F1 games & online

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

:shock: Siilike, sa pead lihtsalt harjuma olukorraga. Samas arvestades sinu staaži ja vanust olid sa kindlasti juba enne uue meeskonnaga liitumist teadlik, et see kuulub slaavi päritolu isikutele ning ... ole valmis igast huvitavateks/extreemseteks väljakutseteks. A`la piduriõli sai laost ootamatult otsa ja sulle ei kõssand sellest keegi, et su masinale pole seda lisatud, rattad on mingite suvaliste poltide ja mutritega kokku keevitatud, jne, jne.
Ära unusta, et sa ei kuulu enam jõukasse Toyota Team`i. :D
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

Sabotaaz mis muud. :P
Aga Euronicsi puhul selline aps sisse lasta on nagu ebanormaalne.
PiltCitroën Sport
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Sõbrad me kõik oleme inimesed, eksivad ka kõige paremad. Siilike Sul läheb raskeks, Saksas pidavat vene tiimi suured üllatused ees ootama :P
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

Eks see annab igal sammul tunda,et tegu väikese vene meeskonnaga...kõik on ligadi-logadi ja kõike tehakse põlveotsas,pluss veel hirmus kärakaviskamine...irw samas ei saa muidugi välistada ka sabotaaži,sest Vene Toyota on suurest ja rikkast tehasemeeskonnast meeskondlikus arvestuses praegu ees...
Krusa kuram,mis asja sa jälle välja mõtlesid???Ilm pidavat ju kuiv olema...jälle närvid läbi...
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

Oh sind kakkukest. :( Tundub, et said ikka täispaketti kaasavaraks. Lisaks eelnevale, pead sa ka arvestama, et info mis sinuni jõuab on alati aegunud ja eelnevalt korralikult töödeldud.
Näiteks see, millest Krusa rääkis, teavad juba kõik (peale sinu loomulikult) ja samuti on kõik kursis, et Toyota tegeleb aktiivselt arendustööga oma uue mootori kallal. Oma praeguse kettülekandega ja pedaalidega ajami, mis on juba igati aegunud ja amortiseerunud, müüme me vene uusrikastele mega pappi eest maha. :D
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
treik
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 287
Liitunud: 23 Okt 2007, 08:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas treik »

irw...., kohe näha, et vanad sõbrad :D :D :D .
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

Uus juhtimissüsteem on autole paigaldatud ja loodame hoida meie mootoritarnija Toyota lippu kõrgel.Nagu te kõik teate,siis venemaa on suurim tuuma ja kosmose riik ja ka meie ringiajad on kosmilised...1,22 - 1,23...
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Jah aeglased ajad.... Seda te räägite kõik.. et aguri meestel lootust anda ja kui kvalifikatsiooni ajad ette lööb on aguri mehed viimased ja masenduses. Viimane sõit oli lihtsalt horoskoobis hea seis ja sai ka palju ennem kirikus palvetamas käidud... ja kuna Honda juhtis... lubati ka meie pitimeeskonnal 7 s rehvid vahetada.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Toro Rosso Saksamaa GP eesmärk on lõpetada esimese seitsme seas. Stabiilsust ple, Ferru eelmise aasta ära rapitud mootor jookseb oma viimaseid meetreid. Ajad jäävad 15-18 vahele, vahel trehvab mõni parem ring ka, kiiremini ei saa muidu mootor kohe õhtal ja kvallist kaugemale ei jõua...
Head kaamerate sirina taustal higistamist ;)
treik
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 287
Liitunud: 23 Okt 2007, 08:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas treik »

Nii, täna hoidke oma autode taguotsad minu ferru esiotsast eemale, kuna ma ei ole rada üldse harjutanud seepärast olen üliohtlik :D , vabandan kõigi ees juba igaks juhuks ette ära.

Edu kõigile, loodan põnevat sõitu.

