WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Küsimus selline: Kas ka mitmekesi sõites saab neid evosi lahti osta? Ning kas meistrikaid saab neljakesi sõita nii JWRC-s, PWRC-s ja WRC-s? Kui veab siis täna ehk saan mängu kätte ja nädalavahetusel läheb kõvaks andmiseks. Hakkame sõpradega seda lammutama.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

Strike kirjutas:
jussis kirjutas:küsimus, et kuidas ma näen, et evod on olemas, sest ostsin need kõik aga seda ei näe kusagilt , näitab ainult ikka seal evode koha peal halli 1 2 3me.
Saab keegi aidata?
Vaata uuesti optionsite alt üle kas nad on ika aktiivsed nö. linnukesed taga. Kui on aktiivsed siis lähed menüüs auto peale mida valida tahad ja siis seal on valikus evolutions vms. Juhul, kui see on nö. aktiivne aken siis need peal, kui ei saa seal klikkida siis pole.
tänud sulle, see on kui ei viitsi kõiki kohti läbi lugeda :D
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

tere jälle. Olen siis meistrikatega lõpule jõudnud (professionaaliga). Enne viimast rallit oli mul Loebiga ühe palju punkte aga tal olid vist mingid probleemid nii et võit tuli üsna kindlalt. Tegin ka niimoodi et kui kuskil rajalt totaalselt välja kihutan siis katkestan, noh niikui päris rallis ja nii tuli mul vist kolm katkestamist. Täna hakkan uuesti sõitma aga ega vist niipea veel experdiga sõitma ei saa hakata, peaks vist radasi vähe rohkem tundma. Aga mäng on väga lahe.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kolin kirjutas:Küsimus selline: Kas ka mitmekesi sõites saab neid evosi lahti osta? Ning kas meistrikaid saab neljakesi sõita nii JWRC-s, PWRC-s ja WRC-s? Kui veab siis täna ehk saan mängu kätte ja nädalavahetusel läheb kõvaks andmiseks. Hakkame sõpradega seda lammutama.
Ei oska sellel küsimusele vastata kahjuks. Homme üritame Sparcoga Kataloonia WRC3ga ära sõita ja siis alustame meistrikaid WRC4. JWRC ja PWRCga hooaega ma ei teagi kas üldse saab sõita.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Burns kirjutas:tere jälle. Olen siis meistrikatega lõpule jõudnud (professionaaliga). Enne viimast rallit oli mul Loebiga ühe palju punkte aga tal olid vist mingid probleemid nii et võit tuli üsna kindlalt. Tegin ka niimoodi et kui kuskil rajalt totaalselt välja kihutan siis katkestan, noh niikui päris rallis ja nii tuli mul vist kolm katkestamist. Täna hakkan uuesti sõitma aga ega vist niipea veel experdiga sõitma ei saa hakata, peaks vist radasi vähe rohkem tundma. Aga mäng on väga lahe.
Selles on sul õigus, et mäng on väga lahe. :wink: Mul siiani üks katkestamine ja selle panin siis kui crashisin Kreekas auto totaalselt ära. Mis rallid hooaja jooksul võitsid? Professionaliga sõidan ise ka veel hetkel jaarvan, et u. 2-3 hooaega sõidan enne professionaliga kui expert taset proovima hakkan.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

jussis kirjutas:tänud sulle, see on kui ei viitsi kõiki kohti läbi lugeda :D
Pole tänuväärt :) Selleks meil see teema ongi siin, et vastata küsimustele ja arutada asju. Edu rasketel WRC4 katsetel.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

Strike kirjutas:
jussis kirjutas:tänud sulle, see on kui ei viitsi kõiki kohti läbi lugeda :D
Pole tänuväärt :) Selleks meil see teema ongi siin, et vastata küsimustele ja arutada asju. Edu rasketel WRC4 katsetel.
Suutsin expert tasemega Corsica ralli võita, aga üpris napilt, paari sekundiga. Nahk oli seljas märg igatahes:D
arouser
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 96
Liitunud: 22 Jaan 2004, 13:42
Asukoht: tartu - võrumaa

Postitus Postitas arouser »

