WRC hooaeg 2019

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
RenoK
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 242
Liitunud: 15 Juul 2017, 11:30

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas RenoK »

aix kirjutas:http://sport.delfi.ee/news/auto/wrc/toy ... d=83715869

Nüüd siis jutt ka Meekest. Mäkinen kardab, et ta ei saa Tänakuga läbi kuna Meeke tahab kangesti võita ja Otti näol on neil teemi esisõitja juba olemas.

Nüüd siis ka ametlikult välja öeldud, kes on Toyota tiimi esisõitja...:)
Ei ole seda Tommi küll öelnud, see Delfi enda juurde poogitud lause kui Autospordi artiklit vaadata. Otsetõlge muidu, aind see koht lisatud.
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas -huviline2- »

Ikka Evansi originaalist.
"This is the thing: I know that Kris is a driver who is wanting to win. A lot," said Makinen.

"And we have a driver already who wants to win. A lot. What could the combination be?"
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas Kolin »

pelmeen10 kirjutas:Ärge unustage, et Lappi pole veel kuskile läinud, ta on Toyotaga rahul ja nüüd siis pakub ilmselt Toyota ka kõrgemat palka. Mina ei mõistaks tema otsust kui lahkub.
Käis ju Lappi Citroeni tehases asja uurimas. Miks peaks laskma Citroen konkurendil oma tehases ringi tuustida. Mäletame ju kõik , et Ogieri ei lastud autot testida. Tingimus oli ju see, et Ogier peaks lepingule alla kirjutama. Selles valguses arvam ma just, et lappil on juba leping sõlmitud.
Ning türgi katkestamine oli nats imelik ja näitas välja selgelt, et ei ole autoga sugugi rahul.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas Kolin »

pelmeen10 kirjutas:https://rallysportmag.com/detailed-wrc- ... ip-190918/
Uued reeglimuudatuste ettepanekud, mille üle oktoobris hääletatakse:
- autoga tegelevate mehhaanikute arvu vähendamine 12lt 9le (kolmene meeskond) ja kahesel meeskonnal 9lt 6le
- testipäevade arvu vähendamine 55lt 42le
- praeguse max500km pikkuse ralli surumine vahemikku 300-350km
- piiramatu testiala vähendamine 10km diameetriga alasse
- sõitjad saavad valida endale kestva numbri (va maailmameister nr1) pole kirjas aga loogiline oleks vist et see number kestab ühe aasta?
- et vältida taktikalisi katkestamisi ralli lõpus uue mootori saamiseks, uued reeglid sätestavad millal katkestamine saab toimuda ning kasutatavate (lisa)mootorite arv hooajal piiratakse
- autol peavad iga kiiruskatse algul olema 4 pöörlevat ratast :D
Rooli ei peagi olema :D tore. Aga see kestev number on ikka täiesti arulage. Näide jua F1 näha. Mitte mütsigi aru ei saa kes on.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Ralli.ee
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1014
Liitunud: 27 Okt 2016, 10:10

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas Ralli.ee »

Pilt
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas -huviline2- »

Kolin kirjutas:
pelmeen10 kirjutas:Ärge unustage, et Lappi pole veel kuskile läinud, ta on Toyotaga rahul ja nüüd siis pakub ilmselt Toyota ka kõrgemat palka. Mina ei mõistaks tema otsust kui lahkub.
Käis ju Lappi Citroeni tehases asja uurimas. Miks peaks laskma Citroen konkurendil oma tehases ringi tuustida. Mäletame ju kõik , et Ogieri ei lastud autot testida. Tingimus oli ju see, et Ogier peaks lepingule alla kirjutama. Selles valguses arvam ma just, et lappil on juba leping sõlmitud.
Ning türgi katkestamine oli nats imelik ja näitas välja selgelt, et ei ole autoga sugugi rahul.
No ega keegi talle lahendusi ei tutvustanud. Kui üldse autoski istus, siis vaevalt midagi rohkem näha sai, kui täna servicepargis.
Ruutu
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 874
Liitunud: 18 Aug 2008, 07:22
Asukoht: Tartu

