WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

Sain siis ka mängu täna kätte ja olen meistrikatega jõudnud Türki. Siiani on muljed ainult positiivsed (kuigi co-driver võiks olla normaalsem). Muidugi juhitavus on ikka fantast 3 kõrval ja üle ültse on tegu ikka laheda asjaga. Kuna 3 mängimisse tuli pea 5 kuuline paus sisse siis ei ole veel ühtegi rallit võitnud( olen ikka jumala roostes) aga rootsis olin sellele 1,3 sekundi lähedusel, kui ei oleks olnud Markko Märtinit:), siiani on 4 teist kohta ja siis poodiumilt väljas ka ikka olen olnud. Tahaks juba evosid lahti kuna ei taha auto hästi teel püsida aga see ei morjenda eriti kuna mäng ise on ikka väga väga väga norm.
Edu siis kõigile ja jagame muljeid siis....
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Strike kirjutas:
Burns kirjutas:Nii tutvusin nende meistrikate tingimustega ja ma oleksin kull kindel osavotja, nii et voite minuga arvestada.
Kusimus wrc4 kohta. kuulsin et seal pidi auto ka rohkem katki minema, keegi isegi vist mainis, et ratas tuleb alt ara. Kuidas sellega on. Ausalt oelda wrc3 hairis see et auto jai suht terveks, kuigi panid 200 sajaga puusse.
Arvestame sinuga siis WRC4 meistikatel. Me Sparcoga oleme nö. selle võistluse eestvedajad olnud.
WRC4 auto läheb katki väga kergesti piisab vaid kergest puudutusest seinaga kui on katki mootor, käigukast, vedrustus jne..
Rattast alt ära pole ma saanud ja pole kuulnud ka, et see ära tuleks. Küll, aga läheb rehv katki ja sõidad edasi mö. velje peal.
200ga seina panna siis ei tähenda see head tulemust katsel. :)
Üldse on tase kõvemaks läinud ja arvuti ajad on pandud suht rajud, et neid kerge võita poleks. Kui wrc3 sai kasutada mõnedel katsetel nö. wallracing sõidustiili siis wrc4 võib selle kohe ära unustada.
Ouninpohja katse on piisavalt keeruline näit. tehtud, et esimest korda sellel katsel olles autot tervena finishise ei tooks. :)
Tore aga meil jai see lahtiseks et kas mul peab kodus arvuti olema voi ei, et lihtsalt saadan oma ajad. Ja kas wrc4 on see nn. karbsepaberi efekt kadunud. olgu tanaseks oled juba teid tuudanud kull, olge lahedad.
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

Huvitav kas Peugeot 307-l ka 5 käiguline kast tuleb?
Siiani on nagu 4 käiguline
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5919
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

tommi kirjutas:Huvitav kas Peugeot 307-l ka 5 käiguline kast tuleb?
Siiani on nagu 4 käiguline
Peugeot 307 on WRC4 4 käiguline.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5919
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Burns kirjutas:Tore aga meil jai see lahtiseks et kas mul peab kodus arvuti olema voi ei, et lihtsalt saadan oma ajad. Ja kas wrc4 on see nn. karbsepaberi efekt kadunud. olgu tanaseks oled juba teid tuudanud kull, olge lahedad.
Kodus ei pea arvuti olema piisab kui suudad nädala jooksul oma rallide ajad postitada siia foorumise, kuid eks näis kuidas me jätkame meistrikaid kas neti adapteriga või samamoodi nagu seda juba kaks hooaeg teinud.
Kärbsepaber on kadunud, kuid veic ika on kui murule satud võtab hoogu kinni, kuid mitte nii palju kui seda enne.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5919
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

jussis kirjutas:Sain siis ka mängu täna kätte ja olen meistrikatega jõudnud Türki. Siiani on muljed ainult positiivsed (kuigi co-driver võiks olla normaalsem). Muidugi juhitavus on ikka fantast 3 kõrval ja üle ültse on tegu ikka laheda asjaga. Kuna 3 mängimisse tuli pea 5 kuuline paus sisse siis ei ole veel ühtegi rallit võitnud( olen ikka jumala roostes) aga rootsis olin sellele 1,3 sekundi lähedusel, kui ei oleks olnud Markko Märtinit:), siiani on 4 teist kohta ja siis poodiumilt väljas ka ikka olen olnud. Tahaks juba evosid lahti kuna ei taha auto hästi teel püsida aga see ei morjenda eriti kuna mäng ise on ikka väga väga väga norm.
Edu siis kõigile ja jagame muljeid siis....
Ohoo kes välja on ilmusnud. Tore ka Jussist taas meie hulgas näha. Loodetavasti siis oled meistrikatel nö. osaleja kui need peaks algama millalgi. Ise olen võitnud 3-4 rallit meistikatel. Monte ja Rootsi tulid suht kergelt, kuid edasi on juba päris keeruline olnud. Evod saab nö. lahti osta.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Ma olen meistrikatel suutnud võita seni ainult Kreeka ralli. 2 evo on lahti. Autodest olen veel Subaru ja Mitsu N-id ning Suzuki ja Citroeni S1600 autod avanud. Kaardilugeja näsab vahepeal liiga palju ja kurvide numbrid paigast ära. Kui seal 6 on aeglane kurv, siis vahepeal saab 6-st täisgaasiga läbi. Teinekord on 5 aeglasem kui 6 :) Aga nuh, saab hakkama!
Eriti karm on see, et kui kaardilugeja ütleb kurvi alles siis kui oled juba sellesse jõudnud ning rajalt välja sõitnud ja siis hakkab mölisema, et what are you doing??:) Krt ise ta jääb ju hiljaks:)
Kasuta ikka turvavööd ka!
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