PS. Krusa sai suure pinnimise ja hala peale selleks etapiks uue ferrari mootori, vaatame kas suudab korraliku mootoriga ka head tulemust sõita,
eile ta igatahes oli kiire. :thumbup:
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Tervitus. Ei olw kindel kas j6uan s6itma, kuna 6htul volberdama. Kui kellA 22 toas pole siis ei j6udnud.
Diagnoos- Rallisõltlane
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Aguri meeskond annab kahetsusega teada, et kuna hockenheimis keevitas annu333 viimase mootori kinni ja uut enne järgmist hooaega ei anta, oma katkestusest sellel hooajal. + uut raha hetkel roolisüsteemi jaoks ei ole, mis on mööda parketti laiali :D
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

Jõudu kõigile!
Mis Te arvate kui prooviks kas või ühe korra varjudena.
Kontaktiga sõit muutub juba väga mõttetuks. Tundub, et enne võidan ma lotos kui rajal jään puutunatuks.
Tunnistan ausalt, et minul on sellest siiber. :wink:
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Kevadpüha kõigile :)
Annu, kas tõesti? WRC aegu meenutada, siis seal sai iga mees vähemalt kaks korda hooaja jooksul online "rõõme" tunda. Ära heida meelt :) Ma ple ka oma sõidagu absl rahul(4 trahvi, 2spinni), aga see ongi teh.sport.

Milor mis juhtus? Ise sõitsin Sulle sisse peale teist splitti kuna seisid teel risti. Pold suurt valikut ka, tõmbasin vasakule, aga liiga hilja.
Varjud?`Hmmm, mõtleme seda asja pisut.

Siilikas ja Treik, palun pange oma intsidendi videomaterjal üles.
Kui kellegil on miskeid kaebusi, siis tehke seda 48h tunni jooksul peale GP lõppu.
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

Ilusat rahvusvahelist proletariaadi solidaarsusepäeva kõigile! :lol:
treik
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 287
Liitunud: 23 Okt 2007, 08:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas treik »

Tervitus.
Ilusat töörahva püha kõigile.
Sõidust niipalju, esimeses kurvis sai Siilikas mu tagumise ratta kätte, nii et lendasin rajapiirdesse ja auto sodiks. Protesti ei esita, kuna ei viitsi jageleda ja asi peab olema 4 fun. Edasine sõit läks üle ootuste hästi , kuna kõik minu konkurendid eksisid :D ( suured tänud Teile) ja ise ei teinud ühtegi sõiduviga, nii see kolmas koht jälle tuli.
Ungari rada mulle väga meeldib ja selleks etapiks kavatsen kõvasti trenni teha, eelmine etapp näitas, et kui üldse trenni ei tee ja konkurendit ei eksi, siis poodjumile asja pole.
Õnnitlused Rihole ja Sandrile ja Annule minu kaastunne.
Annu ära anna nii kergesti alla, loodan Sinuga järgmine etapp jälle pusida.
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

treik
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 287
Liitunud: 23 Okt 2007, 08:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas treik »

Lahe :D ja minu pilt näitab, et tulid minu tagumisse rattasse.
Selline kahtlus mul oligi, et pildid näitavad erinevaid asju :( .
Minu muuvi saate reedel.
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Ei jah mul suht masendus peal. Kaks korda on net kinni jooksnud... eelmine kord olin 2 seekord kindel kolmas... vähemalt sel hetkel. ühesõnaga 14 punni vastu tuult... tekib küsimus milleks üldse vaeva näha. Isegi kui oleks sõidud minu jaoks just 4 fun siis see küll fun ei ole :D
Muidu tänu igasugu teiste apsudele ja matsudele ma nii kõrgele jõudsin. ise pidasin seda üheks s... rajaks mis tean, sest ei oskand kuskilt kiiremini sõita. Minu moto viimased sõidud on olnud:" Alusta tagant, lase matsud käia ja proovi siis nendest puhtalt läbi saada" Ja nii need poodiumi kohad tulid siia maani. Aga ütleme nii, et eks õunte pealt vaatab. Kõik oleneb ka läbirääkimistest Hondaga kas nad annavad veel ühe ädise mootori, mis 20 ringi jookslul kokku ei kiiluks.Hetkel veel ikka seda meelt, et ehk proovib järgmine hooaeg. Kuna see hooaeg pole enam eesmärki mida püüda.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Annu, järgmist hooaega ei pruugi enam tulla.
Kui sügiseks uut WRC-d või F1-te välja ei anta, siis mina pigem sõdiks COD4-ga vmt. Kas on kellegil paremaid mõtteid?
Vasta