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas Ruutu »

Ralli.ee kirjutas:Pilt
Ilus pilt, aga tundub vähemalt Latvala osas ebareaalne. Vaevalt ta Fordi siirdub, muidu ei oleks Türgis niipalju võistkonnale mängimisest rääkinud.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas Kolin »

-huviline2- kirjutas:
Kolin kirjutas:
pelmeen10 kirjutas:Ärge unustage, et Lappi pole veel kuskile läinud, ta on Toyotaga rahul ja nüüd siis pakub ilmselt Toyota ka kõrgemat palka. Mina ei mõistaks tema otsust kui lahkub.
Käis ju Lappi Citroeni tehases asja uurimas. Miks peaks laskma Citroen konkurendil oma tehases ringi tuustida. Mäletame ju kõik , et Ogieri ei lastud autot testida. Tingimus oli ju see, et Ogier peaks lepingule alla kirjutama. Selles valguses arvam ma just, et lappil on juba leping sõlmitud.
Ning türgi katkestamine oli nats imelik ja näitas välja selgelt, et ei ole autoga sugugi rahul.
No ega keegi talle lahendusi ei tutvustanud. Kui üldse autoski istus, siis vaevalt midagi rohkem näha sai, kui täna servicepargis.
Servicepark on Servicepark. Tehas on tehas need on kaks täiesti erinavat asja.
Kas vaatad naabri maja aia tagant või lähed talle külla tuppa. On ka kaks erinevat asja ;)
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas -huviline2- »

Ei ole, sest tehases on võimalik täpselt samamoodi näidata seda, mida tahetakse ja kontrollitumaltki. Kui just skeeme ei viruta, siis pole nagu eriti kasu ega kahju tootmise nägemisest. M-sportist ja Mäkineni farmist on ka dokumentaalid juutuubis.:D
Vahula
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas Vahula »

Becs Williams

@Becsywecsy

Keep ‘em peeled today ⁉️ #WRC
Huvitav huvitav... kas on mingit infot tulemas?
Vahula
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas Vahula »

Pilt
Juba liiguvad ka naljapildid :D
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas -huviline2- »

Meeke sai äkki Walesi auto. :D
Tegelikult (kui nüüd Citroeni leping takistuseks pole) võiks ta põnevat MMi seisu arvestades kolmele meeskonnale huvi pakkuda küll.

Hoopis Solberg Pologa Hispaanias. https://twitter.com/volkswagenms/status ... 99712?s=21
Ralli.ee
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1014
Liitunud: 27 Okt 2016, 10:10

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas Ralli.ee »

ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas ElvisP »

Ma arvan, et elu on Lappile kätte mänginud väga head kaardid ja sisuliselt saab ta valida kas Toyota või Citroeni vahel, kusjuures põhjuseks on Ogier :)

Nimelt, usutavasti on Ogieri üheks Citroeni minemise tingimuseks, et ta on selja taga ka korralik meeskonnatugi. Breen, Östberg ja Sheik, misiganes variatsioonis ei mängi selles osas välja (sisuliselt tasemelt sama, mis Evans ja Suninen). Latvalat Ogier ei hinda/austa, Sordo/Paddon on nõrgad ja nii ongi Lappi ainus tõsiselt võetav kandidaat. Mis kõik tähendab seda, et Citroen selleks, et Ogieri endale saada on valmis Lappile pakkuma normaalsest suuremat rahahunnikut. Noorele mehele on raha oluline ja võib saada otsustamisel kaalukeeleks.

