Richard Burns Rally

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

RBREL.com lehelt leiad kõik vajaliku
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
raig0
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1091
Liitunud: 19 Mai 2003, 11:41
Asukoht: Võrumaa

Postitus Postitas raig0 »

Melka kirjutas:mul ei ole seal sellist menüüd nagu plugins :( või on see mänguväline?
Ma unustasin ära, kõigepealt vali options, seal on plugins jne...
Melka
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 877
Liitunud: 31 Mai 2005, 11:31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Melka »

zar kirjutas:
Melka kirjutas:mul ei ole seal sellist menüüd nagu plugins :( või on see mänguväline?
Ma unustasin ära, kõigepealt vali options, seal on plugins jne...
Väga lahe, nüüd mul seal kolm väga head uut katset. Suured tänud aitajatele! Paremat rallimängu kui rbr ei ole veel tehtud.
raig0
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1091
Liitunud: 19 Mai 2003, 11:41
Asukoht: Võrumaa

Postitus Postitas raig0 »

Melka kirjutas: Väga lahe, nüüd mul seal kolm väga head uut katset. Suured tänud aitajatele! Paremat rallimängu kui rbr ei ole veel tehtud.
Ära unusta ka proovimast uusi n.ö. ümbepööratud radu sealt nimekirja lõpust, nagu Mineshaft IIFraizer well II jne. Pakuvad päras palju pinget!
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

Tere hommikust sõltlased!

Infoks siis kõigile nakatanutele, haigetele või lihtsalt vituaalralli sõltlastele, kes ei ole veel võõrutusraviga algust teinud.
Evolvedi uue hooaja kohta ei saa ma 100% midagi lubada, kuid RBR`is algab Septembris uus hooaeg 100%.
18.08.2009 algas RBR`is uute meekondade registreerimine.
P-WRC, S2000, OWRC ja J-WRC klassides saab hooajast osa võtta ka individuaalselt st. sul on võimalus ennast näidata, et järgmisel hooajal juba mõnda meeskonda saada või kui oled ennast tõestanud saad ka oma meeskonna luua. Hetke seisuga on Eesti sõitjaid registreerunud 63. :P
RBR`i kohta oskan omalt poolt ainult kiidusõnu lausuda, sest asi on ikka väga huvitavaks ja reaalseks tehtud. Suureks plussiks on ka see, et mäng toimib PC peal ja seega tehakse sinna ka uusi radasid juurde. Keskmine rajapikkus on kusagil 5min. ja masina juhitavust ei anna võrrelda Evolvediga. (Evolved tundub sama mis vanasti oli CMR2 :D )
Sõidetakse reaalselt purunevate masinatega (Kui eksid, siis on üsna kindel, et ka katkestad ja igast piirete ja kaljunukkide kasutamine tuleb ära unustada :lol: ) ja seega toimuvad ka võistlused Super Ralli süsteemis, kus kolmandal päeval ei ole soovitatav katkestada. (kolme päeva ei läbita ühe õhtuga, vaid võistlus kestab tõesti 72h. Võistlust saab pidevalt jälgida nagu reaalis me vaatame wrc.com lehelt.)

www.rbrel.com leht tundub tõesti keeruline ja seda on tunnistanud ka vanad kalad. Üldiselt võetakse uusi tulijaid rõõmuga vastu ja neile tekivad omad mentorid, kes siis abistavad ja jagavad infot. Samuti on loomisel uus aabits uutele liitujatele. Mustandi leiab siit: http://www.muff.planet.ee/rbrel_opetus.html
ja reeglid siit: http://rbrel.com/ftp/RBREL%202009%20hoo ... eeglid.pdf

Ise olen madistanud sellega Juuni kuu lõpust ja üht-teist juba jagan. Seega võite alati ka minu poole pöörduda. :wink:

Hetkel on siis minu teada "ülejooksikuid" 3:
Milor - J-WRC (100%)
Siilikuusk - OWRC (pole veel päris kindel kas OWRC või P-WRC)
Suurkala - (hetkel registreerunud OWRC klassi)

OWRC - Originaal WRC (mängu enda poolt kaasa antud masinad, mis jäävad oma omadustelt alla ka P-WRC ja S2000 masinatele.)
WRC - Mängiate endi poolt loodud ja tuunitud WRC.

