WRC hooaeg 2017

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
blizzard
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 867
Liitunud: 01 Okt 2010, 18:47

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas blizzard »

Tundub, et Mikkelseni käes tahab see auto kangesti Novikovi teha...nina kergesti taevapoole hüppel:
https://youtu.be/RKLR2nT5Khk
Soomes vist jääksid hüpped tegemata... :P
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas KidrA »

Tundub, et see ongi see mida me järgmisest aastast nägema hakkame, nii Citroeni kui VW testidel on näha samat pilti, kus suur tagaspoila kisub hüpetel nina õhku.

Tegelikult on üldse minu arust pointless autode kallale minna ja neid muuta, sest praegustes WRC masinates pole probleem. Vaatame kasvõi Poola rallit ja vaatemängulisust on rohkem kui soovida oskaks. Rohkem selliseid ägedaid rallisid, rohkem online pilti rallidest, mis fännideni jõuaks, seda eriti 21. digi sajandil, kus kellegi nina nokkimine kuskil Kuveidis on ka miljonitele online streamis nähtav. Aga me ei suuda maailma tasemel motospordi sündmust nüüd kuidagi rahvale vaadatavaks teha. Probleeme on põhimõtteliselt igalpool mujal aga mitte masinates, mida nüüd ära muudetakse, see võib ainult probleeme kaasa tuua, seda näeme ka F1's, kus oli hetk kus 4 tiimi ja 8-9 sõitjat võitlesid esikoha eest ja siis mingi tarkpea mõtles, et vaja mootorid ära muuta ja nüüd näeme varsti juba kolmandat aastat järjest ühe tiimi ja kahe mehe "eriti" põnevat heitlust tiitlile.
Silk
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2658
Liitunud: 20 Jaan 2015, 19:08
Asukoht: Kaugatoma pole kaugel
Meeldimisi saanud: 4

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Silk »

Ma arvan et võibolla on live asi rahas aga pole kindel
pets1
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 575
Liitunud: 10 Nov 2011, 01:20

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas pets1 »

...
Suurte kogemustega ralliturist
Polkovniku lesk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 525
Liitunud: 12 Jaan 2016, 14:08

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Polkovniku lesk »

Vaevalt, et Ford tehasetiimina WRCsse niipea tagasi tuleb. Le Mansi võit rakendas klausli, mis tagab Chip Ganassi Racingule tehasetoe 2019. hooaja lõpuni.
KRUUDA MAAILMAMEISTRIKS
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas KidrA »

Ma ka ei usu ja pole ka selleks neil erilist vajadust. Ma arvan Fordi tähtsad onud on praeguse seisuga väga rahul, kus Fordid on pidevalt pildil ja seda igas klassis tänu M-Spordile. Ei pea isegi ise erilisi ressursse rallisse panema, teised teevad seda sinu eest, mida paremat veel tahta, eks.
Pints
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Juun 2010, 19:41
Asukoht: Harju

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Pints »

Selline lahe pilt tehtud

Pilt
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas soca »

ma ei tea miks aga mind ajas täiega naerma see pilt. Eriti Tommi
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Silk
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2658
Liitunud: 20 Jaan 2015, 19:08
Asukoht: Kaugatoma pole kaugel
Meeldimisi saanud: 4

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Silk »

See oleks otile kõige parem võimalik variant ja ma väga sooviks et Ott sõidakski Toyotaga see Ford on jama. Ott näitas head kiirust ja äkki jäi Tommile silma
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas soca »

ei ütleks, et ford täielik jama ja me keegi ei tea veel toyota taset. kuid kes teab :wink:
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Timur_P »

soca kirjutas:ei ütleks, et ford täielik jama ja me keegi ei tea veel toyota taset. kuid kes teab :wink:
Toyota vähemalt testib juba järgmiseks aastaks, M-Sport pole veel õieti alustanudgi. Kuid ma ei usu, et Ott kuskile mujale pääseb, Wilson on talle kindlalt käpa peale pannud.
Makkro
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1647
Liitunud: 25 Apr 2008, 09:22

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Makkro »

Timur_P kirjutas:
soca kirjutas:ei ütleks, et ford täielik jama ja me keegi ei tea veel toyota taset. kuid kes teab :wink:
Toyota vähemalt testib juba järgmiseks aastaks, M-Sport pole veel õieti alustanudgi. Kuid ma ei usu, et Ott kuskile mujale pääseb, Wilson on talle kindlalt käpa peale pannud.
Eks mõistliku hinna eest saab kõike.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas KidrA »

