Brother Rally New Zealand III päev

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

busse
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 456
Liitunud: 02 Okt 2009, 08:07
Asukoht: Aruküla
Kontakt:

Postitus Postitas busse »

esimesed kaks päeva oli Tänakul päris hea söit, aga nagu näha, siis lõpp läks ikka nii nagu siiani hooaeg on läinud.. tiba vössa.

iseenesest algus juba lubas ja tekkis mulje kui stabiilsusest.
Karlip
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2098
Liitunud: 11 Juul 2011, 02:06
Asukoht: Võru Linn

Postitus Postitas Karlip »

busse kirjutas:esimesed kaks päeva oli Tänakul päris hea söit, aga nagu näha, siis lõpp läks ikka nii nagu siiani hooaeg on läinud.. tiba vössa.

iseenesest algus juba lubas ja tekkis mulje kui stabiilsusest.
Mulle ka meeldis see, mida Tänak tegi esimesed päevad. Arengut oli näha, lihtsalt paistab, et ei mõtle päris hästi kiiruse valiku üle. Tegi kiirema otsuse aga rehvid seda ei lubanud, hoogu ka ta maha ei võtnud. Loodame, et õppis sellest.
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
allar9944
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2443
Liitunud: 19 Jaan 2010, 22:02
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas allar9944 »

kas mulle ainult tundus või jäi Ott hetke hiljaks ka keeramisega? tundus, et auto oli sisekurvist liigakaugel ka.
Viimati muutis allar9944, 24 Juun 2012, 23:35, muudetud 1 kord kokku.
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1659
Liitunud: 08 Veebr 2008, 19:28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas MKD »

Synt3r kirjutas:!OFFTOPIC!

Rallivõluri tulemused kokkulöödud ja rallivõluri teema all on nad kättesaadavad. Näha on, et uus süsteem ei olnud keeruline ja suurem osa sai sellega hakkama :)
Rallivõlurisse peaks lisa küsimuse lisama ehk "Mitmendal katsel katkestab Ott seekord?" :D

Järjekordse katkestamise peale ei oska enam midagi öelda.. ei oska isegi enam vihastada, kuidagi tavaliseks on hakanud muutuma need väljasõidud.
raig0
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1091
Liitunud: 19 Mai 2003, 11:41
Asukoht: Võrumaa

Postitus Postitas raig0 »

Kes plaanib soome MM rallile minna, siis võiks kindlasti minna esimesele katsele, siis näeb Tänakut ka sõitmas.
Ma ka enam ei vihasta nende offide peale.
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

Vihastada pole tõesti mõtet. Aga Ott midagi muutma peaks. Ja kõige lihtsam valik oleks äkki ikka just kaardilugeja - hullemaks vast ikka minna ei saaks.
Isiklikult mina ei leia, et mingit olulist arengut oleks olnud sel rallil. On ju ka teistel rallidel olnud põhimõtteliselt 1 suur eksimus (ok, vahel ka 2) - pole erilist vahet, mitmendal päeval see tuleb. Esimse päeva puhul vähemalt saab SRiga ühe/kaks punkti.

Aga see selleks. Tõesti loodan, et rahakotil enne silme eest mustaks ei läheks, kui Otil stabiilsus tekib.
Rajareits
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 234
Liitunud: 06 Juul 2010, 21:02
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas Rajareits »

mcwax kirjutas:Aga Ott midagi muutma peaks. Ja kõige lihtsam valik oleks äkki ikka just kaardilugeja - hullemaks vast ikka minna ei saaks.
:lol:
Seleta nüüd mulle palun mida Sikk valesti tegi.
www.keretood.ee - Autode kereremont Viljandis.
busse
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 456
Liitunud: 02 Okt 2009, 08:07
Asukoht: Aruküla
Kontakt:

Postitus Postitas busse »

Nagu ma olen aru saanud sisekaameratest ja kildudest, siis Sikk on üldiselt olnud pigem hoiataval positsioonil kui apsakaid tegemas. Muidugi on teinekord ka Sikk mööda pannud oma kaardilugemisega, aga ma ei taha uskuda, et saab köike tema kaela ka ajada.

Alati on muidugi variant, et leitakse uus kaardilugeja, aga kui seis ei parane? Siis oleks ennatlik lüüa kaardilugejal pea maha, mis sest et hoopis Tänak peab leidma aega, et tekiks stabiilsust juurde ja tuleks kogemused suurel rallil.

