WRC hooaeg 2016

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
janarp
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 12
Liitunud: 21 Aug 2015, 07:42

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas janarp »

viplala kirjutas:
janarp kirjutas:Matton admitted that Meeke and Østberg are just two of the names under consideration. "I am speaking not only with these two but other drivers too," he said.

http://www.wrc.com/en/wrc/news/november ... 2-12-.html
Wilson räägib teistega, Matton räägib teistega, kes need "teisesd" kül on?
Mattonile on teised Evans, Tänak, Kubica jne ja Willsonile on teised Meeke, Östberg jne :). Kisub natuke koomiliseks see show!
No loodame igatahes, et keegi ikka räägib Tänakuga... :)
skahar
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2325
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:05
Asukoht: Mägi-Eesti
Meeldimisi saanud: 2

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas skahar »

[/quote] No loodame igatahes, et keegi ikka räägib Tänakuga... :)[/quote]

just:) peaasi, et keegigi helistaks...
AutoralliSuurSõber
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas soca »

No sa võid ka helistada :D
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 247
Liitunud: 04 Veebr 2004, 10:45
Asukoht: harjumaa

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas 333 »

rahaliselt oleks Wilsoni dream team Bertelli/Ostberg/Nasser , kiiruselt Ogier/Neuville/Camilli
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Lithium »

Neuville tänase päeva kild viimases postis :D
Söörlöne!
teine_riiul
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1007
Liitunud: 18 Okt 2012, 18:29

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas teine_riiul »

"I'm really happy that I have had the possibility to wait so long because it was very interesting what we saw during this rally. I think I have all the criteria to make a choice, start to speak to them and see if we can find an agreement."

Mida huvipakkuvat küll mees näha võis siis? Meeke oli muljetavaldav ja Östberg mitte nii väga. Aga teised? Evans näitas kohati väga head kiirust, niisiis päkapikk sidrunisse ja Neuville Fordi?
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas soca »

Mitmendat korda peab ütlema, et Neuville ei liigu kuhugi järgmiseks hooajaks, kinnitatud ka ju Hyundai poolt. Arvan, et Meeke jääb Citroeni, kuid huvitav jah mida head see Matton seal nägi, vaevalt et Evans Citroeni.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Gustav
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1883
Liitunud: 30 Okt 2008, 18:09
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Gustav »

Kui WRC2 klassist veel rääkida, siis Camilli tegi ilusa esituse. Tema kasuks võiks kindlasti rääkida ka rahvus, miinuseks vähene kogemus. Samas, Suninen oli vana Škoda Fabia S2000-ga samuti võidu peal väljas. Kas viimast on Toyotaga seostatud?
(Jan)
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1634
Liitunud: 01 Veebr 2014, 14:13

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas (Jan) »

Gustav kirjutas:Kui WRC2 klassist veel rääkida, siis Camilli tegi ilusa esituse. Tema kasuks võiks kindlasti rääkida ka rahvus, miinuseks vähene kogemus. Samas, Suninen oli vana Škoda Fabia S2000-ga samuti võidu peal väljas. Kas viimast on Toyotaga seostatud?
Minuteada peaks olema m6lemad seotud toyotaga.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas KidrA »

Huvitav sõnade valik Mattoni poolt tõesti, nagu võiks ridade vahelt lugeda, et ta on kellegist kolmandast huvitatud. Ma ei näe, et nendeks võiks olla Fordi piloodid. Ülejäänutel on juba samas lepingud olemas. Järele jääb siis Lefebvre.

Mida iganes Matton nägi, seda mina igatahes ei näinud. Ei näinud, et keegi oleks Meeke'st või Ostbergist paremat minekut näidanud, ei see ralli ega kogu hooaja peale. Ja keda neist kahest vallandada, minu silmis on Meeke ja Ostberg täiesti võrdsed piloodid. Meeke kasuks räägib kiirus aga tema kahjuks räägib sama asi, mis Tänaku puhulgi, ebastabiilsus. Ostberg on jällegi ideaalne 2. piloot, kes tiksub ilusasti lõpuni ära tavaliselt, toob oma keskpärased punktid ära ja nagu punktitabel näitab, teeb seda edukamalt kui Meeke. Ja Ostberg sõitis veel ühe sõidu vähem kui Meeke, et võib sealt ka Ostbergile kohe 12 punni lisaks panna :D
STI
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 950
Liitunud: 13 Veebr 2003, 20:34
Asukoht: Tallinn

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas STI »

Madsi Facebooki lehelt, Google tõlge: There have been many questions to multiple teams and multiple drivers what is the plan for next year. As always, the part card that is held close to the chest. Mads says the following about it: "we have good control and know what we know. More I have not permission to say but; We tune in next year's WRC, with the aim to do better than this year. The plan that dictates that there it is realistic. So can those who want to speculate on what that means ", concludes with a broad smile Mads.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas aix »

Haiseb Otti karjääri lõpu järele...?
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas soca »

Oti*


ja mina seda haisu küll ei tunne.