Kas keegi Tartus ei tea mõnda kohta, kust wrc4-a soodsalt osta saaks?
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

tommi kirjutas:
Strike kirjutas:
jussis kirjutas:tänud sulle, see on kui ei viitsi kõiki kohti läbi lugeda :D
Pole tänuväärt :) Selleks meil see teema ongi siin, et vastata küsimustele ja arutada asju. Edu rasketel WRC4 katsetel.
Suutsin expert tasemega Corsica ralli võita, aga üpris napilt, paari sekundiga. Nahk oli seljas märg igatahes:D
Ja kui ikka evod olemas siis hakkasid tulema ka ralli võidud ja mis on minujaoks lahe on see, et mulle meeldib isegi asfaltil sõita ( kõva kattega teed on minu jaoks olnud probleem alates colin 1 kuni śiis wrc 3 aga nüüd on juba ok ma arvan, kuigi jah teile ikka vast vastu veel ei saa, äkki wrc5-s :D )
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

jussis kirjutas:Ja kui ikka evod olemas siis hakkasid tulema ka ralli võidud ja mis on minujaoks lahe on see, et mulle meeldib isegi asfaltil sõita ( kõva kattega teed on minu jaoks olnud probleem alates colin 1 kuni śiis wrc 3 aga nüüd on juba ok ma arvan, kuigi jah teile ikka vast vastu veel ei saa, äkki wrc5-s :D )
No ei usu, et me nii kiired ka oleme seal asfaldil, kuigi wrc3 sai oma Corsika eemise hooaja aega parandatud üle minuti jasamuti San Remos.
Mehhiko ralli loodan ka lõpuks täna ära võita Skodaga, sest seal ma just hetkel Pro Drives olen.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

sain minagi WRC4 kätte ja esialgselt tahab ikka kõvasti harjumist.rool on kuidagi uimane,kas seal setingutes rooli tundlikust ka saab regullida
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

erry kirjutas:sain minagi WRC4 kätte ja esialgselt tahab ikka kõvasti harjumist.rool on kuidagi uimane,kas seal setingutes rooli tundlikust ka saab regullida
Uimane on see jah a sellega harjub kiirelt. :) Ise pole setingutes küll näinud, et oleks seting kus seda muuta saaks.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

Strike kirjutas:
erry kirjutas:sain minagi WRC4 kätte ja esialgselt tahab ikka kõvasti harjumist.rool on kuidagi uimane,kas seal setingutes rooli tundlikust ka saab regullida
Uimane on see jah a sellega harjub kiirelt. :) Ise pole setingutes küll näinud, et oleks seting kus seda muuta saaks.
Otot, kusagil nagu oli küll.... a ma ei mäleta kus.