Kui palju siis erinevaid masinaid ja võimalusi on? Vastuse leiad siit: http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... setlng=eng

Edu ja jaksu kõigile ja hoiame ikka ühendust ka väljaspool Evolvedit. :occasion5:
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

Kui keegi peaks veel liituma või on juba liitunud, siis võiks siia kribada ka oma kasutajanime.
Milor - Milor
Siilikuusk (Alk) - Siilikuusk
Suurkala - Mobster

Nii on parem vanu sõpru ära tunda. :D
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
kollionu
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 542
Liitunud: 20 Jaan 2006, 16:14
Asukoht: Hullunurme

Postitus Postitas kollionu »

Mina soovitax kõigile,kes Tartusse satuvas astuda läbi lõunakeskusest ja proovida rbr simulaatorit mis asub Mariine Auto väikeses telgis.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

http://www.youtube.com/watch?v=oyVcDNT7Z7I

Peale sellist asja tuksatas taas... :)
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

hmm Peaks ikka vist rbr-i plaadi välja otsima vist :)
PiltCitroën Sport
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

eee...pole küll sobilik mainida,aga asjad töötavad ka tõmmatud mänguga....
Maineka nimega sõitja
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

Seda kindlasti. Ma tean et mul olemas aga pole veel plaati leidnud. Jätkan otsinguid :P
PiltCitroën Sport
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

Hoiatus!
Kui te plaanite sarnaselt minuga :D alustada sõitmist EVO9-ga, siis seal on skriptis viga sees. Ise jändasin sellega 3 päeva ja lõpuks loobusin.

Hiljem sain ka vastuse probleemile.
EVO9 cars.ini-sse kopitavas tekstis on vead sees. Mingid sulud vms olid üleliia vist. Need ära korrastad, siis peaks tööle hakkama.
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

Kas feedbacki saite tööle Pro rooliga?
PiltCitroën Sport
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

Mina kulgen PS`i rooliga GT. Tiba jamab, aga muidu OK. :D
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

Minul läheb rool sedasi tööle, et käivitan arvuti ja siis ühenda rooli USB pesast lahti ja uuesti sisse (restart). Kindlasti soovitan ka uuendused alla tõmmata.
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
marioEst
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 680
Liitunud: 13 Juul 2009, 20:57
Asukoht: Põlva

Postitus Postitas marioEst »

Tournamendi lehe kirja ootan juba peaaegu 2 nädalat meili peale.Tahaks ka muidu ära regada sõitjaks.
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

marioEst kirjutas:Tournamendi lehe kirja ootan juba peaaegu 2 nädalat meili peale.Tahaks ka muidu ära regada sõitjaks.
:? Proovi uuesti. Äkki jätsid midagi täitmata või läks miskit valesti. Teistele on see teade kohe tulnud.
RBR Onlines on hetkel 104 tuba. Neist osad on küll parooli all, kuid enamusel saab maailmaga rinda pista. :wink:
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

Mul jääb see sõitmata kuna raal ei lohista välja enam seda mängu. Sai graafika 0-i keeratud ja sama seis. Seega head paugutamist :)
PiltCitroën Sport
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

Heix kirjutas:Mul jääb see sõitmata kuna raal ei lohista välja enam seda mängu. Sai graafika 0-i keeratud ja sama seis. Seega head paugutamist :)
Kahju, väga kahju :( . Samas arvestades, et RBR nõuab ainult 64MB graafikat, siis ei teeks ju paha pisikene riistvara uuendus. :wink: http://www.ordi.ee/EPood/Products.aspx?MC=KOMP&IC=1700

PS on tore asi, kuid sealsed väljaanded aeguvad, sest neid ei saa fännid ise muuta ega uuendada :hang: . Viimased 3 hooaega Evolvedis algasid paraja madinaga, sest enamus sõitjaid oli väsinud sellest mängust ja pikki-silmi oodati midagi uut ja huvitavat, kus saaks omavahel mõõtu võtta.
RBR on asi mida pidevalt uuendatakse (rajad, masinad, jne). Fännide poolt koostatud radasid ei anna võrrelda mängu enda tootjate poolt koostatud "kuivade" radedaga, sest need on mängurite enda tehtud ja vastavad just meie nõuetele.
RBR`is käib elu täiega ja andke mulle andeks kui ma sellest liiga vaimustuses olen, kuid see vastab täpselt nendele nõuetele, millest te kunagi kirjutasite ja millisest mängust unistasime.
Ok. kuna tulevik on ähmane ja paljud kardavad järgmise Tirtikses ohvriks langeda, siis soovisin ka teid millestki tõsiselt heat teavitada.

Edu Teile ja kunagi kindlasti kohtume! :jerk:
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Milor, RBR jookseb ainlt win süsteemis või saab seda ka mac-i peal jooksutada?
Vasta