Timur_P kirjutas:
soca kirjutas:ei ütleks, et ford täielik jama ja me keegi ei tea veel toyota taset. kuid kes teab :wink:
Toyota vähemalt testib juba järgmiseks aastaks, M-Sport pole veel õieti alustanudgi. Kuid ma ei usu, et Ott kuskile mujale pääseb, Wilson on talle kindlalt käpa peale pannud.
Wilson nüüd vaevalt kedagi kinni hoiab.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Lithium »

KidrA kirjutas:
Timur_P kirjutas:
soca kirjutas:ei ütleks, et ford täielik jama ja me keegi ei tea veel toyota taset. kuid kes teab :wink:
Toyota vähemalt testib juba järgmiseks aastaks, M-Sport pole veel õieti alustanudgi. Kuid ma ei usu, et Ott kuskile mujale pääseb, Wilson on talle kindlalt käpa peale pannud.
Wilson nüüd vaevalt kedagi kinni hoiab.
Ott nagu oma laps. Kui kolme meest vaja siis Otti ta kindlasti ära ei anna.
Söörlöne!
D-Mäkk
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 74
Liitunud: 31 Juul 2015, 09:01

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas D-Mäkk »

Minul poleks midagi selle vastu kui Ott oleks M-spordis kuna ta on ikkagi oma poiss ja nähes kuidas Wilson Otti on kiitnud see aasta siis seal on midagi soolas. Põhimōtteliselt võib öelda, et Wilson on ikkagi meie poiste päästja ka mingis mõttes
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas KidrA »

Lithium kirjutas:Ott nagu oma laps. Kui kolme meest vaja siis Otti ta kindlasti ära ei anna.
Seal on ikkagi sõitja see kes valib, mitte Wilson pole mingi Risti-isa, kes ütleb, kus ja millega keegi sõidab. Kui Tänakule tuleb tehasetiimist pakkumine siis on minek, kui ei tule siis tuleb leppida sellega, mida Wilson pakub, nii lihtne see ongi.
Vahula
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Vahula »

Dmack WRC Team Tänak/Kruuda :D :D :D
Polkovniku lesk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 525
Liitunud: 12 Jaan 2016, 14:08

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Polkovniku lesk »

Vahula kirjutas:Dmack WRC Team Tänak/Kruuda :D :D :D
Järgmine aasta peavad tiimid 3 autoga väljas olema, seega võetakse Pärn ka punti. Tegelt tegi ta ju hea esitluse Poolas - ainult ilm oli kehv ja teised olid kiiremad.
KRUUDA MAAILMAMEISTRIKS
Mart_
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2128
Liitunud: 07 Okt 2010, 13:58

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Mart_ »

Polkovniku lesk kirjutas:
Vahula kirjutas:Dmack WRC Team Tänak/Kruuda :D :D :D
Järgmine aasta peavad tiimid 3 autoga väljas olema, seega võetakse Pärn ka punti. Tegelt tegi ta ju hea esitluse Poolas - ainult ilm oli kehv ja teised olid kiiremad.
Pärnast räägid? Eeldan, et peen huumor :) Arusaamatu ongi see, kuidas saab olematu kiiruse pealt 3/3 ise vea tekitada. Pakun, et Soomes tuleb 4/4.

Kruuda näitas, et väärib kohta dmackis. Kiirus ei ole kuhugi kadunud. Kahjuks rikkus tehniline probleem hea resultaadi. Skoda meeste vastu on hetkel ka väga raske saada + Evans. Ehk piisavalt, et ka järgmine aasta sõita?

Teistest meestest ka. Endiselt olen vaimustuses Suninenist. Pakun, et kuum kaup enne järgmist hooaega. Oli justkui Toyo mees, aga enam vist mitte nii palju? Hooaaja alguses tundus, et Evans näitab alamklassis koha kätte, aga hetkel küll nii ei tundu. Eks ole näha, mis kõval kattel juhtuma hakkab.
Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them -a desire, a dream, a vision.
333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 247
Liitunud: 04 Veebr 2004, 10:45
Asukoht: harjumaa

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas 333 »

Teistest meestest ka. Endiselt olen vaimustuses Suninenist. Pakun, et kuum kaup enne järgmist hooaega. Oli justkui Toyo mees, aga enam vist mitte nii palju? Hooaaja alguses tundus, et Evans näitab alamklassis koha kätte, aga hetkel küll nii ei tundu. Eks ole näha, mis kõval kattel juhtuma hakkab.[/quote]



Vaadates Sunineni kodulehte ja kombekal olevaid toyota kirju tundub , et kõik on endine.

http://www.teemusuninen.com/index.php/7 ... kan-voiton
Vasta