WRC hooaeg 2017

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Kolin »

-huviline2- kirjutas:Wilson ütles, et pisikesi muudatusi kujunduses tuleb ehk kes teab, kui suur see Ford ja EcoBoost seal olema hakkavad. VAevalt koostöös FPga ja esmaesitlemata auto avalik katsetamine kuidagi väikesele panusele viitab. Sirmil ja tagaluugil on täitsa märgatavad, teenindusalas ilmselt ka lippudel suurimad, millele viitab ka viimase autoesitluse videoklipi lõpus olev püramiid ( 1. M-sport 2. Ford, Castrol, Michelin 3.,4.,5. väikepartnerid). Castrol on autol üldse vaevumärgatav, Kolin toodud "leia kaks erinevust" pilte vaadates tundub, et unustati sootuks ja poole pildistamise ajal tuli meelde ning otsiti kuskilt sahtlist kleepsud välja. :D

Autode järjestuses ütleksin välimuse järjekorras Hyundai-->Ford--->Toyota--->C3, livery ehk pööraks mõningate mööndustega vastupidi.
Just Castroli kleepsud olid puudu. Ning kui pilti hoolikalt vaadata siis näha on, et lugeja poolsel aknal Tänaku ja Järveoja nimed peal. Seega RB kleepsuga kaetud ainult pool autot.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
blizzard
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 867
Liitunud: 01 Okt 2010, 18:47

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas blizzard »

Kolin kirjutas:
-huviline2- kirjutas:Wilson ütles, et pisikesi muudatusi kujunduses tuleb ehk kes teab, kui suur see Ford ja EcoBoost seal olema hakkavad. VAevalt koostöös FPga ja esmaesitlemata auto avalik katsetamine kuidagi väikesele panusele viitab. Sirmil ja tagaluugil on täitsa märgatavad, teenindusalas ilmselt ka lippudel suurimad, millele viitab ka viimase autoesitluse videoklipi lõpus olev püramiid ( 1. M-sport 2. Ford, Castrol, Michelin 3.,4.,5. väikepartnerid). Castrol on autol üldse vaevumärgatav, Kolin toodud "leia kaks erinevust" pilte vaadates tundub, et unustati sootuks ja poole pildistamise ajal tuli meelde ning otsiti kuskilt sahtlist kleepsud välja. :D

Autode järjestuses ütleksin välimuse järjekorras Hyundai-->Ford--->Toyota--->C3, livery ehk pööraks mõningate mööndustega vastupidi.
Just Castroli kleepsud olid puudu. Ning kui pilti hoolikalt vaadata siis näha on, et lugeja poolsel aknal Tänaku ja Järveoja nimed peal. Seega RB kleepsuga kaetud ainult pool autot.
...Ja teine külg Oti livery
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas muhk »

Kolin kirjutas:Ning kui pilti hoolikalt vaadata siis näha on, et lugeja poolsel aknal Tänaku ja Järveoja nimed peal. Seega RB kleepsuga kaetud ainult pool autot.
praegu fotoshooti ajaks ongi pool autot ühe mehe livery, pool teise oma. reaalselt rajal saab ogieri autol ikkagi red bulli oluliselt rohkem olema ja otil rohkem sinimusta. loodan, et asja liiga keeruliseks nüüd ei ajanud
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas KidrA »

Ma musta eriti Tänaku masinal nagu ei näe, vaid sinist, siis natuke heledamat sinist ja siis natuke veel heledamat sinist. Hakka või mõtlema, et sellepärast tehti nii tagasihoidlik livery et mitte Ogieri masinast üle olla.
Polkovniku lesk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 525
Liitunud: 12 Jaan 2016, 14:08

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Polkovniku lesk »

2016. põhiline konspiratsioon - M-Sport tegi Tänakule meelega lahja kujunduse, et ta tiimis kindlalt number kahena tunneks.

johhaidii
KRUUDA MAAILMAMEISTRIKS
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas KidrA »

Polkovniku lesk kirjutas:2016. põhiline konspiratsioon - M-Sport tegi Tänakule meelega lahja kujunduse, et ta tiimis kindlalt number kahena tunneks.

johhaidii
Ma küll ei pidanud seda silmas. Võib olla proovid ühe korra veel lugeda mu postitust?