Meeke ei tea samas midagi http://www.motorsport.com/wrc/news/meek ... um=twitter
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas jens »

KidrA kirjutas:Huvitav sõnade valik Mattoni poolt tõesti, nagu võiks ridade vahelt lugeda, et ta on kellegist kolmandast huvitatud. Ma ei näe, et nendeks võiks olla Fordi piloodid. Ülejäänutel on juba samas lepingud olemas. Järele jääb siis Lefebvre.

Mida iganes Matton nägi, seda mina igatahes ei näinud. Ei näinud, et keegi oleks Meeke'st või Ostbergist paremat minekut näidanud, ei see ralli ega kogu hooaja peale. Ja keda neist kahest vallandada, minu silmis on Meeke ja Ostberg täiesti võrdsed piloodid. Meeke kasuks räägib kiirus aga tema kahjuks räägib sama asi, mis Tänaku puhulgi, ebastabiilsus. Ostberg on jällegi ideaalne 2. piloot, kes tiksub ilusasti lõpuni ära tavaliselt, toob oma keskpärased punktid ära ja nagu punktitabel näitab, teeb seda edukamalt kui Meeke. Ja Ostberg sõitis veel ühe sõidu vähem kui Meeke, et võib sealt ka Ostbergile kohe 12 punni lisaks panna :D
Ma olen viimased aastad mõelnud, et Östberg-Meeke koosseis pole suurem asi, ja noh - nt VW-ga võrreldes polegi - aga reaalset turgu arvestades pole neil kedagi paremat asemele võtta. Nii et arvestades asjaolusid käib kah.:) Just vaatasin, et Meeke lõpetas viimased neli rallit järjest esiviisikus - pole paha.:)
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas soca »

http://www.lequipe.fr/Rallye/Actualites ... xtor=RSS-1


Meeke ütlevat siin artiklis et ta ei sõida järgmine hooaeg Citroenis ning tal jäänud paar nädalat uus töökoht otsida.

Tänak-Ostberg Citroen? :P
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
rs7
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 258
Liitunud: 01 Veebr 2011, 19:19

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas rs7 »

soca kirjutas:http://www.lequipe.fr/Rallye/Actualites ... xtor=RSS-1


Meeke ütlevat siin artiklis et ta ei sõida järgmine hooaeg Citroenis ning tal jäänud paar nädalat uus töökoht otsida.

Tänak-Ostberg Citroen? :P
Tundub rohkem autori/google translate-i error olema
stout
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 315
Liitunud: 25 Dets 2012, 14:49

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas stout »

Minu meelest oleks Citroeni poolt väga rumal käik oma sõitjaid välja vahetada, Ostberg on väga hea ja stabiilne sõitja ja Meeke vastukaaluks kiire ja hoiab oma kiiruskatse võitude ja crashidega meeskonda pildid. Järgmine aasta peaksid nad minu meelest sama moodi edasi minema ja nii nagu see aasta andma Lefebvrele võimalikult palju WRC autoga starte - 2017 juba vaataks edasi, kuidas seisud on.
Hetkel on Meeke olnud ju enamus rallidel puht kiiruse mõttes ju parem, kui Tänak ja sellist vahetust Citroeni poolt ma küll loogiliseks ei pea ning Lefebvrel on veel liiga vähe kogemust, et olla põhisõitja.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Kolin »

-huviline2- kirjutas:
Kolin kirjutas:Kubica teeb healjuhul kaasa mõne WRC etappi. Ta liigub WRC2 sarja, et seal uuesti tiitlit püüda.
Kuidas esimene ja teine lause kokku peaks sobima. Okei, seitse rallit pole kindlasti hooaeg, aga mõnest rallist nagu rohkem ikkagi. :)
Mis siin arusaamatut on? Joppenpuhh
Teeb kaasa mõne etapi WRC masinaga. Aga põhirõhk on WRC2 sarja hooajal. Nii ta vähemalt väitis ise.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
w0w
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1254
Liitunud: 27 Apr 2012, 21:43

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas w0w »

Kolin kirjutas:
-huviline2- kirjutas:
Kolin kirjutas:Kubica teeb healjuhul kaasa mõne WRC etappi. Ta liigub WRC2 sarja, et seal uuesti tiitlit püüda.
Kuidas esimene ja teine lause kokku peaks sobima. Okei, seitse rallit pole kindlasti hooaeg, aga mõnest rallist nagu rohkem ikkagi. :)
Mis siin arusaamatut on? Joppenpuhh
Teeb kaasa mõne etapi WRC masinaga. Aga põhirõhk on WRC2 sarja hooajal. Nii ta vähemalt väitis ise.
Ehk siis puust ja punaseks - teeb kaasa kõik valitud WRC2 etapid(punktidele) ning siis otsustavad tiimiga ja sponsoritega, kas lähevad sõitma ka ülejäänud etappe või mitte, mis autoga jne.
T.K
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 22
Liitunud: 27 Juun 2013, 09:31

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas T.K »

Meeke on poodiumi kandidaat igal rallil, tema ilmselt tööta ei jää. Ennast teeb murelikuks, et lähiajal pidi Breenilt tulema suuri uudiseid järgmise hooaja suhtes. Mitte wrc2, vaid wrc-s. Veel üks šaakal juures, kes Tänaku kohale ihkab.
Vasta