Carlos kirjutas:Ma olen meistrikatel suutnud võita seni ainult Kreeka ralli. 2 evo on lahti. Autodest olen veel Subaru ja Mitsu N-id ning Suzuki ja Citroeni S1600 autod avanud. Kaardilugeja näsab vahepeal liiga palju ja kurvide numbrid paigast ära. Kui seal 6 on aeglane kurv, siis vahepeal saab 6-st täisgaasiga läbi. Teinekord on 5 aeglasem kui 6 :) Aga nuh, saab hakkama!
Eriti karm on see, et kui kaardilugeja ütleb kurvi alles siis kui oled juba sellesse jõudnud ning rajalt välja sõitnud ja siis hakkab mölisema, et what are you doing??:) Krt ise ta jääb ju hiljaks:)
Soome ralli tundub olevat oluliselt raskemaks tehtud, WRC3-s oli suht lihtne Soomet võita, siis nüüd suutsin küll JWRC-s soome võita, aga WRC-ga jäin jänni.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5919
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

tommi kirjutas:
Carlos kirjutas:Ma olen meistrikatel suutnud võita seni ainult Kreeka ralli. 2 evo on lahti. Autodest olen veel Subaru ja Mitsu N-id ning Suzuki ja Citroeni S1600 autod avanud. Kaardilugeja näsab vahepeal liiga palju ja kurvide numbrid paigast ära. Kui seal 6 on aeglane kurv, siis vahepeal saab 6-st täisgaasiga läbi. Teinekord on 5 aeglasem kui 6 :) Aga nuh, saab hakkama!
Eriti karm on see, et kui kaardilugeja ütleb kurvi alles siis kui oled juba sellesse jõudnud ning rajalt välja sõitnud ja siis hakkab mölisema, et what are you doing??:) Krt ise ta jääb ju hiljaks:)
Soome ralli tundub olevat oluliselt raskemaks tehtud, WRC3-s oli suht lihtne Soomet võita, siis nüüd suutsin küll JWRC-s soome võita, aga WRC-ga jäin jänni.
Tase on jah kõvasti raskemaks tehtud ja see mull meeldib, et pead ikka võitlema ka koha eest ja ei tohi vigu teha väga palju. WRCga suutsin Peugeot 307ga Soome võita küll.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

Strike kirjutas:
tommi kirjutas:
Carlos kirjutas:Ma olen meistrikatel suutnud võita seni ainult Kreeka ralli. 2 evo on lahti. Autodest olen veel Subaru ja Mitsu N-id ning Suzuki ja Citroeni S1600 autod avanud. Kaardilugeja näsab vahepeal liiga palju ja kurvide numbrid paigast ära. Kui seal 6 on aeglane kurv, siis vahepeal saab 6-st täisgaasiga läbi. Teinekord on 5 aeglasem kui 6 :) Aga nuh, saab hakkama!
Eriti karm on see, et kui kaardilugeja ütleb kurvi alles siis kui oled juba sellesse jõudnud ning rajalt välja sõitnud ja siis hakkab mölisema, et what are you doing??:) Krt ise ta jääb ju hiljaks:)
Soome ralli tundub olevat oluliselt raskemaks tehtud, WRC3-s oli suht lihtne Soomet võita, siis nüüd suutsin küll JWRC-s soome võita, aga WRC-ga jäin jänni.
Tase on jah kõvasti raskemaks tehtud ja see mull meeldib, et pead ikka võitlema ka koha eest ja ei tohi vigu teha väga palju. WRCga suutsin Peugeot 307ga Soome võita küll.
307-ga on selle 4 käiguga päris hea sõita, ise sõidan manuaalkäiguvahetusega. Kuida teised sõidavad? Ja palju te neid seadeid krutite, sellega võrreldes mida insenerid soovitavad?
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Ma olen teinud mingi oma seade, mida siis shakedownil proovin ja sätin. Aga enamjaolt ikka nö. inseneri soovitusega rajal. Sõidan automaadiga. Puldiga see manuaal ei tule välja mul, sõrmi liiga vähe:)
Kasuta ikka turvavööd ka!
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