Edit:

Ma pidasin silmas, et oleks Tänakule tehtud mingi eriti vinge livery ja foorumid ja rallimeedia oleks õhevile löödud, kõik oleks rääkinud et vauuu milline masin Tänakul, noojah see Ogieri oma on ka enamvähem. Sellist asja ei saa lubada, mõistad, eriti kui teise masina eest maksab RedBull kümneid miljoneid ja roolis istub Ogier. Asju peab hoidma tasakaalus ja seda nende liverydega teha ka üritati arvatavasti. Mitte, et keegi on number 1 või number 2.
Viimati muutis KidrA, 26 Dets 2016, 15:37, muudetud 1 kord kokku.
koorekas
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 436
Liitunud: 31 Jaan 2009, 16:46

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas koorekas »

KidrA kirjutas:
Polkovniku lesk kirjutas:2016. põhiline konspiratsioon - M-Sport tegi Tänakule meelega lahja kujunduse, et ta tiimis kindlalt number kahena tunneks.

johhaidii
Ma küll ei pidanud seda silmas. Võib olla proovid ühe korra veel lugeda mu postitust?
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
KA RALLYT NÄINUD. 51 WRC
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas KidrA »

koorekas kirjutas:
KidrA kirjutas:
Polkovniku lesk kirjutas:2016. põhiline konspiratsioon - M-Sport tegi Tänakule meelega lahja kujunduse, et ta tiimis kindlalt number kahena tunneks.

johhaidii
Ma küll ei pidanud seda silmas. Võib olla proovid ühe korra veel lugeda mu postitust?
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
See oleks võimas. Kõvasti parem reklaam Eestile kui mis tahes "Welcome to Estonia" märk.
Janarr
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 677
Liitunud: 18 Mär 2013, 21:10
Meeldimisi saanud: 1

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Janarr »

Mida vähem neid suuri sponsorite kleepse seda ilusam auto on. Vaadake Märtini Focus 03'e millega praegu kohati võistleb. Puhas silmailu. Ja Oti auto on igatahes ilusam ilma nende punaste pullide lätakateta, võite arvata, et olen nii Eesti patrioot et tahan mõelda, et Tänaku auto on ilusam, aga nii see pole. See ongi ilusam.
„See on pea, mitte jalg, mis on tööriistaks iga võidusõitja eduni. Vähesed mõistavad seda” (Peter Sauber)
aigarm
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 114
Liitunud: 14 Sept 2012, 10:21
Asukoht: Pärnu

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas aigarm »

Janarr kirjutas:Mida vähem neid suuri sponsorite kleepse seda ilusam auto on. Vaadake Märtini Focus 03'e millega praegu kohati võistleb. Puhas silmailu. Ja Oti auto on igatahes ilusam ilma nende punaste pullide lätakateta, võite arvata, et olen nii Eesti patrioot et tahan mõelda, et Tänaku auto on ilusam, aga nii see pole. See ongi ilusam.
Prantslased oma foorumis arvasid samuti, et Tänaku auto on oluliselt ilusam. Visati veel nalja, et ookeanisinine.
schalke
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1134
Liitunud: 27 Juul 2005, 10:35
Asukoht: Tallinn- Ida Virumaa

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas schalke »

Olen ka nõus. Väga vähesed sponsorite logod sobivad. Martini tuleb meelde, Marlboro ka.
F-1 ennustusvõistluse võitja 2006; DTM ennustusvõistluse võitja 2011
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas soca »

Janarr kirjutas:Mida vähem neid suuri sponsorite kleepse seda ilusam auto on. Vaadake Märtini Focus 03'e millega praegu kohati võistleb. Puhas silmailu. Ja Oti auto on igatahes ilusam ilma nende punaste pullide lätakateta, võite arvata, et olen nii Eesti patrioot et tahan mõelda, et Tänaku auto on ilusam, aga nii see pole. See ongi ilusam.
+1

Paras kärakas on see Ogieri oma minu jaoks isiklikult, liiga palju asju ühte patta pandud ja minu meelest need bullid rikuvad alati kõik autod ära.

Kuid mõlemad pole veel lõplikud disainid, kohe jäi silma ka see et kuskil pole kirjas suurelt M-sport, kindlasti see külje peale tuleb. Pakun, et pole ka veel kõikide sponsoritega diilid tehtud.


Hetkel minu lemmikud ongi Tänaku oma ja Citroen, mõlemad sellised nii öelda "puhta" disainiga.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
(Jan)
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1634
Liitunud: 01 Veebr 2014, 14:13

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas (Jan) »

soca kirjutas:
Janarr kirjutas:Mida vähem neid suuri sponsorite kleepse seda ilusam auto on. Vaadake Märtini Focus 03'e millega praegu kohati võistleb. Puhas silmailu. Ja Oti auto on igatahes ilusam ilma nende punaste pullide lätakateta, võite arvata, et olen nii Eesti patrioot et tahan mõelda, et Tänaku auto on ilusam, aga nii see pole. See ongi ilusam.
+1

Paras kärakas on see Ogieri oma minu jaoks isiklikult, liiga palju asju ühte patta pandud ja minu meelest need bullid rikuvad alati kõik autod ära.

