WRC hooaeg 2016

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas soca »

No see on minu nägemus :D
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
teine_riiul
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1007
Liitunud: 18 Okt 2012, 18:29

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas teine_riiul »

Ei näe küll mingit loogilist põhjust,miks peaks Bertellide suguvõsa Oti sõidud kinni plekkima ja siis vaatama kuidas ta Bertelli-poisile kalendriga laksab. Ainus reaalne variant praegu oleks Östberg täishooaeg ja Tänak-Evans vahetavad omavahel kruusal-lumel ja asfaltil.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas soca »

EI väitnudki et ta Oti sõidud kinni maksab.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas muhk »

teine_riiul kirjutas:Ei näe küll mingit loogilist põhjust,miks peaks Bertellide suguvõsa Oti sõidud kinni plekkima ja siis vaatama kuidas ta Bertelli-poisile kalendriga laksab. Ainus reaalne variant praegu oleks Östberg täishooaeg ja Tänak-Evans vahetavad omavahel kruusal-lumel ja asfaltil.
ära ole nii kindel. arvan, et wilson tahab kindlasti, et tiimis jätkaks vähemalt üks 2015a sõitjatest. loogika järgi võiks see olla tänak, kel ilmselt uue auto tegemiseks suurem tehniline pagas kui evansil. ja wilson võib vabalt nii aeglasele mehele, kui bertelli, öelda, et saad tiimi, juhul kui ühe mehe sõitmised meil kinni maksad. kõik on võimalik selles osas.
samas "naised saunas rääkisid" info on see, et ka oti tegemisteg lähedal seotud isikud on andnud mõista, et praegu on täielik teadmatus. see ostberg-teemaline twiit uue nädala kohta ilmselt avab meie jaoks rohkem
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 3

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas viplala »

soca kirjutas:https://twitter.com/WorldofRally/status ... 9413742593


ei tea jah mis tiim see olla võiks :roll: .... arvan, et esmaspäeval on uudiseid oodata, selgub ka vast meie meeste saatus siis

M-sport

Ostberg
Evans
Tänak
Bertelli

tullakse 4 autoga kuna Ostbergi isa ütles, et neil pappi on ja maksab ning ka Bertelli oma rahaga. Evans ja Tänak sõidavad ilma palgata nagu ka see hooaeg.
No see pidi ikka väga suur hunnik raha olema, et Wilson oli nõus oma Tänak/Evans võrdlus exceli tabeli kinni panema ja lepingu kohe sõlmima, et seda saab juba järgmisel nädalal avalikustada Usun, et Wilson teab ise ka, et Östebrg pole kiireim sõitja kelle vahel tal valida on. Aga jah, money talks and bulls*** ......
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Timur_P »

muhk kirjutas: ära ole nii kindel. arvan, et wilson tahab kindlasti, et tiimis jätkaks vähemalt üks 2015a sõitjatest. loogika järgi võiks see olla tänak, kel ilmselt uue auto tegemiseks suurem tehniline pagas kui evansil.
Mina kardan, et kui Wilson valib ühe selle aasta sõitjaterst, siis on selleks Evans. Ta ikkagi oma saare poiss.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas KidrA »

Ainuõige otsus olekski antud juhul võtta üks sõitja ja pigistada välja maksimum. Niimoodi masinat jagades ja poolikult asju ajades pole asjal mõtet. Ma arvan, et Wilsonil on lihtsalt raske ühest noorest lahti öelda kui nii palju on juba tema karjääri panustatud, sellepärast see masina jagamise jutt.

Kui Wilson mõtleks ärimehelikult ja mis talle kasulikum oleks siis sellist juttu ta ei räägiks, vaid võtaks Evansi.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas soca »

Mulle see poolik variant üldse ei istuks aga parem kui mitte midagi, RAUDSELT on vaja järgmine hooaeg pildis olla sest nagu eelpool mainitud on 2017 juba väga magus aasta. Ega kui järgmine hooaeg ei sõideta siis karjäär nagunii läbi, ei näe et mees metsast tuleks kuhugi 2017 aastaks.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Has thanked: 5
Meeldimisi saanud: 13

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas CTR »

Evans üle parda ja Tänak alles - väga vähe usutav variant antud olukorras..
kui, siis nii, et Östberg, Evans, Bertelli m-spordi all ja Tänak DMackis.. mingis mõttes oleks see isegi hea variant, sest eeldades, et dmacki rehvid pole nii head kui michu v pirelli ning vb pinget vähem, siis kui nendega saavutakse häid tulemusi, võib kellelegi asjapulgale silma jääda..
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas soca »

AINULT ÕHTULEHES | Tiimiboss kinnitab: Tänak ja Evans autot jagama ei hakka

http://www.ohtuleht.ee/704899/ainult-oh ... a-ei-hakka


homme peaks nii mõndagi siis selguma
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
teine_riiul
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1007
Liitunud: 18 Okt 2012, 18:29

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas teine_riiul »

See on vist positiivne uudis? Parem täishooag kui pool. Ja kui isegi Evans peaks selle koha saama siis... läks trumm, mingu pulgad kah! Ainult kruusarallidel sõites maailmameistriks ei tulda ja keegi muu tiim sinust seejärel huvitatud (täishooajaks) ka poleks. Eks jääb üle nüüd oodata ja loota papa Wilsoni armulikkusele. :roll:
Mart_
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2128
Liitunud: 07 Okt 2010, 13:58