Ahjaa sain ka siis pro driver challenges sinna kuradi montesse sõitma
no mina ei suuda seal sõita, seal ei näe mitte midagi ju :D minu reaktsiooniaeg ei ole nii kiire et seal sõita kiiresti :D
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Just lõpetasin Pro Driveri. Sain karika ja puha :)
Viimane test on hea extreme autoga kõik 8 SSS võitma.
Montes seal uduga pole hullu midagi, esimene katse kulub harjumiseks ja siis läheb juba hooga. Eelviimane test vms oli vist see, kus WRCga on igal katsel midagi puruks ja loomulikult Montes olid need pidurid. See polnud fun. Jaapanis oli vedrustus, Saksamaal rehv ja Kreekas jahutus. Sama teema u. nagu JWRC autoga vahe ainult selles, et seekord ei saa ise midagi parandada pead lihtsalt ajalimiidi sisse mahtuma ja sõitma kiirelt.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Strike kirjutas:
Burns kirjutas:tere jälle. Olen siis meistrikatega lõpule jõudnud (professionaaliga). Enne viimast rallit oli mul Loebiga ühe palju punkte aga tal olid vist mingid probleemid nii et võit tuli üsna kindlalt. Tegin ka niimoodi et kui kuskil rajalt totaalselt välja kihutan siis katkestan, noh niikui päris rallis ja nii tuli mul vist kolm katkestamist. Täna hakkan uuesti sõitma aga ega vist niipea veel experdiga sõitma ei saa hakata, peaks vist radasi vähe rohkem tundma. Aga mäng on väga lahe.
Selles on sul õigus, et mäng on väga lahe. :wink: Mul siiani üks katkestamine ja selle panin siis kui crashisin Kreekas auto totaalselt ära. Mis rallid hooaja jooksul võitsid? Professionaliga sõidan ise ka veel hetkel jaarvan, et u. 2-3 hooaega sõidan enne professionaliga kui expert taset proovima hakkan.
Tere,tere! Onnestus voita Rootsi, Kupros, Turgi, Kreeka, Jaapan, Itaalia ja Inglismaa. Tuli ka paar teist kohta. Aga vaieldamatu lemmik on mulle praegu Kupros ja Kreeka ja Argentiina on ka ok. Tegelikult on koigi maade rajad super soidetavad, edasiminek wrc3 on margatav. Alustasin uut hooaega ka ja olen joudnud Turgini, soidan Hirvoneniga, noh et kovad soitjad saaksid konkurenti pakkuda. Alguses oli ikka suht raske selle juhitavusega aga nuud olen sellega taitsa ara harjunud. Ok lopetan praeguseks. Olge tublid
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 14
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Küsimus selline teile. Mitu katset on kõige kergema tasemega maa kohta ja siis järgmise tasemega maa kohta? Kas kõigi tasemetaga on üheja sama palju katseid maa kohta?
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kolin kirjutas:Küsimus selline teile. Mitu katset on kõige kergema tasemega maa kohta ja siis järgmise tasemega maa kohta? Kas kõigi tasemetaga on üheja sama palju katseid maa kohta?
Kõikide tasemetega on sama palju katseid. Tasemeid on kaks. Professional ja Expert.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Kolin kirjutas:Küsimus selline teile. Mitu katset on kõige kergema tasemega maa kohta ja siis järgmise tasemega maa kohta? Kas kõigi tasemetaga on üheja sama palju katseid maa kohta?
Tervist. Katseid on nii professionaaliga ja experdiga uhepalju. Soidan praegu experdiga meistrikaid ja enne Soomet juhin uldkokkuvottes. Ajad on seal paris rajud ette antud, nii et eriti eksida ei tohi. Kas Kolinil veel mang saamata. :wink: :wink:
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Burns kirjutas:Tere,tere! Onnestus voita Rootsi, Kupros, Turgi, Kreeka, Jaapan, Itaalia ja Inglismaa. Tuli ka paar teist kohta. Aga vaieldamatu lemmik on mulle praegu Kupros ja Kreeka ja Argentiina on ka ok. Tegelikult on koigi maade rajad super soidetavad, edasiminek wrc3 on margatav. Alustasin uut hooaega ka ja olen joudnud Turgini, soidan Hirvoneniga, noh et kovad soitjad saaksid konkurenti pakkuda. Alguses oli ikka suht raske selle juhitavusega aga nuud olen sellega taitsa ara harjunud. Ok lopetan praeguseks. Olge tublid
Sain ka eile siis hooaja lõpetatud Märtiniga ja tulin suure vahega meistriks. Võitsin sellised rallid:Monte, Rootsi, Küpros, Türgi, Soome, Saksamaa, Jaapan, Wales, Corsica, Kataloonia, Austraalia.
Mingeid erilisi lemmikuid ei suutnud veel ühe hooajaga tekkida, kuid alati on mulle meeldinud Monte, Soome, Sakamaa, Corsica. Ise sõidan nüüd arvatavasti JWRC hooaja ära ja siis peale seda peaks sõitma ühe hooaja 307WRCga, sest ma pean sellega hakkama sõitm virtuaal MMi, Mixaga ühes meeskonnas sellel hooajal.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Arutasime Koliniga siin järgmise hooaja plaane ja WRC4 teemat. Jõudsime sellise lahenduseni, et kui kõigil WRC4 käes ja veic harjutanud siis võiks alustada meistrikaid. Samuti oleks vaja teada nö. neid kes osaleda sooviksid. Praegu peks vist osalejaid olema 9: Sparco,Kolin,Fulber,Aix,Strike, Erry,Tommi,Jussis,Burns. Loodetavasti tulevad veel juurde mõned sõitjad. Selline idee tuli meile ka pähe, et jagame sellel aastal tugevad sõitjad eri meeskondadese, et oleks ka meeskondlik MM põnev kogu hooaja vältel. Näit. Erry Strike Skoda, Kolin Tommi Peugeot jne...

Seda siis kuidas meeskonnad jagame ja kes kus meeskonnas sõitma hakkab siis loodetavasti selgub u. kuu jooksul.

Ootan vastukaja sellel ideele.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Vasta