Kuid mõlemad pole veel lõplikud disainid, kohe jäi silma ka see et kuskil pole kirjas suurelt M-sport, kindlasti see külje peale tuleb. Pakun, et pole ka veel kõikide sponsoritega diilid tehtud.


Hetkel minu lemmikud ongi Tänaku oma ja Citroen, mõlemad sellised nii öelda "puhta" disainiga.
Eks eestlastele ikka meeldib eestlase auto rohkem. :mrgreen: Minul isiklikult on suht savi milline disain on autol, tähtis on, et auto on kiire ja konkurentsivõimeline.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas soca »

see ei tule üldse sellest, et seal eestlase nimi peal on. Oleks seal Evansi või kelle iganes nimi räägiksin sama juttu.

Näiteks näeks Ogieri auto kohe parem välja kui külje peal selle pulli asemel oleks samuti lihtsalt kiri Red Bull nagu kapotil.


minul savi pole ja meeldib kui on kogu kooslus hea ehk auto on kiire ja näeb välja ka ilus.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Lithium »

Auto võiks olla eriline, mis Otil praegusel hetkel kindlasti on. See Red Bulli latakas teeb enamuste autode küljed ühesuguseks. C4+DS3+Polo R jne.. igavaks kisub ju.
Söörlöne!
renxrw
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 291
Liitunud: 12 Veebr 2015, 17:59

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas renxrw »

Oeee, kui palju võib ikka jauramist olla mingi livery üle ..
domaza
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1008
Liitunud: 01 Dets 2004, 11:39
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas domaza »

renxrw kirjutas:Oeee, kui palju võib ikka jauramist olla mingi livery üle ..
... mis ei ole isegi lõplik :) Kui lõplik tuleb, siis bõiks kohe eraldi teema kunstiininestele teha :)

Asjast ka - kes/kus on Fordi 3s auto? Vaevalt MW nüüd 2e autoga läheb meeskondlikku tiitlit püüdma ...
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas -huviline2- »

Montes on Fordi kolmandaks Evans, nii Wilson ise ütles. See auto peaks olema DMacki värvides ja rehvidega kõigi eelduste kohaselt.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Kolin »

soca kirjutas:
Kuid mõlemad pole veel lõplikud disainid, kohe jäi silma ka see et kuskil pole kirjas suurelt M-sport, kindlasti see külje peale tuleb. Pakun, et pole ka veel kõikide sponsoritega diilid tehtud.


Hetkel minu lemmikud ongi Tänaku oma ja Citroen, mõlemad sellised nii öelda "puhta" disainiga.
On ju kirjas MS-RT (M Sport-Road Technology)
Usun, et need liveryd suurt enam ei muutu. Ehk tuleb juurde veel mõni sponsori kleeps. Nagu eelmisel lehel mainitud Castroli kleepsud. Ühel pildin on nad peal teisel aga jällegi mitte.
-huviline2- kirjutas:Montes on Fordi kolmandaks Evans, nii Wilson ise ütles. See auto peaks olema DMacki värvides ja rehvidega kõigi eelduste kohaselt.
MW olevat jah FIA.lt loa saanud, et meeskonna siseselt võib kasutada eri tootja rehve. Tuleval hooajal on hea võrrelda Evansi ja Tänaku eelmise hooaja tulemusi. Kuigi jah autod on erinevad. Aga ikkagi.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas muhk »

domaza kirjutas:
renxrw kirjutas:Oeee, kui palju võib ikka jauramist olla mingi livery üle ..
... mis ei ole isegi lõplik :) Kui lõplik tuleb, siis bõiks kohe eraldi teema kunstiininestele teha :)

Asjast ka - kes/kus on Fordi 3s auto? Vaevalt MW nüüd 2e autoga läheb meeskondlikku tiitlit püüdma ...
kahe autoga ikka. põhiliset.
Wilson ERRile kirjutas:Uuel hooajal on tiimidel võimalus panna meeskondlikele punktidele sõitma kolm autot. Kas M-Sport’i põhitiim paneb välja vaid kaks autot või lisandub ka kolmas? Kui jah, siis kes seda juhiks?
See on eesmärk, kuid meil pole veel mingeid plaane paigas. Monte-Carlo rallile sõitjate registreerimise tähtaeg on 16. detsember, seega ilmselt sõidab seal meie eest veel ka Elfyn Evans. Loodetavasti suudame uusi WRC-autosid ka klientidele pakkuda, kuid eks me näe. Oleme tööd teinud selle nimel, et saaksime kaks põhiautot õigeks ajaks valmis.
http://sport.err.ee/v/237a549f-a4c0-4c5 ... 476336c059
Vasta