Saaremaa ralli 2009

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Sparco

Vasta
tuks
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1051
Liitunud: 14 Juul 2008, 20:56

Postitus Postitas tuks »

See koht peaks olema natuke enne Leedriküla.
Jussike26
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 24
Liitunud: 06 Okt 2009, 14:20

Postitus Postitas Jussike26 »

-helm- kirjutas:juss,kuhu ma sulle kaardi saadan ?
reiko..undva on alt ülesse..siis valjala katsed on vastupidises järjestuses ja vastupidises suunas kah veel ;) taritut ei ole ja karala lõpp on hästi natuke teistpidi

tulin just karala katset läbimast..otsisin muraka ja grossi crashi kohta..oli tegu leidmisega,aga üles leidsin..võtsin ka crash kohalt grossi auto värvi oleva plastjupi kaasa :D
pane mingi üld kaart jussi.jussi@mail.ee mul plaan nagu nii korralik kaart kh osta, aga siis saab uudishimu rahuldatud...:)
-helm-
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 625
Liitunud: 02 Okt 2008, 18:47
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas -helm- »

kava maksab 25

mario: kui vaatad punkti kolm,siis vastu katset tuleb paremalt poolt väike lisatee,seal on üks punase katusega maja..sealt vastu katset veel mingi 200 Meetrit ja oled pltasis,kui silmad seal tänaku fännklubi jope kandjat,siis oled õige koha leidnud..st mind leidnud :D

ja teistele,minu skänner tõrgub ja annab mulle ainult mustvalget pilti millegipärast
-helm-
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 625
Liitunud: 02 Okt 2008, 18:47
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas -helm- »

ja kaart asub siin:

http://www.orkut.com/Main#AlbumZoom?uid ... 4889114250

.hetkel on ta veel natuke valetpidi ja värki,mul lihtsalt ei ole aega seda sättida..salvestage omale pilt arvuti ja tehke suumige suuremkas,siis saate tabelitest ka aru
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Postitus Postitas AS »

tuks kirjutas:See koht peaks olema natuke enne Leedriküla.
Kui ma täpselt mäletan siis Leedrkiüla juurest saime me kuskil 2-3 km kõndida. ( pigem 2km) :)
jüriöö
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 119
Liitunud: 09 Mär 2007, 14:56

Postitus Postitas jüriöö »

Sealt oli kõndimist ikka jah omajagu. Muidugi külavahelt läbi suts enne lõppu on ka paar vahvat kurvi.
marioEst
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 680
Liitunud: 13 Juul 2009, 20:57
Asukoht: Põlva

Postitus Postitas marioEst »

-helm- kirjutas:ja kaart asub siin:

http://www.orkut.com/Main#AlbumZoom?uid ... 4889114250

.hetkel on ta veel natuke valetpidi ja värki,mul lihtsalt ei ole aega seda sättida..salvestage omale pilt arvuti ja tehke suumige suuremkas,siis saate tabelitest ka aru
Aga sul digikat ei leidu ? Kui on siis saaks värvilise pildi ikka ja oleks hea kus sa laeks kuskile mujale üles kaa kuna orkutist saab väikse pildi kus suumides ei saa aru suurt midagi :P
piibu007
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 497
Liitunud: 21 Mai 2009, 18:44
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas piibu007 »

Patrick
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 156
Liitunud: 13 Okt 2008, 20:39

Postitus Postitas Patrick »

Sellel aastal pole enam näinud mingeid ennustusvõistlusi. Saaremaa iseenest ju huvitav - 3 l sõitjal kõigil N4 võimalus Eesti meistriks tulla, ja Kerdil 3 hulka. Mida pakute? Kuidas ralli neil läheb, kuidas lõpuks tiitlid jagunevad?
piibu007
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 497
Liitunud: 21 Mai 2009, 18:44
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas piibu007 »

Mina pakun et Tänak võidab Saaremaal N4 ja saab ka meistriks. Kaur saab meistrivõistluste arvestusese teise koha ja Saluri kolmanda, Uus jääb neljandaks.
Patrick
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 156
Liitunud: 13 Okt 2008, 20:39

Postitus Postitas Patrick »

Ka mina hoian pöialt, et Tänak võidaks Saaremaal N4 ja saaks meistriks, Ta tõesti on tänasel päeval Eestis parim. Egonit sooviks näha teisel kohal ja kolmandal kohal Kerti, sest sellel hooajal on Ta head sõitu teinud ja suur saavutus oli Tallinna äravõitmine. Aga tõenäolisem on, et Saluri tuleb ikkagi esikolmikusse.
jüriöö
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 119
Liitunud: 09 Mär 2007, 14:56

Postitus Postitas jüriöö »

Loogish, et Tänak ju :lol:
Aga tegelt arvan (ja loodan), et peaks tulema üsna sekund sekundis võistlus, iseasi kas esikoha peale, aga järgnevad kohad küll. Nimesid igaks juhuks loopima ei hakka.
Igatahes tõmbame sõpradega homme hommikul saare poole jeed.
Siinkohal tsiteeriks Hr. Kiiver'it, kes kunagi kuskil telesaates ütles väga tabava lause: "Kohtumiseni kiviaedade vahel" vms...
siim999
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 122
Liitunud: 09 Veebr 2008, 14:01

Postitus Postitas siim999 »

Kolm harrastajat jahivad proff Tänakut
http://sport.postimees.ee/?id=172739
rally
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1427
Liitunud: 24 Nov 2008, 16:27
Has thanked: 1

Postitus Postitas rally »

Kes siis veel kui Ott. :D Kuigi Saluri ka vana kala teda tahaks ka kunagi Eesti meistrina näha.
Rallime Mönuga !
skahar
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2325
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:05
Asukoht: Mägi-Eesti
Meeldimisi saanud: 3

Postitus Postitas skahar »

võidab ilmselt see, kellel närvid vastupeavad ja tehnikaga probleeme ei ole - reeglina ei pea ta kõige kiirem mees rajal olema.

Tänakule seda võitu minuarvates nii väga vaja ei oleks, kuid Kaurile küll. Tagamaid ei tea, aga ma arvan, et tema karjäär võib sattuda samasse kanti nagu see on hetkel Ausil. Lihtsalt kui ta seda esikohta ei saa, on kõvast raskem leida endale toetajaid, kes seda luksust jõuaksid kinni taguda. Kuigi jah, siinkohal peab tõdema, et Aus ju sai esikoha - aga ka see ei pruugi aidata...

Ei se autoralli on ikka üks nuhtlus küll, kui rahakat rikast ameerika onu ei ole :roll:
AutoralliSuurSõber
enn tarka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1387
Liitunud: 02 Veebr 2009, 13:14
Asukoht: vastseliina
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas enn tarka »

okei rallisõbrad,aeg saaremaa poole teele asuda ja toredaid rallielamusi kõigile
TÄNAK MAAILMAMEISTRIKS
marioEst
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 680
Liitunud: 13 Juul 2009, 20:57
Asukoht: Põlva

Postitus Postitas marioEst »

Ise tänastele katsedele ei jõua,küll aga homme kaugatomal kohal.Minu poolt samuti kõigile ilusaid rallielamusi.
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Postitus Postitas valmacher »

taevas ühtlaselt hall ja sajab kerget vihma.
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Postitus Postitas valmacher »

sadu lõppes ja pilved hajuvad :)
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
kadett99
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 22
Liitunud: 16 Veebr 2007, 09:14

Postitus Postitas kadett99 »

Praegust läheb ilm üha paremaks saarel. Päike on juba pilvetagant väljas
Vasta