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Mart_ »

soca kirjutas:homme peaks nii mõndagi siis selguma
..või siis läheb asi veel segasemaks.
Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them -a desire, a dream, a vision.
domaza
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1008
Liitunud: 01 Dets 2004, 11:39
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas domaza »

Vaevalt et Õhtulehes nüüd see selgub ...
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas soca »

Pidasin pigem seda silmas, et homme vast Ostberg avalikustab oma diili. Kui ta peaks m-sportiga liituma siis äkki kogu line-up homme avalikustatakse.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Arkadi.T
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 109
Liitunud: 18 Nov 2015, 15:16

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Arkadi.T »

Minu ennustus sõitjate ja meeskondade osas 2016 hooajal:

VW

Ogier
Latvala
Mikelsen

Hyundai

Neuville
Paddon
Sordo
Abbring

M-Sport (pakun, et see hooaeg on koguni 3 võistkonda väljas)

Östberg
Evans
Tänak
Bertelli
Kubica

PH- Sport (osaline hooaeg)

Meeke
Lefebvre

Toyota (peavad järgmiseks hooajaks ka ühe kiire sõitja leidma)

Östberg?
Tänak?
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Kolin »

Sinna toyo alla võiks paigutada ka Latvala küsimärgiga.

Egas Wilsonil kedagi peale Östbergi võtta pole. Nagu aru olen saanud siis Meeke ikkagi liitus Citroeni programmiga "2017"
Keda siis veel näha. Kedagi? WRC kogemustega meest ma hetkel ei näe.
WRC2 klassist kedagi tuua??
Pontus Tidemand
Yuriy Protasov?
Jari Ketomaa?
Nasser Al-Attiyah ja Abdulaziz Al-Kuwari on väitnud, et jätkavad WRC2 sarjas kui üldse MM tasemel kaasa sõidavad.
Lappi on seotub VW-ga
Camilli ja Sunninen on seotud Toyota noorte programmiga.

Samas hingest loodan, et Tänak sealt fordist pääseb ja kellegi uue juurde siirdub? Nüüd oleks Tänakul vaja head manageri. Sest Citroen tuleb uue masinaga ja Toyota liitub 2017. Samas pole kumbagil meeskonnal korralikke piloote. Kui Meeke välja jätta.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1659
Liitunud: 08 Veebr 2008, 19:28
Asukoht: Tallinn

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas MKD »

Minu meelest sobiks Otile ka see Citroeni diil 2016 aasta poolikult + 2017 terve hooaeg korralikus tehasemeeskonnas, kuid ma olen 99% kindel, et seda ei juhtu, sest Citroenil on Meeke näol olemas sõitja, kes suudab võidu nimel kihutada ning noor Lefebvre, kellel pole küll väga palju kogemusi, kuid talenti jagub.

Toyota pakkumine oleks ka huvitav, kuid kahjuks tunduvad asjad ikkagi nii olema praegu, et kui M-Sport pakkumist ei tee, siis on edasi juba väga raske. Kindlasti oleks mõeldav ka Dmacki kaasamine, kuigi see variant peaks olema viimane õlekõrs.
Rallijutud ralliblogis.. http://www.rallinaut.ee/ |
Jaan555
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 102
Liitunud: 03 Aug 2010, 14:12
Asukoht: Tartu

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Jaan555 »

Tundub küll natuke utoopiline, kuid kui raha ja tahtmist on, siis julgeksin pakkuda, et äkki Östberg Mikkelseniga järgmisel aastal koos VW-ga. Ford tundub jätkavat ikkagi samade meestega, lisandub vaid rahakotiga Bertelli ja võibolla Kuubik. Aga see vaid väike mõttekäik :)
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas Kolin »

Jaan555 kirjutas:Tundub küll natuke utoopiline, kuid kui raha ja tahtmist on, siis julgeksin pakkuda, et äkki Östberg Mikkelseniga järgmisel aastal koos VW-ga. Ford tundub jätkavat ikkagi samade meestega, lisandub vaid rahakotiga Bertelli ja võibolla Kuubik. Aga see vaid väike mõttekäik :)
Tegelikult oli kunagi jutt, et VW on valmis välja panema neljanda auto. See ei olekski väga utoopiline, et Östberg oma paksu ja suure rahakoti just sinna talli tiriks. Eks iga mees tahaks sõita sarjas kõige parema masinaga. Ning siis oleks hea vaadata Östbergi kiirust. Siis saab aimu kui hea see VW tegelikult on. Ford on ilmselgelt sarja kõige nõrgem masin.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2016

Postitus Postitas soca »

Neljas auto pidigi tulema ja Lappile kuid VW heitgaasi jama tõttu jäi see ära ja vahepeal oli õhus isegi olukord kui oleks ka kolmas auto ära jäetud. Selles valguses ei usu, et Ostberg VW.

Kubica aga juba sätib oma Fiestat Monteks http://www.emotorsport.se/nyheter.php?i ... s_id=11427
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Vasta