WRC 2009 - meeskondade koosseisud

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Suletud
ivar80
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 978
Liitunud: 30 Mai 2007, 10:36
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas ivar80 »

Sry, kusagilt jäi kõrvu, et see Petteri ja C4 kombinatsioon Portugalis mingi kindel asi on.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Entries close Tuesday 24 Febuabry meanwhile, entries for the 2009 Vodafone Rally de Portugal will close on Tuesday, February 24th, at 5.00 pm and early indications hint at a well-filled entry list, following contact and confirmation from competitors.

Lehta veel avalikustatud ei ole. Aga kahtlen kas seal Urmo nimekirjas on
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
rally
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1427
Liitunud: 24 Nov 2008, 16:27
Has thanked: 1

Postitus Postitas rally »

Kui pole Urmot siis on hull saarlane Ott . :)
Rallime Mönuga !
tuks
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1051
Liitunud: 14 Juul 2008, 20:56

Postitus Postitas tuks »

Just just, Ott maailmameistriks ! ;)
raulito
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 843
Liitunud: 06 Jaan 2009, 23:49

Postitus Postitas raulito »

Millal Küprose ralli nimekiri selgub kuskil oli nagu et 19 veebruar lõpeb registreerimine
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Kui Grönholm kasvõi ühe katse seal Portugalis kinni paneb, siis on selge , mis seal WRC's toimub : Loeb oskab sõita, Mikko oskab peaaegu sõita ning ülejäänud on rahabossid ja niisama lohhid :)

Kuigi siis hakkab mul Solbergist kahju, sest siis ma ei mõista enam, kuidas Ta vahepeal maailmameistriks tuli.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Postitus Postitas AS »

RudiTurbo kirjutas:Kui Grönholm kasvõi ühe katse seal Portugalis kinni paneb, siis on selge , mis seal WRC's toimub : Loeb oskab sõita, Mikko oskab peaaegu sõita ning ülejäänud on rahabossid ja niisama lohhid :)

Kuigi siis hakkab mul Solbergist kahju, sest siis ma ei mõista enam, kuidas Ta vahepeal maailmameistriks tuli.
No ma arvan, et vanameistril on ikka tunduvalt rohkem kogemusi kui enamustel selles karusellis osalejatest! Kui ta ka peaks võitma, siis näitab see ikkagi pigem seda, et mees lõpetas oma suurejoonelise karjääri tippus olles! Egas siis kogemused kao kuhugi, lihtsalt lähevad natuke rooste.
Mis aga puutub WRC-s toimuvasse, siis see nagu igal teisel spordialal, raha saab määravaks! Kindlasti on maailmas olemas palju andekaid sõitjaid, kes võiks olukorda muuta, aga rahalised võimalused piiravad! Ja teisalt, kui mul oleks natukenegi annet ja rahalisi võimalusi, siis ma arvan, et tõsise rallihuvilisena sõidaksin isegi (nagu enamus siin foorumis)! Iga inimene teab ju ise, kuhu ja kuidas oma raha kulutab ning investeerib. :D
rally
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1427
Liitunud: 24 Nov 2008, 16:27
Has thanked: 1

Postitus Postitas rally »

Rautenbach on mõtetu rahaboss, nägi vist kuskil mingit rallit ja siis issil oli raha küllaga arvas, et nüüd saab temastgi tsempion.
Rallime Mönuga !
Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kiiver »

Olen endiselt seda meelt, et igaüks teab ise mis oma rahaga teeb. Need sõitjad, kellel on pappi ja võimalust, pole selles süüdi, et ralli mm sari hetkel selline on. Ja rally, ma usun et Rautenbachi näiteks ei huvita kas sa saad osta kaks Bocki või ühe Rocki poest. Kordan veelkord, igaüks otsustab ise mis oma rahaga teeb. Kuluta mõistlikult ;)
Dubber
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1342
Liitunud: 30 Jaan 2009, 11:07
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Dubber »

http://wrc.com/jsp/index.jsp?lnk=101&id ... C%20return

Miskine Argentiina tiim kah tahab hakata meeskonna arvestuses punkte saama, mis oli ka hooaja alguses plaanitud.
raulito
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 843
Liitunud: 06 Jaan 2009, 23:49

Postitus Postitas raulito »

Munchi ka kaks eelmist aastat osa võtnud. Sain ma nüüd õieti aru et ka Henning osaleb mõnel etapil selles tiimis mida te ka varasemalt teinud on
enn tarka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1387
Liitunud: 02 Veebr 2009, 13:14
Asukoht: vastseliina
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas enn tarka »

http://sport.postimees.ee/?id=86723 sama artikkel eesti keeles,mina isiklikult arvan,et poodiumile neil vendadel küll asja pole
TÄNAK MAAILMAMEISTRIKS
rally
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1427
Liitunud: 24 Nov 2008, 16:27
Has thanked: 1

Postitus Postitas rally »

Tore, et midagigi head WRC on aga sõitjad oleksid võinud natuke kogenenumad olla, võibolla siis oleks ka poodiumile asja Munchil.
Rallime Mönuga !
treik
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 287
Liitunud: 23 Okt 2007, 08:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas treik »

Tänapäeval kogemused eriti ei loe, tähtis on rahakoti suurus.
Kogemused on siis alles tähtsad, kui on mitu rahakat meest valida.
Rainy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1771
Liitunud: 30 Sept 2005, 03:05
Asukoht: Kohila

Postitus Postitas Rainy »

rally kirjutas:Tore, et midagigi head WRC on aga sõitjad oleksid võinud natuke kogenenumad olla, võibolla siis oleks ka poodiumile asja Munchil.
kogemust raha eest ei saa osta õnneks...
aga kui saaks siis kel rohkem raha, see võidaks...
SLy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1376
Liitunud: 14 Mär 2005, 14:39

Postitus Postitas SLy »

rally kirjutas:Tore, et midagigi head WRC on aga sõitjad oleksid võinud natuke kogenenumad olla, võibolla siis oleks ka poodiumile asja Munchil.
Kogemusi neil nüüd väga vähe ka ei ole - pigem jääb ostkustest tipptaseme jaoks puudu. Ja see võistkond ju nende meeste rahade peal üles ehitatud nii, et mingist sõitjate valimisest seal küll arvatavasti juttu polnud.
Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kiiver »

FIA teatas selle aasta Manufacturer, Production ja Junior meeskonnad.
WRC Manufacturer osas jäi asi oodatult Ford-Citroen maavõistluseks.
http://www.rallybuzz.com/wrc-entrants-update/
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Postitus Postitas valmacher »

"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Postitus Postitas valmacher »

Petter välistab ümberistumist C4ja: "Ma ei tea kust need jutud pärinevad, ainuke võimalus saada endale C4 on siis kui ma liituksin tehasetiimiga, mida aga ma ei usu juhtuvat. Mul ei ole niipalju raha hankida endale selline auto!"

http://www.mtv3.fi/urheilu/ralli/uutise ... /03/842429
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
enn tarka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1387
Liitunud: 02 Veebr 2009, 13:14
Asukoht: vastseliina
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas enn tarka »

http://sport.postimees.ee/?id=105351 mina loodan ka väga,et bosse sõidaks veel mõnel rallil,kopp on ees Lugejast
TÄNAK MAAILMAMEISTRIKS
Suletud