla sõna Estonia paremini auto peal kirjas, muidu jääb kõrvalseisjale asi segaseks.
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

kajakas1 kirjutas:Hirmus palju igasugu pisikesi sponsorite logosid, aga kus on WRTE? Praegu küll ma ei näe, mis seda peaks reklaamima. Ega rallide registreerimislehti vaata just kuigi paljud.
Mõtlesin just sama asja!
Palju pisikesi logosid ja katsu seda autot siis kujundada!
Inka
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 465
Liitunud: 18 Jaan 2004, 14:42

Postitus Postitas Inka »

........
Viimati muutis Inka, 11 Mär 2019, 16:41, muudetud 1 kord kokku.
Siim
"till kartulis" expert
Postitusi: 1735
Liitunud: 29 Veebr 2004, 17:35
Asukoht: EST
Kontakt:

Postitus Postitas Siim »

imelik reklaamikäkerdis on hetkel see rauami auto. väga inetu

see WRTE ei hakka silma isegi siis kui ülejäänud auto oleks tühi. logo ise on ka suht ebaõnnestunud. nagu keegi oleks kiiruga valmis teinud.

kui eesti tegi oma rallimeeskonna, siis peaks terve auto värvilahenduse eestiliku tegema. auto lipuvärvidesse teha, st auto kolme tooni jagada. siis poleks sel WRTE logol enam nii suurt silmatorkamisevajadust ka enam, kuna värvilahendusest saaks aru, et see on eesti meeskond... sel juhul ei torkaks see tohutu mini-reklaamide hulk ka nii palju silma enam, mis oleks hea...
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1537
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas johunn »

Ausalt v2he h2irib, mis v2rvides need autod on. Peaasi, et poisid hea tulemusega koju tulevad ja kui artiklis mainitud promo kah veel Eesti riigile teha suudetakse, siis ju veel omaette pluss. Ja kui noori s6itjaid ainult peale tuleks keda tiim toetaks oleks ikka v2ga vahva ettev6tmine. Praeguse rallikaruselli madalseisuga tulekski k6ik Eesti parimad MM-le saata ja sealt tiitlid koju tuua. Ega paarikymine aasta p2rast kui Loeb oma lugematutelt karikatelt tolmu pyhib ei m2leta enam keegi, et ta enamv2hem yksinda ralliradu kyndiski.
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

See WRTE logo võiks küll rohkem loetavam olla!
Ja R meenutaks nagu veel midagi.
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Postitus Postitas AS »

Ok, WRTE pressikas aga ainult Rauam pildil????
Kus on siis Urmo ja Jaan kes ka kuuluvad sinna teami?????


http://www.motorsport.ee/?id=gallery&n=687
veteran
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2393
Liitunud: 23 Veebr 2003, 06:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas veteran »

AS kirjutas:Ok, WRTE pressikas aga ainult Rauam pildil????
Kus on siis Urmo ja Jaan kes ka kuuluvad sinna teami?????


http://www.motorsport.ee/?id=gallery&n=687
Minu arust on nad parasjagu Jordaanias ühel võidusõidul
WRC Fann
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 460
Liitunud: 03 Jaan 2008, 11:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas WRC Fann »

kus oli Swift S1600? Ma ei leidsin täna(((
Vasta