Tulemuste osas oleks Lappi jaoks Toyota turvalisem valik, sest Sidrunis peaks ta autoga harjumist otsast alustama ja kõik ei ole Tänakud, kes kohe on tipus ka uue autoga.
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 2

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas snakeplissken »

Kolin kirjutas:Aga see kestev number on ikka täiesti arulage. Näide jua F1 näha. Mitte mütsigi aru ei saa kes on.
Minu arust on see nendest ideedest parim. Igal sõitjal ikka oma number. Muidu iga aasta jälle uued numbrid.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas KidrA »

Citroeni boss: Bonjour Seb, kle järgmiseks aastaks on tiim valmis su saabumiseks. Tuleb parem aero pakett ja uuendame mootorit ja vedrustust ja jõuülekannet.
Ogier: Aga tiimikaaslased?
Citroeni boss: Kle me oleme rääkinud paljudega. Latvala ja....
Ogier: Oot, misasja? Latvalaga? Sa ju tead, et ma ei austa teda.
Citroeni boss: No aga tegemist on ikkagi tugevuselt neljanda sõitjaga peale sind, Neuville ja Tänakut. Ikkagi 17 ralli võitu WRC's, see on kõva näitaja.
Ogier: Eiii, eiiii ja veelkord eiii, ma ei austa teda, kas ma pean seda veel ütlema?
Citroeni boss: Aga siis on meil vestlus pooleli veel Lappi, Sordo ja Paddoniga.
Ogier: Miks te Sordo ja Paddoniga üldse räägite. Nad on ju nõrgad.
Citroeni boss: No kõik nad on suht samad ju, kõik võivad sõita poodiumidele headel päevadel.
Ogier: Ei, nõrgad on.
Citroeni boss: No aga siis jääb üle veel...La
Ogier: Jah, Lappi, tema mulle meeldib.
Citroeni boss: No selge siis, tänud Seb abi eest. Ega ise ei oleks seda kõike osanud nähagi. Saad Lappi siis.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas KidrA »

snakeplissken kirjutas:
Kolin kirjutas:Aga see kestev number on ikka täiesti arulage. Näide jua F1 näha. Mitte mütsigi aru ei saa kes on.
Minu arust on see nendest ideedest parim. Igal sõitjal ikka oma number. Muidu iga aasta jälle uued numbrid.
Usu mind, Latvala valib numbriks 83 ja Paddon 41 ja sul ei jää see 10 aasta pärast ka meelde, et mis numbrid neil on/olid. Praegu on kõik lihtsamast lihtsam. Ma võin sulle 10 aasta pärast ka öelda, mis numbrid 2018 aastal kõigil olid.
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1503
Liitunud: 19 Mai 2018, 13:50

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas ElvisP »

KidrA, ma küsin sult otse - Kas sul on mingi puue?
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas KidrA »

ElvisP kirjutas:KidrA, ma küsin sult otse - Kas sul on mingi puue?
Teema on 2019 ja ma spekuleerisin kuidas see sinu väidetud vestlus välja nägi. Kuidas Ogier Latvalast lugu ei pea ja Paddon ja Sordo on nõrgad. Ei tasu iga postituse peale näost punaseks ka minna, mingisugune huumorimeel võiks siiski inimesel olla :)
Ruutu
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 874
Liitunud: 18 Aug 2008, 07:22
Asukoht: Tartu

Re: WRC hooaeg 2019

Postitus Postitas Ruutu »

KidrA kirjutas:
ElvisP kirjutas:KidrA, ma küsin sult otse - Kas sul on mingi puue?
Teema on 2019 ja ma spekuleerisin kuidas see sinu väidetud vestlus välja nägi. Kuidas Ogier Latvalast lugu ei pea ja Paddon ja Sordo on nõrgad. Ei tasu iga postituse peale näost punaseks ka minna, mingisugune huumorimeel võiks siiski inimesel olla :)
Just, iseenesest oli lõbus lugemine. :) Keegi ei saa kinnitada, et see nii ka päriselus oli, aga võis midagi sarnast olla küll... me ei tea seda. Pigem loen KidrA postitust, kui vaatan tühja foorumit.
Vasta