Carlos kirjutas:Ma olen teinud mingi oma seade, mida siis shakedownil proovin ja sätin. Aga enamjaolt ikka nö. inseneri soovitusega rajal. Sõidan automaadiga. Puldiga see manuaal ei tule välja mul, sõrmi liiga vähe:)
Nüüd on hea, nüüd on shakedownil ajavõtt ka olemas. Kahjuks jälle kaardilugejat pole.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5919
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

tommi kirjutas:
Carlos kirjutas:Ma olen teinud mingi oma seade, mida siis shakedownil proovin ja sätin. Aga enamjaolt ikka nö. inseneri soovitusega rajal. Sõidan automaadiga. Puldiga see manuaal ei tule välja mul, sõrmi liiga vähe:)
Nüüd on hea, nüüd on shakedownil ajavõtt ka olemas. Kahjuks jälle kaardilugejat pole.
Sõidan ka automaadiga, sest puldiga pole väga lõbus neid käike vahetada. Piirajase 4ne kasty läheb see on seff kuulata. :) Ise ostsin endale kõik 3 evo eile lahti saab näha kas nüüd ka paremaks auto läheb. Mitsuga olen päris palju sõitnud mulle meeldib see auto. Juhitavuselt on kõige parem Citroen igal pinnasel. Mitsu on alguses nö. uimane a kui hoo üles saab on asfaldil üks kiiremaid autosi.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

Strike kirjutas:
tommi kirjutas:
Carlos kirjutas:Ma olen teinud mingi oma seade, mida siis shakedownil proovin ja sätin. Aga enamjaolt ikka nö. inseneri soovitusega rajal. Sõidan automaadiga. Puldiga see manuaal ei tule välja mul, sõrmi liiga vähe:)
Nüüd on hea, nüüd on shakedownil ajavõtt ka olemas. Kahjuks jälle kaardilugejat pole.
Sõidan ka automaadiga, sest puldiga pole väga lõbus neid käike vahetada. Piirajase 4ne kasty läheb see on seff kuulata. :) Ise ostsin endale kõik 3 evo eile lahti saab näha kas nüüd ka paremaks auto läheb. Mitsuga olen päris palju sõitnud mulle meeldib see auto. Juhitavuselt on kõige parem Citroen igal pinnasel. Mitsu on alguses nö. uimane a kui hoo üles saab on asfaldil üks kiiremaid autosi.
Soome rallil sõitsin mingi katse peaaegu ainult 3nda käiguga, siis tuli meelde see Bosse jutt, et "Tell Corrado, that 3 is enough" :D :D
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 17
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Kui kõik hasti läehb saame ka see nädal WRC4 kätte. Siis saab proovida kuda asi on. Mis moodi neid evo-si lahti osta saab? Mida selleks tegema peab või saavutama?
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5919
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kolin kirjutas:Kui kõik hasti läehb saame ka see nädal WRC4 kätte. Siis saab proovida kuda asi on. Mis moodi neid evo-si lahti osta saab? Mida selleks tegema peab või saavutama?
3 Evo on 1200p iga ralli võidu eest saab extra 200p ja katsete läbimise eest jne.. autod maxavad 100p mis kinni jne... Options all on see valik.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
erxas
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 5
Liitunud: 28 Okt 2004, 10:13

evo

Postitus Postitas erxas »

Kysimus... Kui wrc 1 evo oli lahti ostetud (toimis nagu kõikidele autodele ju..) sai vahepeal prooviks ostetud extreme (ford) , nüüd on see extreme täiesti olemas aga evodest pole jälgegi..? Oskab keegi midagi öelda?
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Sama küsimus ka Super 1600 ja N-i evode kohta. Kuna evosid saab lahti ainult ühest kohast, siis tundub, et nede jaoks eraldi neid avada ei saa. Samas S1600 ja N-i menüüs ei näite, et evod oleksid avatud... :?
Kasuta ikka turvavööd ka!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5919
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Carlos kirjutas:Sama küsimus ka Super 1600 ja N-i evode kohta. Kuna evosid saab lahti ainult ühest kohast, siis tundub, et nede jaoks eraldi neid avada ei saa. Samas S1600 ja N-i menüüs ei näite, et evod oleksid avatud... :?
Mul tekkis sama küsimus. Üritan Mixa käest seda uurida õhtul. Eile oli mul nii, et sõitsime Sparcoga hooaega ja mul olid enne ostetud evod lahti a seal neid ei näidanud. Väga kahtlane. Vb see on see teema, et enne kõik autod lahti ostma ja siis saad alles evod, et need kõigil ka toimiks.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Küsimus raskusastmete kohta. Te siin kirjutasite, et võitsite soome, türgi jne. aga kas see oli algajate omaga või mis. Ja palju neid tasemeid üldse on. Saan ka vast homseks mängu kätte, eks siis läheb andmiseks. Jõudu kõigile!!!!!
Vasta