Richard Burns Rally

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Hetkel, ei. Aga keegi teeb hetkel ühte patchi mis võimaldab 2 inimesel alguses üle neti mängida
"Come on, you can see more than that"
eeroj
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 28
Liitunud: 05 Dets 2003, 20:11

Postitus Postitas eeroj »

Keeruline jah see mäng. Mina jäin juba toppama treeningul, edasijõudnute tehnika 2. õpetuses. Seal on vaja ülejuhitavus tekitada ja mahtuda mingi 17 sek sisse. Ma nagu saan alguses ilusti külje ette ja 10 sekiga läbi, aga näitab, et ma ei kasutanud pidureid õigesti. Kui rohkem vajutan, siis auto paneb ju tsentrifugaaljõul otse!
Kuidas seal pidureid kasutada?
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

eeroj kirjutas:Keeruline jah see mäng. Mina jäin juba toppama treeningul, edasijõudnute tehnika 2. õpetuses. Seal on vaja ülejuhitavus tekitada ja mahtuda mingi 17 sek sisse. Ma nagu saan alguses ilusti külje ette ja 10 sekiga läbi, aga näitab, et ma ei kasutanud pidureid õigesti. Kui rohkem vajutan, siis auto paneb ju tsentrifugaaljõul otse!
Kuidas seal pidureid kasutada?
Tegemis on left foot braking katsega. Seal tuleb vajutada kurvis gaasi ja pidurit korraga. Sa ilmselt ei vajuta neid korraga alla vaid lased gaasi lahti siis kui pidurit vajutad.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Mul oli ka seal piduritega probleeme mingi 10 korda sai vähemalt seda tehtud.
Tuleb lihtsalt proovida nii kaua kui saad ja pidurid alles siis lahti lasta kui oled neist rohelistest plastiku tükkidest mööda läinud. Või mis värvi need olid?
"Come on, you can see more than that"
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Jah, ja kui ära teed saad pudeli red bulli. :D Huvitav kas minig Red Bulli turundusvärk? Et nagu reklaam?
gaas on endiselt laiffi
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Erki kirjutas:Jah, ja kui ära teed saad pudeli red bulli. :D Huvitav kas minig Red Bulli turundusvärk? Et nagu reklaam?
Seal võiks selle Red Bulli asemel disketi august midagi vinget välja tulla või siis Red Bulli ralli reklaami :twisted:
"Come on, you can see more than that"
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

Frank kirjutas:Jah, Jaapani SSid meeldivad mulle siia maani kõige rohkem - kiired, ohtlikud ja palju muud.
Ainuke pinnas millel ei meeldi sõita on lumi/jää :roll:
Endale seni ülekaalukalt kõige meeldivamad USA kiiruskatsed - need ikka kohati hullumeelselt kiired, oluliselt kiiremad kui teiste rallide kiiruskatsed. Tõsi, tavaliselt lõppeb seal kihutamine mõne rajaäärse kivi otsas... aga see pole oluline :)
eeroj
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 28
Liitunud: 05 Dets 2003, 20:11

Postitus Postitas eeroj »

Paistab, et olen lootusetu juhtum. Pean vist juhiload ARK'i tagasi viima. Sellised küll ei tohiks autot juhtida.
Olen seda 1. "left foot braking" hõõrunud juba lolliks ennast. Ikka ei tule välja. Ajad paranevad ja saan ka ghost carist kiiremini, aga ikka pole see õige. Kui Burns algul ette näitab, siis auto on ülejuhitav ainult kurvi keskel, siis põõrab nina otseks ja annab minna. Õppe legend aga näitab, et on vaja pidurid peal hoida ja kas siis ka auto ülejuhitavana hoida KOGU KURVI JOOKSUL. Aga mis mõttega ja kuidas saab autot juba sirgel (peale kurvi) teel seda tegema?
Ma saan nagu aru, et on vaja pidurdama hakata tokkidest alates ja kergelt vajutades. Olen proovinud autol enne tokke väheke külge ette lasta ja ka suht otse (väljast sisse keerates pidurdama hakanud.) Korduses näitab, et ma alguses pidurdan ja siis kohe FAILED. Kui ma aga kurvi algusest lõpu tokkideni piduritega ennast lohistan siis - "terrible driving"

Kas ehk on veel kellelgi mõni idee miks mul see välja ei tule. Tahaks ikka näha mida head Burns järgmistena õpetab.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Kui ma õigesti mäletan, siis ma lasin korraks piduri klahvi lahti ja siis vajutasin uuesti ja neist tokkidest möödudes gaas põhja.

Proovi, ma v ist sain niimoodi läbi - klaveriga.
"Come on, you can see more than that"
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Osta rool ja vajutad nats pidurit ja gaasi ja siuhti läbi :P
Krt, ikka ple graafikakaarti :(
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

No jäta see rooli jutt, korralik rool juba maksab ropult ;)
"Come on, you can see more than that"
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Frank kirjutas:No jäta see rooli jutt, korralik rool juba maksab ropult ;)
Osta rool!
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

RudiTurbo kirjutas:
Frank kirjutas:No jäta see rooli jutt, korralik rool juba maksab ropult ;)
Osta rool!
Ei osta! Raha pole nii palju üle! :lol:

Proovisin eile, siis seda Mineshaft kiiruskatset.
Räige on see hüpekas! 3 korda jõudsin seda järele proovida, ja ainult ühel korral õnnestus täpselt 4 rattale maanduda ja 2 korral ninale kuigi ühel korral pidurdasin enne hüppet nagu soovitav on tavaliselt.
"Come on, you can see more than that"
Lauri
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 48
Liitunud: 12 Mai 2003, 04:10
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Lauri »

kas keegi on proovinud numeric pacenote installida?
mul millegipärast ei taha see värk töötada.
http://www.bhmotorsports.com/RBR/downloads/3505
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Seda minshafti võetakse päriselus 50-60km/h või isegi aeglasemalt, sest kui sellelgi kiirusel seda valesti võtta ei lõpe see asi hästi :D
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

No, kolmandal korral oli enne pidurdust kiirus üle 150 km/h :D
"Come on, you can see more than that"
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Olen nüüd paar päeva natsa enda ajusid koininud ja olen poolenisti valmis saanud RBRi meistrikate lehe. Leht on inglis keeles, selle pärast et oleks rohkem osavõtjaid ;)
http://www.rtmg.hostcubix.com/wrs/index.php
"Come on, you can see more than that"
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5919
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Sain ka siis täna lõpuks endale selle mängu ja juba ootan, et saaks koju seda testima.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Optik
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1148
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Optik »

Strike kirjutas:Sain ka siis täna lõpuks endale selle mängu ja juba ootan, et saaks koju seda testima.
Kus kohast ostsid?
nopea kun norsu
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5919
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Optik kirjutas:
Strike kirjutas:Sain ka siis täna lõpuks endale selle mängu ja juba ootan, et saaks koju seda testima.
Kus kohast ostsid?
Tellisin selle otse maaletooja käest, nad meie firma kliendid. Mäng PS2 oma mitte PC. Rallikool sai siis eile läbitud. Juhitavaus nagu arvata oligi suhteliselt keeruline, kuid sellega harjub.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Vasta