Eesti on väike ja siin aastatega nühib kiirelt põhilised trassid selgeks, aga WRC on suur mängumaa.
calderon
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3364
Liitunud: 05 Juun 2010, 19:30
Asukoht: Kuppelmaastik

Postitus Postitas calderon »

Katsetada ju võiks uue kaardilugejaga. Kui vaadata Aava tulemusi siis on neid offe ka suht palju. Ok, lõpetamis % on suurem aga see selleks. Kui juba kaks meest sama kaardilugejaga palju eksivad siis vist ei ole kaugelt põhjust otsida. Aga see veel puuduks kui Ott juhuslikult ka stardib RE- l ja peaks ära lõhkuma ka focuse siis on kuri karjas
busse
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 456
Liitunud: 02 Okt 2009, 08:07
Asukoht: Aruküla
Kontakt:

Postitus Postitas busse »

calderon kirjutas:Katsetada ju võiks uue kaardilugejaga. Kui vaadata Aava tulemusi siis on neid offe ka suht palju. Ok, lõpetamis % on suurem aga see selleks. Kui juba kaks meest sama kaardilugejaga palju eksivad siis vist ei ole kaugelt põhjust otsida. Aga see veel puuduks kui Ott juhuslikult ka stardib RE- l ja peaks ära lõhkuma ka focuse siis on kuri karjas
Aga miks mitte ka RE'l masin ära löhkuda, kui konkurendiks on tulemas ka nt mees WRC konkurentsist? Ikka tahaks Eestis Ott ma usun konkurendile ära teha ja sealt on need eksimused kerged tulema, kuigi trass on tuttavam kui teistel tulijatel väljaspoolt.
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

Rajareits kirjutas: :lol:
Seleta nüüd mulle palun mida Sikk valesti tegi.
Absoluutselt ei väida, et antud situatsioonis Sikk milleski süüdi oli. Aga võibolla oleks Otile vaja kõrvale mõnd vanemat rahulikku briti härrastmeest, kes suudaks ehk Oti pisut rahulikumaks "sundida"? Kui ikka 7'st rallist viiel on tõsine väljasõit (mõnel ka mitu, ja olgem ausad, Montes oli ka "über-crash" ainult juuksekarva kaugusel) - siis ei saa rääkida heast koostööst kaardilugejaga. Ott kas ei kuula kaardilugejat, või ei usu, mis ta räägib - ühtmoodi halvad variandid mõlemad (loodan ja eeldan, et asi ei ole selles - et legend üldse valesti koostatud ja sellega ei saakski edukalt lõpuni sõita).
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1659
Liitunud: 08 Veebr 2008, 19:28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas MKD »

Kas ott mitte esimesel rajaga tutvumisel spinni ei teinud, kuna kuulis ühte nooti valesti?

Sikk ei peagi midagi valesti tegema, võibolla lihtsalt kahe mehe koostöö ei toimi nii nagu vaja.
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1084
Liitunud: 11 Jaan 2012, 20:00

Postitus Postitas Lärri »

Mis see uus kaardilugeja siis tegema peaks? Kui sõit kiiremaks läheb, siis juhtimise üle võtma või?
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

mcwax kirjutas:Ott kas ei kuula kaardilugejat, või ei usu, mis ta räägib
Kui viimane neist oleks tõsi, siis on probleeme enesekindlusega. Kaardilugeja on ainult legendi lugeja.
"Come on, you can see more than that"
kenneth123
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 112
Liitunud: 24 Jaan 2008, 20:12

Postitus Postitas kenneth123 »

Mina olen ka selle poolt, et kaardilugejat vahetada, mingeid muutusi tuleb otsima hakata.Novikovil näiteks aitas kaardilugeja vahetamine.Sellel hooajal on väga stabiilse sõiduga.
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Postitus Postitas Timur_P »

Mingil hetkel võib M-Sport öelda, et on aeg proovida mõnda teist kaardilugejat. Millegi pärast arvan, et kui Ott sõidaks inglisekeelse legendiga oleks seda juba tehtud.
Maq
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 207
Liitunud: 03 Apr 2009, 18:34

Postitus Postitas Maq »

7th May 12, 21:15 #9119 eestlane


--------------------------------------------------------------------------------

Join Date:Nov 2011
Posts:23
Originally Posted by Francis44
Hearing rumours that Tannak may change codriver, any truth on that?!
There was a rumor that Sikk will be changed with an exiperienced German. Kellest jutt käib?
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Võibolla see tibi kes Gassner jr-il kaarti luges? :D :D
Karlip
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2098
Liitunud: 11 Juul 2011, 02:06
Asukoht: Võru Linn

Postitus Postitas Karlip »

Maq kirjutas:7th May 12, 21:15 #9119 eestlane


--------------------------------------------------------------------------------

Join Date:Nov 2011
Posts:23
Originally Posted by Francis44
Hearing rumours that Tannak may change codriver, any truth on that?!
There was a rumor that Sikk will be changed with an exiperienced German. Kellest jutt käib?
Ei usu seda eriti. Keegi vast lihtsalt google translate-nud siit foorumist valesti või lihtsalt mõtles välja.

Eks näe!
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1084
Liitunud: 11 Jaan 2012, 20:00

Postitus Postitas Lärri »

Kui on see kartus, et Ott ei kuula kaardilugeja sõna, siis on siin ilmselt ainult üks võimalik lahendus. Initsiaalid KS asendatakse initsiaalidega MM. Küll siis nii tehakse nagu käsk kõrvalistmelt tuleb ja kui ikka aru ei saa, siis vahetatakse kohad :) Ma nüüd igaks juhuks mainin, et tõsiselt ma seda ei mõtle...
Vasta